bugün

Allahsız ekşi ve ekşicileri sevmem ama objektiflik Herşeyden önce gelir. Ne olursa olsun, yanında kadın olan adamın üstüne yürümek nedir arkadaş, Şerefsizlik.
Ekşicinin konuşma şekli beni acayip rahatsız etti.
boyum 1.90, kilom 80. 4 senedir vücut geliştirme ile uğraşıyorum. tekvando ve kick box geçmişim var. kısacası teke tek alamayacağım çok az kişi var diyen vatandaş sorduk mu aq? bu ne kafası lan

beyinsiz arkadaşım soran olmadı elbette. sadece kavga etmemeyi tercih etmeyi kırıklık, korkaklık, güçsüzlük vs sanmayın diye söyledim.
Benim eşimin yanında servisçi inecek bana böyle bağıracak he? Onu çıktığı yere geri sokarım. Amk korkağı. Her şeyin fazlası zarar. Kibarlığın da öyle. Dayı git işine diyor. Demek ki karısına bir şeyler yapsalar gidip ekşi'de başlık açacak rezil korkak herif.
Bunu yanı sıra servisçinin yaptığı net karaktersizlik. Adam sana yol vermiş, geç git işte ne bu agresiflik? Tamam elamanın konuşması çok gıcık olabilir de sen gidip adamın karısının yanında bu tarz hareketler yapamazsın. Keşke inip dövseydi.
ekşideki olay burada gündem oluyor vay be buranın gündemini bile ekşi belirliyor.