bugün

orada ki çinli arkadaşın şu sıralar tehlikede olduğu program.
Orda çinli yok yalnız. Koreli ve japon var
bulduğum yerde öldüreceğim şahsiyet.
italyan çok piç ya.
Vala harika program abijim.
Nadiren keyifli olabilen çoğu zaman anlamsız görüntülere sahip olan program.
japonundan tut slovak olanına amerikalısından tut bilhassa ingiliz olanına kadar acayip kibar arkadaşların programı.

bu adamları bunca zamandır nasıl yemediler türkiye de onu metak ediyorum.

edit: sunucuları değiştirin izleyelim.
"Beş sen vurursun beş de duvar vurur." En komiklerinin Danilo olduğu program. Özellikle "oluuuum" deyişleri acayip iyi.
(bkz: el adamı)
Anlam veremediğım saçma bi kelime şu sıralar bi hayli görüyorum sosyal medyada ve saçma olduğu kadar rahatsız edici bi kelime.
italyan olana bayıldığım, gülüp eğlendiren atv programı.
yabancıların sunuculardan daha mütevazi ve daha görgülü olduğu program.ömür varol ve sinan çalışkanoğlu ayarsız ve uyumsuzlar.lan,ulan nedir allah aşkına.ilkokul çocukları gibi bazı şeyleri kendi dilinde söyletmeleri çok saçma.konu bütünlüğü yok.koredeki programdaki sunucular seviyeli ve komik adamlar.program belli konu üzerinden ilerliyor.bizimki pazar gibi,ortaya karışık.
her yerde olduğu gibi bu programda da marifetmiş gibi ülkemizi ve milletimizi olabildiğince kaba göstermeye çalışıyorlar, hadi bunu geçtim bide yabancılara bununla övünüyorlar ya sözün bittiği nokta. Ayrıca sinan çalışkanoğlu programda fazla arka planda kalıyor ki ömür varola göre çok daha sempatik. Zaten ömür varol bu programla ne alaka onuda çözmüş değilim.
Yas tutmayan pezevenktir.

(bkz: Elin oğlu yas mı tutar)
es kaza programda seyirci olarak gittik. sunucular arasındaki uçuruma şahit oldum. ömür varol izleyicilere gözünün ucuyla bile bakmıyor, o kadar uzak ve ilgisiz. sinan çalışkanoğlu ise tam tersi, seyirciye çok sıcak davranıyor.

programa giderseniz dik durup , paso gülümseyeceksiniz. bi de yalandan "aaaaa..." "ooooo"" demek zorundasınız . hiç çekilmez, gitmeyin.

bir alex olmayan ama tv de birşey yoksa idare edilecek program. bu fikirle çok daha iyi işler yapılabilirdi.
Bunu izleyen adam Biscolata da yer.
ATV de yayınlanan komedi programı. Bana komik bi o kadar da fake geliyor.
ingiliz olanın pek bi şeker olduğu program.
danilo da programın gözdesi olup çıktı.
umarım daha profesyonel olabilirler.
Konsepti güzel olsa da işlenişi bazen sıkan Program. Bazı espriler kasıntı gibi duruyor.
komşu çocuğunun bir alt kademesidir.
insan oğlunun nirvanasıdır. Kensisi hep en iyisidir bütün annelere göre.
ilk kez görülen beyinsiz yaz ekranının beyinsiz sıkıcı ürünüdür.
Ya nolur artık orjinalindeki gibi ülkelerde ne oluyor ne bitiyor adetler nasıl mevzularina dönüp oradan yurusun su program bu kadar eleştiriye rağmen hala aynı kafa. Seviliyor da yazık ediyorlar.
Abnormal Summit gibi olmadığı için izlemediğim program. Sunucuları beni ayrı ayar ediyor zaten. Bir de o italyan adam çok konuşuyor dediklerini de anlamıyorum yoruyor insanı. Amma velakin çok yakışıklı olanları da var. Andrey ve emrach harikalar. Chaby hanı youtubeden takip ediyordum zaten. Aslında adamları seviyorum da sunucularda iş yok. Bir de o konuk olanlar beni uyuz ediyorlar genelde espri kaldıramıyorlar bizim hanımlar. Bir de biraz adet gelenek görenek paylaşmalarını beklerdim doğrusu. iki genel kültürümüze bir şey katsak fena mı olurdu? Ayrıca seyirci olmamalıydı kesinlikle. Çünkü komik bir şey oluyor gülesim geliyor bi bakıyorum seyirciler gülmemiş(Çünkü çoğu yabancı) haydaaa al benim de tüm gülme hevesimi kaçırdınız be diyesim gelmiyor değil. Neyse efendim Türkler bir işe elini atıyor bari düzgün atsın gözünü seveyim. Bokunu çıkarmasın. Yeter.
izleyici kitlesinin kesinlikle ergen kızlardan oluştuğunu düşündüğüm program. bir yarım saat izledim, ve bu programın hala nasıl reyting alıp, yayında kaldığına anlam veremedim.