bugün

enseden tek kurşunla vurularak, hiçbir şey hissetmeden anında felç olup ölmek...
savaşta şehit düşmektir !**
bir müslüman için allah'ın emrettiği yolda şehit olarak ölmektir. bu gerçekleşmezse namaz kılarken secdede ölmektir.
gülerken ölmektir efendim.
sevdiğiniz insanla birlikteyken üzerinize beton dökülmesi.

(bkz: Jeux D enfants)
UYKUDA ÖLMEK EN TEMiZiDiR.
(bkz: gulmekten olmek)
(bkz: secde anı)
'işte hayat bu' dediğinde ölmek *
biri yada kutsal bir amaç uğruna feda olarak ölmektir ama tabi amaç gerçekleşmelidir yoksa hiç yoluna gitmeniz ve vay salak vay diye arkanızdan söylenme olasılığı yüksek olur.
enver paşa ve kürşad'ın ölüm şekilleridir.
en güzeli korkudan ölmek herkes korkudan ölür ama bişey olmaz!.. (bkz: ilahi çocuk sen yokmusun)
bir şekilde öleceğimiz şu dünyada ne şekilde ölmeyi arzuladığımızı soran anketimsi başlık hatta anket başlığı.

şahsen ben üstüme atom bombası düşmesi sonucu ölmek isterim.patlaması değil düşmesi bombanın ağırlığıyla ölmek.sonra benim üstümde patlamasını.ama bu çevremdekilere zarar vereceği için awp'yle carbon yiterek ölmek en mantıklısı gibi duruyor.
Uykuda kalp kriziyle.
sevgili ile yanyanayken, onun gözlerine bakarken ölüm şeklidir.
intihar, en azından isteyerektir.
yatağında yatarken aniden gerçekleşen ölümdür. evde yalnızken gerçekleşmese güzel olur.
donarak ölmek. uykun gelir, uyuyorsun ve beyaz pamuk.
(bkz: donarak ölmek)
"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhü ve rasûluh" denilebilenidir.
sevgilinin gözlerinde eriyip bitmektir. . .
bir gün yatak ertesi gün toprak denilen tarzdaki ölümdür. allah kimseyi kapılara baktırmasın. henüz kendi işini kendin görürken, ele muhtaç etmeden dünyadan gitmek nasip etsin.
sessizce kimseyi rahatsız etmeden.
ölüm, insanın girdiği son triptir.
sözlükte ne kadar dangalak olduğunu gösteren başlıktır. iyi oldu bu. ya pardon ama siz daha önce öldünüz mü? ne bu ya? atilla ilhancılık mı oynuyorsunuz? bırakın.
sevgilinin gözlerinde eriyip bitmektir yazan var. üstüne bir de bu cümlenin sonuna üç nokta koymuş. söylediği çok anlamlı bir şey ya bir de karşı tarafa düşünme payı bırakıyor.
çok bilmeyin ya.