bugün

Başkanlık sistemi için verilen her şehidin hakkı akpye oy veren ve akpnin alçak politikalarına izin veren chp ile mhpli insanların üstündedir.
gelde uyu simdi.
gelde uyan.
gelde "gunaydin" de.
ondort sehit.
14 can.
14 aile.
14 vatan evladi...
dua'larimiz sizinle yigitlerimiz, aslanlarimiz.
baska elimizden bir sey gelmiyor. malesef...
Güzel bir çağrı. Elimizden daha fazlasi gelmiyor. Hepsine dua ediyorum, kalbim hep onlarla.

Lakin böyle bir cagrida bile orçoluk yapanlari görünce içimdeki acinin yerini ofke aliyor. Gelmisine geçmişine sövsen anlayacak tiynette herifler değil. Allah akil fikir versin ya. Dua ile isiniz yok, nursuz tiplersiniz belli gram faydaniz yok bari susun be.
sabaha uyanmak istemiyor insan bunları okudukça.

yazık memleketimin haline, yazık benim askerime,yazık ailelerine.
Yıllardır bol bol dua etmiyor musunuz zaten? işe yaramıyor galiba. Türk askerinin orda ne işi var acaba?
Allah sebep olanların iki cihanda da yüzünü güldürmesin.

O eksileyen çomar. Evet sen. Azıcık aklın olsa neler olduğunu görürdün ama yok size anlatmaya çalışmak boşa anlasanız şimdiye çoktan düzelmişti her şey. En çok koyanda sizin gibi embesillerin kahrını çekmek hergün şehit verip üzüntüden yaşadığımız hayattan bir bok anlamamak ama şimdi size sorsam reis doğru yolda dersiniz. Eğer ben yanlışsam benim, siz yanlışsanız sizin allah bin türlü belasını versin.
bu işler dua ile olsaydı *r*p piçlerini gelen geçen sikmezdi.
Kobani ye girmek için teskere isteyen partiye oy verenlerin anlam veremediği duadır.
işimiz duayamı kaldı? sabırrrrr yaa sabırrrr
şehit sayısı 16 ya yükseldi !
aklı başında her türk vatandaşının amin deyip, evet deyip katılacağı başlıktır.

yok kayseri tugayının orda ne işi varmış, yok şöyleymiş böyleymiş.

adamı delirtmeyin!

sonuçta bizim askerimiz, canlarımız orda di mi?

ee o zaman? dua etmekten başka yapılacak ne var?

ama siz tayyip ve hükümet düşmanlığını o kadar abartmışsınız ki,

her şeye siyasetle yaklaşıyorsunuz.

söylenecek çok şey olabilir, evet.

ama şimdi dua zamanıdır.

haa pardon. bu sözlükteki vatandaşların çoğu inançsızdı değil mi?

onu unutmuşum ben.
hay beyninize dua ile olacak iş sanki. sikeyim duanı askeri oraya gönderene oy ver sonra dua et pyd nin yolunu açmak zorunda kalan mehmetçiğimiz için...
görsel
Samimiyetle edilmesini temenni ettiğim çağrı. Allah yardımcısı olsun oradaki tüm askerlerimizin.

El-Bab ışid'in rakkadan sonra suriye'deki en güçlü olduğu yer, en büyük cephaneye ve insan gücüne sahip olduğu yer. Türkiye-Rusya yakınlaşmasının ardından ışid bir yandan suriye'ye saldırılarını artırırken, bir yandan da el-bab savunmasını daha da fazla güçlendirdi. Ne tuhaftır ki bunlar olurken, abd destekli kürtler yani ypg'li köpekler ışid'in sözde başkenti sayılan rakka'ya ilerlerken hiçbir ciddi tehditle karşılaşmadı, ve aynı şekilde ilerleyişini sürdürüyor.

Suriyede'ki çözümde Türkiye-Rusya yakınlaşmasıyla ABD dışlandıkça ışid hem ülkemiz sınırları içerisinde hem de dışarısında daha fazla azacak bu aşikar, ki büyükelçi suikastı da bunlardan bağımsız düşünülemez.

Allah sonumuzu hayır etsin. Gerek sınırlarımızda, gerek sınır dışında görev yapan askerimize, bu milletin şerefli evlatlarına yardım etsin.
Askerilerimize allah yardım etsin, onları sebepsiz yere ölüme gönderenlerin de Allah belasını versin hem bu dünyada hem öteki dünyada, amin.
Ne kadar körsünüz. Başlığa bakıyorum sonra entryleri okuyorum bildiğin rezillik. Biri yazmış bizim askerin orada ne işi var ? Biri demiş başkanlık için Suriye'ye giriyor. Tamam ne işi var diyenlere cahildir diyorum bilmiyordur göremiyordur diyorum bir nebze kabul edebiliyorum. Lakin başkanlık için Suriyeye girdi diyenleri hüviyetlerini ben tahayyül edemiyorum. Bu nasıl bir vasıfsızlıktır Allah aşkına ? Konuşmak için konuşmayın sevgili yazarlar. Eğer Türk ordusu el bab ve nicelerine girip oralardaki terör lanetini temizlemeyecek olsa o koridordaki terör laneti ülkeyi her geçen gün biraz daha saracaktı ve kurmak istedikleri sözde Kürdistan devleti artık kurulacak ve uluslararası sistemde tanınacaktı. Bunları görmemek ya cahilliktir ya da terör seviciliğidir. Karar sizin elbette.
Dua bir işe yaramaz. Teknoloji lazım, eğitim lazım. Dua ile olsaydı bu işler osmanlı yıkılmazdı, müslüman alemi bu durumda olmazdı.
bir çeşit totem çağrısı. işe yaramaz elbette. anladığım kadarıyla devasa bedeller ödeyerek temizleyip ardından esad'a devredeceğimiz kara parçası bab. artık ordan kaçan vahşiler idlib'de mi başımıza bela olur, başka yrde mi bilemiyorum. tek parçası eksik, hareket ettirerek çözülen bir puzzle gibi ortadoğu. eksik parça insanlık.