bugün

seni mermi manyağı yaparım. akıllı ol
bacağına sçarım. zira babamın favorilerinden.
(bkz: yalarım)
sus sikerim bak.
-beni katil etme.

-ille başımı belaya sokacaksınız...

-sinirlenmeyeceğim!

(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: takarım altı ay yatarım)
Devran kimdir, kudreti nedir, cesareti nedir, neler yapabilir, nerelere ulaşabilir, bilmiyorsunuz.
''..............., yoksa seni öyle bir tkerim ki şeytan bile besmele çeker.''
ardında neslinden miras, taş üstünde taş omuz üstünde baş komam !
Tipik kadın tehtidi... hı hı peki. Tamam
ben küfretmem . . . s*ker atarım! *
seni öyle bir döverimki hayatının kalanında bir pipetle beslenirsin.
"sana bir koyarım gözlüklerin lens olur" gibisinden.

tanım ise : 3. kişiler tarafından ilginç hatta hoş bulunan tehditlerdir.
(bkz: önce kendimi sonra seni vuracağım)
(bkz: çüküne bengay sürerim)
seni faşizan orospular gibi , hunharca, vücudundaki et parçalarını bir hücre kadar küçültecek, bir sos gibi ziyadesiyle senin gibi zengin piçlerine yedireceğim.
çocuğumu keserim.
intikam için geri döndüğümde benim tanrı olduğumu anlayacaksın.
(bkz: N önce kendimi sonra seni öldürüciğim!)
bir filmde duymuştum: yakın dövüş öğretmeni öğrencisini tehdit ediyordu; "seni o kadar çabuk döverim ki, canın bile acımaz..."
bana bak bilader, ben zeytinburnu çocuğu muzo, elimden çakma rolexim cebimden kaçak marlborom eksik olmaz, 6 tane lise değiştirdim, hepsinden tek tek kovuldum. neden mi? çünkü okul mal kaynıyordu ve benimde kaslarım bu iş için biçilmiş kaftandı, 12 sene karete kick box vs gibi dövüş sporlarında gecemi gündüzüme katıp çalıştım. anlayacağın adamın feriştahını sikecek kapasitede bir insanım, ve bi avantajım var benim; kaybetcek hiçbişeyim yok, uzun zamandır köprü altında zaman geçirmekten bıktım ve en yakın elektronikçiden bi mini notebook çaldım, köprü altında 1 çubuk çeken wireless buldum. anasını sikeyim bulmaz olaydım. çünkü senin gibi sikimtrak bi piçin bu anlamsız başlıklarını görmeyecektim orospunun dölü. tüm hevesimi sikiyorsun her seferinde ama bekle oğlum sen uludağ'ın modlarından biri samimi arkadaşımdı 3-4 kere hayatını kurtardım ipnenin. senin ip adresini alıp bacına atlamaya geliyorum kahpenin sıçtığı..
(bkz: aklını alırım ama taksitle)
bitane vururum ölürsün.
polise haber verirsen cocugu bir daha goremezsin.
sen bilirsin.