bugün

fark olur cümlesi fuck off gibi anlaşılan oyuncu.

http://www.milliyet.com.t...ray-1802849-skorergaleri/
Bir fenerbahçeli olarak takım degerini düşürdugune inandigim futbolcumsu yaratik.
Alex'in adamliginin yaninda bunun var oluşu sorgulanir. Yaziktir.
turkiye de bu yaratıgın dilinden anlayan bir tek felipe melo vardır.
emre belözoğlu gibi naif, ahlaklı bir adamı çıldırtıp, ağzından yanlış anlamaya müsait kelimeler çıkarttığı için bilicin cezalandırılması şarttır.
futbol izlememe sebebi.
aziz yıldırım'ın manevi oğlu. almış arkasına aziz yıldırım'ı, istediği gibi at koşturuyor kulüpte, istediğini yapabileceğini sanıyor sahada. aziz yıldırım'ın saha dışında yaptıklarını saha içinde yapıyor resmen. geçen haftaki gençlerbirliği maçındaki 2.golden sonra "gel lan" der gibi bir el kol hareketiyle ismail kartal'ı gol sevincine çağırdı, dünkü beşiktaş maçında da bilic'e aleni şekilde küfür ettiği kameralara yansıdı. daha önceki vukuatlarını yazmaya gerek yok herhalde.

fenerbahçe'yi babasının malı sanan başbelası aziz yıldrım'la, profesyonellikten zerre nasibini almamış bu çirkefin fenerbahçe'den defolup gidecekleri günü dört gözle bekliyorum.

not: fenerbahçeliyim.
açık şekilde küfrettiği kameralara yansıdıktan sonra federasyonun tutumunu merak etmeye başladığım çirkef. en az 2 maç ceza almazsa tff kime çalışıyor bir kez daha göreceğiz demektir.

reserved...
trt spor'da bjk-fb maç özeti görüntülerinde ağız hareketleri sansürlenen top tepici. Ne hikmetse artık.
her milli maç öncesi sakatlanıyor. tüm ülkeyle adeta dalga geçiyor emre. resmen dinlenme arası gibi görüyor milli maç arasını.
savunun savunun...
Futbolcunun zeki, çevik, ahlaksız olanı. zeka kısmı da tartışmaya açıktır .
türk futbolunun yüz karasıdır. bir insan bu kadar itici, sevimsiz olamaz sanırım.
üzerinde laik kadın çirkefliğini barındıran futbolcu.
güney amerika liglerinde oynuyor olsa çoktan öldürülmüştü.
--spoiler--
futbolumla gündeme gelmek istemiyorum.
--spoiler--
(bkz: gündem değiştirme çabaları)
bilic'e ettiği seviyesizce küfür nedeniyle bir müslüman ve türkiye vatandaşı olarak bilic'ten özür diliyorum...
fuck off un avrupa kültüründe küfür olmadığını bilmeyenleri bize gösteren futbolcu. italyan bir adama bizim hani bir hareketimiz varya hani bileği yalayıp surata şak diye baş parmak ortada hareketi yapsan sana teşekkür eder. çünkü italyan kültüründe o hareket çok iyisin çok iyi yapmışsın anlamına gelir. premier ligte her hakem itirazında fuck off sözünü duyabiilirsiniz.

emreyi bir fenerli olarak hiç sevmiyorum , kaptanım olması da gerçekten hoşuma gitmiyor. ama sırtında sırf fener forması var diye şuan kendisine linç kampanyası düzenleniyor.

edit: allah'ım yorumlara bak sen ya. allah kimsenin vicdanından adalet terazisini almasın. diyor ki gökhan geçen hafta atıldı ya. ulan biz atılmasın mı dedik ? atsaydı hakem bişey mi diyoruz. ayrıca bizim tepkimiz emreye en fazla kırmızı kartlık bir hareket yüzünden vatan haini muamelesi yapılması. gökhan töreye koca hafta sahip çıktınız el üstünde tuttunuz emreye ana avrat kayıyorsunuz.

