bugün

son dakika olarak gündeme düşmüş gerçektir.eli satırlı adam gezi eylemlerinde rol almış bir terör örgütü üyesiymiş.
(bkz: kaynak götüm)
olasılık dahilinde haberdir. olmayabilir de bu neyi değiştirir her durumda ortada bir çakallık söz konusudur.
yavaş çıkmasından dolayı beyni iğfal edilmişlerin inanacağı zırvalık.
evet gezi eylemcisi olduğu kesin olarak kanıtlanmış haberdir. hatta o satırla ağaçları kesmek için gitmiş ve gezi olaylarına ironi katayım diye açıklama da bulunmuştur.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
türkiye de çoğu vatandaşın hatta kahvehanede okey oynayan adamın bile diline düşmüş konudur.halk uyandı.
http://www.internethaber....abasi-konustu-557095h.htm
babasının beyanıdır. hatta özür dilemiş gezicilerden. birbirlerine girmelerine alışığız.
birileri yine magdur rölüne bürünebilmek akp ye oy vermedim, gezi eylemcisiyim cümlelerini sarf ettirmiştir.Millete satırla saldırıp akp ye oy vermedim, oğlum gezi eylemcisi türünde savunma yapılması gariptir.
yalnız habere göre geziye destek veren palalı değil babası.
gezi eylemcilerinin yeryüzündeki en ahlaksız, en müfteri, en fitneci insanlar olduğunun kanıtıdır.

bunlar değil miydi köpeğe gaz sıkan adamı türk polisi diye gösteren, yaralanmış adamı polisler yaptı diye servis eden, boğaz köprüsüne montajla adam dolduran?