bugün

Bunlara en iyi yanıtı bir sanat ve rap ustası vermişti

Ekşi sözlükte yazıları kansız yapacak kişi yok ,
Emeğin içine sıçsın ,
Deli ben olurum akıllı o gidip alsın,
Koşuyor banane ki lan o geri kalsın .
(bkz: Ceza)
(bkz: Feyz al)
Pkk'nın internet yuvasıdır. Bir an önce yıkılmalıdır. Özgürlük ayağına resmen terör yuvasına çevirdiler.
Bugün ne oldu anlatayım.
Herkesin bildiği gibi pkk terör örgütünü Türkiye cumhuriyetimiz yok etmek için pençe harekatı başlattı. Dün gece bende bir tek terörist bile bırakmadan dönün yiğitlerim yazdım. Sabah açtım hesap uçurulmuş. Bir çok kişi uçuruldu. Yönetimden sahibine, ondan editörüne hepsi pkk köpeği olmuş. Hâlâ bu ekşi denen bok çukurundan medet uman varsa unutsun. Ne bilgi kalmış ne Türkiye aşkı. Bunlar pkk köpeği olmuş başka birşey değil.
asla yazar olunmayan sözlüktür ya da ben hiç olamadım. bilemiyorum altan.
görsel
Yamulmuş.
Sabah sabah neden yamuldu ki acaba dedirtmiştir.
Galiba güncelleme yapıyorlar.
Giriş yapamadığım sözlüktür. Acaba beni de mi uçurdular nutellacılar.
Arkadaşlar düzeldi.
terör sempatizanı, tatlı su solcusu, pembe göt cihangirli mekanı.
deist de var deist de. ben deistim.
Haydaa yine niye biz o.ç olduk arkadaş?
15 dk. önce bi girip çıkmıştım.

edit: bir takım yoğunluklar söz konusuymuş. çöp tenekesi amk.
aptal yuvası. okuyan da yazan da.
bu kadar geri zekalı insan bozmalarını nasıl bir araya toplamışlar , insan hayret ediyor.

edit : alttaki çok bilmişe cevap olarak, zaten orada aylardır yazarım. ne kadar rezalet bir yer olduğunu daha da kolay görme şansına sahip oldum. yoksa siktiriboktan bir yerde yazar olamadım diye serzenişte bulunacak biri değilim.
Bozmuştur, eski tadı yoktur. Üstüne bir de teknik sıkıntılar çok arttı. Uludağ’a bakayım dedim daha çok sıkıldım sonra.
kendi yazarının e-postasını patlatmaya çalışan, onu bile beceremeyen çoluk çoçuk lavukları admin yapıp, klavuz bilirlerse, burunları boktan daha çoook çıkmaz.
Götverenlerin toplanma mekanı.
sözlükte entel dantel takılırlar entryleri görsen zannedersin ki bu pezevenkler mülayim düzgün kişiler bilgili kişiler ama iş özel mesaja gelince tek bildikleri küfür ve tehdit.
Götlerini çarşaf çarşaf pazara çıkaran yazıların olduğu sözlük. Bir nevi canlı göt pazarı.
https://twitter.com/reddi.../1271724237930270721?s=19
Ekşide 200 entry içinden okunmayı beklemek mi? yoksa okunduğuna inanmak mi daha kötü?
t. bir sözlük.
Kim ne derse desin, 11 yıllık hesabım olduğu-yazdığım yer diye demiyorum ama kalitedir.
çaylak statüsünde olduğum interaktif sözlüktür.

hesabı kaç yıl önce açtım bilmiyorum, bir kaç yıl olmuştur. bu yazar alım algoritmasına bir anlam veremiyorum şahsen, düzenli girmiyorum doğru da yahu kaç sene olmuş yazar statüsüne çıkar artık hesabı. herkes yazar olmamalı sözlükte katılıyorum ama çaylak onay listesinin başına bir getir hesabı entrylerini değerlendir formata uygun değilse alma, aldın sonradan saçmaladı hesabı sil ama yıllarca beklenmez be bir hesap için.

inci sözlük'ün son halini hatırlıyorum, uludağ sözlük'ün şu anki hali de gün geçtikçe onu daha çok anımsatıyor bana. interaktif sözlük formatını seviyorum ve maalesef artık o formatı uludağ'da bulamıyorum bu yüzden de yıpranmasına rağmen hala en format dahilinde sözlük ekşi sözlük olduğu için bir hesabım olmasını istiyorum.

olur ya; ekşi sözlükten sıkılmış, bir sebepten sinirlenmiş yada başka bir durumdan dolayı kullanılmayan bir hesabı seve seve alırım. bunu da söylemesem olmazdı.
günlerdir ne uygulamadan ne de siteden giriş yapamadığım sözlük. mecburen kürkçü dükkanına döndük selamun aleyküm.
Yeni gelen karma sisteminden sonra takipçi ve beğeni kasmak için her başlığa yazanlar artmaya başladı. Entryler çok kısa oldu.