sonra bir de demiş ki burası türkiye. ulan herif hakeme fuck off dese dediğin doğru. ama adam bir avrupalıya sesleniyor. yani biriyle yabancı dilde anlaşıyorsan hangi yabancı dili kullandıysan oranın kültürü geçerlidir. yeri mekanın önemsizdir.'' hadi ordan bak işine '' anlamanına gelen bir laf kullanıyor biliç efendi küfür etti diyor. ama aynı biliç gökhan töre bu kelimeyi kullandığında fuck off küfür değildir diyor. allah kimseyi dansöz gibi kıvırtmasın. top oynamadım ben maçı hakketmedim fener bizi ezim ezim ezdi diyemiyor kimse. emreydi volkandı car car car ötüyor.

son edit: kendini tatmin et eksile ben silmiyorum entry burda. iyi yazarım zaten sen iki üç eksi verirsin fanatik maymun haftada 2 istatistik yapar karmayı toplarım.
avrupa kültüründe fuck off küfür değilmiş. o kullanılışına göre değişir... ingiliz hakemler alınmıyor olabilir ama burası türkiye. her ülkenin ayrı kültürü var. gittiğiniz ülkenin kültüründen haberdar olmalısınız. hadi desem ki küfreden yabancı oyuncu. o da yok... burası türkiye, burada fuck off siktir git anlamına geliyor. emre'nin bunu lanet olsun adamım anlamında kullandığını düşünene acırım.
futbolu forması için oynayan en amatör futbolculardandır. iyi anlamında söyledim, yanlış anlaşılmasın. biz ne profesyoneller gördük, ben ve hepiniz egosuna sahip. emre belözoğlu; egosunu çimlere görmüş futbolcu kardeşimizdir.
az önce yaptığı basın toplantısında "fuck off" dediğini itiraf etmiş ancak bunun bir küfür olmadığını ifade etmiştir.

gökhan töre fuck off deyince "senin ananı avradını sikerim orospu çocuğu" anlamı taşırken, emre belözoğlu'nun fuck off'u "hadi oradan serseri" anlamı taşımaktadır.

(bkz: yersen)
Ahmet Çakar'ın deyimiyle bir futbol fahişesidir ..
bazılarına fena halde dert olan fenerli futbolcu.
bu adamın küfür etmesinden daha çok bunu savunanların bu derece savunmak için kendini zorlaması, kıvırması, ciddi ciddi yazmaları daha kötüdür.

erdemli olmak lazım.

iki hafta'da olan iki olay: hemen hemen aynı tartışmaların olduğu.

Gökhan töre fuck off dediği için kırmızı kart gördü, 3 maç ceza aldı. ardından emre belözoğlu fuck off dediği için kırmızı kart görmedi ve takımı maçı kazandı. ceza alıp almayacağı ise belli değil. bunca olaydan sonra değişebilir durum tabi.

Beşiktaşlı bazıları ve bazı spor yorumcuları: 4. hakem Gökhan'ı tahrik etti diye savunma yaptılar. fenerliler: "siktirin lan, bahane uydurmayın" dediler.

bugün: slaven biliç Emre'yi tahrik etti diye savunma yapıyorlar.

dün Gökhan fuck off dedi kırmızı kartı haklı diyen fenerliler bugün adam zaten türk değil, adam zaten hakeme etmemiş gibi savunmalara girmiş. Emre'yi savunmak için yazılı futbol kurallarını, ahlaki değerleri bile hiç'e sayacak kadar düşmüşler.

dün Gökhan'ın iddia edilen silah dayamaları, iddia edilen kavgaları ortada görüntü bile yok tamamen iddia iken Gökhan küfür edince dünyanın en şerefsiz insanı gibi öne süren fenerliler bugün Emre'nin geçmişi tertemiz gibi konuşmalara girişmişler.

dün "Gökhan küfür etmiş"ten ötesini göremeyenler bugün avrupayı fersah fersah dolaşıp fuck off'un hangi kesimlerde küfür sayıldığının haritasını çıkaracak kadar araştırmaya girmişler.
(bkz: çirkeflik deyince akla onun adı gelir)
çok fazla cnbc-e alt yazılı dizi izliyor.