bugün

ermenidir.
daha dün hdp ye oy istemişti hanımefendi. bugün de çıkmış, yürek parçalayıcı gibi laflar edebiliyor. şaşırılan durum mu?

elbette hayır.
Cemaatin kendi elemanlarına göstermediği hoşgörüyü gösterdiği bayan yazar. uzun yıllar zaman gazetesinde yazdı. eşi de yine bir zamanlar zaman'da yazan eyüp can'dı.
Kitap okumayı çok severim, son dönemlerde oldukça popüler olduğu için (bkz: şemspare) adlı kitabı çıktığında aldım ve okumaya çalıştım, okuyamadım, esasında nasıl bir kitap olduğunu dahi çözemedim, gazetede ki yazılarını kitaba toplamış, kendi kendime düşündüm ey (bkz: battaniyeli gazi), gazetenin internet sitesine girip arşivden neden bakmadın da bu kitabı aldın diye ama iş işten geçmişti, nihayetinde bana hitap etmiyor.
cemaat'in en parlak dönemlerinde sanki bir edebiyat dehası gibi pazarladığı vasat yazar. cemaat akp li iken akp'liydi, hdp'liyken hdp'li oldu. artık yazarlık kariyeri de bitti, çünkü arkasındaki itici pazarlayıcı güç bitti.
ağır cemaatçidir. cemaat bütün yayın organlarıyla kendisinin reklamını yapmıştır.
Aşk romanıyla büyük sükse yapmış bir hanım kızımızdır. Okuruz kendilerini.
(bkz: cemaat pazarlama)
Bit palas adlı kitabını yarıda bıraktığım yazardır.
Aşk kitabının Siyahını kendisine pembesini sevgilisine almayan erkek bizden değildir.

Tabi ingmar Kravitz tam tersini yaptı biliyoruz.
kitabında hakkındaki bilgileri okuduğum ve elif shafak gibi bi şeyler yazdigini görünce soğudugum yazardır.

neyine yetmiyor ulan canım türkçem?
Çocukluğunda muhtemelen cinsel travmalar yaşamış olup bunu eserlerinde açıkça belli eden ehh işte denilebilecek kadın yazardır.
görsel
illuminati tarafından destek görür; tasavvuf'u birkaç modernist öğreti ile harmanlayarak türkiye'ye kakalamaya çalışır...

(bkz: ruhçu vejetaryen), (bkz: mevlana müşriktir)
Çok iyi yazArdır.
kezban ve kamillere hitap eden bir yazardır.
vasat yazardır . iyi bir okuyucu okur fikir edinir ve bir daha kitabını almaz.
kalemi zayıftır. açık ve net.
Bu kadının yaşadığı itibar kaybı cidden inanılmaz..

itiraf ediyom ki ben de okudum ve beğendim bir zamanlar..

Hangi kitabınin girişiydi unuttum bit palas mi araf mi belki ikisi de diil..zeval kasigiyla karıştırdığı alfabe çorbasına tav olmuştum..
Çok boş bir insan.
Kitapları güzel değil.15 yaş altı ergenlere hitap ediyor.Edebi değerleri yok.Son dönemde iyice düştü değeri.Birşeyler yapıp kitaplarını satmaya çalışıyor.
popilist yazar, okuyanı çomar olarak niteleyebilirsiniz.
Gidip bir ray bradburry varken, bunu neden okur bir kişi....
Reklam yaparak bir insanın romanlarını çok sattırabilirsiniz ama o insanın yazar olarak anılmasını yazar gibi yaşamasını da engelleyebilirsiniz.

vasat ama fazlaca popüler yazar.
odtü uluslararası ilişkiler bölümü mezunu yazar.
ayasofya'ya hem rahibe hem imam olacak bu gidişle.
Bi kaç kitabını okuyup notumuzu vermiştik çok şükür.