bugün

Manga rock müzik yapıyor diyen ve dumana laf eden rock müzik dinlemesin lütfen.
Mor ve ötesi, duman, manga ve athena.
Aslında Rock dinlemeyen bir kişi olarak: Manga.
ankaralı olarak:
(bkz: pilli bebek)
ergenlerin popüler müziğine düşmüş, halk konserlerinde elinde torunuyla teyzelerimiz, amcalarımız çekirdek çitleyerek dinlemiş, ülkede herkesin şarkılarını ezbere bilmesi nedeniyle banal olduğunu düşünüp antipati duyulsa da yaşayan en iyisi dumandır.
her ne kadar duman bile artık duman dinlemiyor desek de, duman kalitedir.

Not: burada ülkemizde en güzel, en kaliteli şeyleri herkes seviyor diye kötüleyen bir takım kolektiflerin farklılaşma çabasından bahsedilmiştir.
Benim için mangadır. Küçüklük dönemime geldi şarkıları. Eurovision da bizi heyecanlandırmıştı. Severiz manga yı var olsun.
grup laçin.
mor ve ötesi
üç hürel,
Kupa

Yedinci ev

Gri

Birileri

Vera

Yaşlı adam

Keti.
Üç hürel deyip uzaklaşmak istiyorum. Bir de mor ve ötesi var tabi.
Grup denmiş bazıları isim saymış fiotkflg.
Hardal ulan hardal amına koduklarım sadece bir kişi yazmış bu kadar mı zevk yoksunusunuz.
Büyük ev ablukada ile pentagrami yazmış bişi pentagram eyvallah ama diğeri nedir lannnnn hay ben sizin müzik zevkinize.
pentagram, murder king.
Gunumuzun populer guruplarini saymazsak kesinlikle "hardal" yahu adamlar yillar oncesinde ne muzikler yapmislar,ama degeri bilinmemis.
manga ve duman dışında daha iyisini varsa da henüz duymadım.
Almora
Zardanadam
Kurban
Manga
Mor ve ötesi
Pentagram
Duman.
(bkz: 404 not found)

yoktur öyle bir grup. hepsi birbirinden vasat.
bir tek mi kubbesi Albümü ile nekropsi diyebilirim sanırım.

Onlar da zaten o albümden sonra abuk subuk şeyler yaptılar. Sonra da belki pentagram. O kadar.
flört, benim için en iyisidir.
mor ve ötesi, kurban , pentagram, duman.
Şu evrenin yolunda-Çocuk şarkısını mutlaka dinleyin. Bir süre sonra dilinize dolanacak... Farklı his farklı duygulara kapı açan bir şarkı.
gurup şurup.
Kurtalan Ekspres
Pentagram/Mezarkabul
Kurban
Redd
Gren

Eskiden Kargo yani eski kargo tabiki.
athena
manga
duman
mor ve ötesi .