bugün

Hesabımı satıyorum. ilgilenenler bütçelerini yazabilirler.
Film yorumu bakmak için arada bir gafletle girdiğimde hep aynı rutini yaşadığım site. Bu rutinde karşılaşılan şeyler de şöyle hep:

(Sallıyorum, filmin adı "water" olsun)

Google'a water ekşi yaz.

Siteye gir.

ilk entry: "suyun ingilizcesi" (entry tarihine bakılır, 1999)

Sayfanın aşağısına inilir.

"rererörö grubunun çok sağlam heavy metal parçası (entry tarihi 2004)"

"Ehh bunlar ne lan" diyerek son sayfaya atlanır.

"hayatımda izlediğim en boktan ve sıkıcı film, bok kaka çöp. Hani buna ayıracağınız vakitle gidin ellerinizin üstünde koşarak işeme üzerine pratik yapın daha faydalı olur sizin için. O kadar övmüşsünüz bi de pü aq hayatımdan iki saat buna gitti. Çöp." (entry tarihi 2018)

Bir sayfa geriye gidilir.

"izlerken mutluluktan altıma sıçmama sebep olan başyapıt, şaheser! En iyi filmler arasında ilk üçe girmeli bence, izleyin izlettirin"

Çöp.
ekşi sözlük yazarlığını satan varsa bana mesaj atsın.
abazanlık konusunda uludağdan eksiği yok fazlası var.

siz "gece yarısı sözlüğe giren kızın asıl amacı" başlığını açan adamı abazan zannedip, 8 sayfa edebiyat parçalayarak karıya kıza yürüyen sivilceli çakma entelleri aşk adamı zannettiğiniz için durumu idrak edemiyorsunuz sadece.
Hala çaylak olduğum ve çizgisi kayan sözlük.
internette kurulan ilk sitelerden biri olup genci yaşlısı çoluğu çocuğunun uzun sürelerde yazar olduğu sözlüktür.
Devlet düşmanı bir şahsın bana küfür ettiği, benimde o devlet düşmanına küfür etmem üzerine benim hesabımı kapatıp o hain oğlu haini kapatmayan bir sözlük. Çünkü bütün yöneticileri hain.
orayı bırakıp buraya gelmiş biri olarak uludağ sözlüğü seviyorum. ekşi sözlük artık bir lağım çukurudur.
son zamanlarda hayvan düşmanı ılık götlü korkak orospu evlatları ile dolmuş, anası gerçekten iyi sikilmiş bir çöplük.
am göt meme üçlemesinin daha old bir tayfa tarafından eleştirildiği uludağ sözlüğün daha bir yaşlı ortamı gibi bir yer. zaten sözlüğün anlamı am göt meme arasında korelasyonel araştırma konusu oldu.
Önceleri burayı zeka seviyesi yüksek, bilgili ve makul insanların yazdığı bir yer sanırdım. Ama şu an kanaat getirdim ki alayı süzme gerizekalı.

Adam akp verdiği kışlasız bedelli sözünü tutmadı diyor, sözlük ahalisi biz 12 ay yaptık bu kadar ağlamadık diyor.

Harbiden bu kadar mal mısınız gerçek hayatta da?
çaylak süresini yine uzun tutmaya başladılar. 1.5 yıldır yazarlığı bekleyen bir çaylak hesabım var. 2014 öncesi çaylaklar 2 yıl bekliyorlardı. 2014-2016 bir ara hızlandılar 1 yılda yazarlığa terfi edenler vardı. 2017'den sonra tekrar süreyi uzattılar. oradan yazan bir yazara göre çaylak süresinin tekrar uzamasının sebebi 100-150 hesap açıp satışa koyanlarmış.
2 adet yazarlık aldım farklı farklı zamanlarda. ikisi de boktan sebeplerden silindi.
Sözlüklerin kralıdır. 1999 da ortaya çıkarak hepsine yol göstermiş sözlüktür.
ekşi sözlük fenerbahçe'dir, uludağ sözlük beşiktaş. ben fenerbahçeliyim; ancak beşiktaş'ın o taş gibi karakterli duruşuna da, çok saygı duyarım.
ÜYELiK KONUSUNDA KATI OLMASI DIŞINDA, SENELERDiR YAZARI OLDUĞUM SEVDiĞiM PLATFORM.
Ünlü diye Ayben'i getirmişler soru cevap yapıyorlar. safasfasfa
''entellektüel (entelektüel) takılan 2. sınıf insan barınağı'' demiş bir yazar. Bunu yazan kişinin ise 3 entry'sini şöyle bırakıyorum:

https://eksiup.com/25284e6d9841
https://eksiup.com/d79dcb8dd284
https://eksiup.com/4f141761d817
Uludağ sözlük ile ekşi sözlük arasında format farkı vardır. Uludağ sözlük bireysel performans etrafında şekillenir. Bunun da en kolay yolu trolluktur. Bu yüzden uluda troll çoktur. Ekşi de klikler çatışır. Prensip tarafsız olan bertaraf olur şeklindedir. Bunun içinde söz sahibi olabilmek için konuya mutlak hakim olmanız gerekir. En ufak yanlış ya da hatanız acımasızca tepki alır. Ulu daha sıcak ve organiktir. Trollerde her ne kadar tepki alsalarda zaman zaman kendini aşan bir ikisinin dışında o kadar da abartılı değildir.
güldürücü bir ciddiyetle takılanların yeridir. Bu kişilere: “Yahu kasmayın sizden bir cacık olsa orda olmazsınız” demek istiyorum.
kafalarına göre yazar alırlar, kafalarına göre adam uçururlar.

300 tane entry girdim, hergün giriş yaptım sıralamam öne geçsin diye, formata da uydum.

sonuç sıfır.

sonra ister inanın, ister inanmayın

sözlük yönetimine ve yazarlara küfür eden 10 entry girdim, sonuç 6 ay sonra yazar oldum.

ekşi sözlük yazar olmadan önce daha güzeldi, klasik iyice bozdu lafını demek istemiyorum, herkes durumun farkında, entry okunmayacak seviyeye geldi artık, kendimi kaliteli olduğunu iddaa etmiyorum ama 10 entry den 9'u oç tiner yazan futbol holiganlarının, sıçtığı wc yi beğenmeyip rezalet başlığı açanların, 3 kuruşluk çıkarı sarsılsa, kendini bir bok sanan ekşiye yazarım ha amsalaklarının olduğu yer kıvamında artık ve emin olun uludağ sözlük de sizi çin işkencesinden geçirip kafasının keyfine göre yazar yapsaydı, ulaşılmaz ayakları çekseydi ekşi gibi olurdu.
ölüm törpüsü.
zevk içi yazılıyorsa fark etmez, zorlama entrylerle yazar mazar olamazsınız.
elit, müstesna biyer nasıl bok çukuruna dönüşür, en güzel örneklerindendir.

şöyle bi dolanayım, kim var kim yok diye bir bakayım dedim, açtım hesabı allah kahretmesin.
bildiğiniz kakalar etrafda dolaşıyor...
Sıla ve Ahmet kural olayını gündeminde tutan, magazin sitesi.
Kendi bulunduğu platformun sol frameine bakmadan, bok atılarak ezilmeye çalışılan sözlük.