bugün

okyanus mavisi herhalde.
Mordur, gerçekten bazılarına çok yakışacağını kimse inkar edemez.
(img:#1869000)

Çalışmaktan kızarmış yeşildir tabi ki..
Emek var lan çalısıyoruz.
Çok yoruldum ben.
bal rengidir. üniversite yıllarında karar verdik, tasdik ettirdik.
Onemli olan goz renginden ziyade tiptir efendim. Cunku goz de butunun bir parcasi. Butun ir siluet sizi guzel yakisikli cekici karizmatik yapar. Tek basina goz yeterlo degildir.
En güzel renk mavi olduğu için göz renginde de mavidir. Bence mavi olan her şey çok güzel. Şu avatarlar mesela çok tatlı değiller mi ya?
Sevgilimin göz rengidir.

Gerisine bakmıyorum beni ilgilendirmez.
Gridir.ewed
mavi.
açık ve net.

gözü mavi olmayan biriyle evlenirim tabi inşallah.
demek ki aşık olmuşum ki gözüm görmüyor.
Mesela tam yeşil tam mavi renk değil de alacalı böyle giysi ışığa göre değişen renkleri seviyorum. Kendi gözlerim dahil. insanlar şaşırıyor aa gözlerin yeşil miydi ya da bal sarısı mıydı diye. Küçük şaşırtmacalar oyunlar bi seyler .
Göz güzelliği şekle bakar, renk tamamlayıcı unsurdur. Yine de siyaha yakın kahverengi derim.
Yeşil ve ela karışımı gibi bir göz rengi var o kadar güzel ki baktıkça bakasım geliyor.
Yeşil boş demikls te Allah'ım. En iyis açık mavi tabi ama yeşil de kapisir hani ...
Sevgilimin göz rengidir.
Yeşildir.
O'nun göz rengi.
Biraz da romantik olalım dedik...
sevgili olmayınca göz rengide olmaz, haliyle.
mavidir.

kendilerine yazılmış 23 adet mavi göz temalı ikinci el şiir mevcut.
napalım giden gitti elde kalmasın bari.
Yeşille mavinin karıştığı hareligi göz rengidir. Dakikalarca izleyebilirim o gözlerdeki renk geçişlerini.
Sevdiğinin gözünün rengidir.
Gözler güzelse rengi mühim değil bence. Ama oyumu maviden yana kullanırdım. Gök mavisi, deniz mavisi böyle.
Siyah göz yalnızca hz. Muhammed (raw) peygamberimizde bulunuyor.
Sevdiğim kişiye göre değişir, bir zamanlar yeşildi. Şimdi kahverengi. işte böyledir bu işler.
Bilmem. Sevdiğin insanın göz rengi neyse odur bence.
Benim gözlerimdir
Yeşildir.