bugün

bi ara kayıt olmayı düşünüyordum. ama nick bölümüne ne yazarsam yazayım böyle nick olmaz olsun falan diyor. Bu ne biçim iştir aq.
Geleneksel aylık odtü boun vs vs ünileri ile diğer okullar arasındaki vs. atma/sidik yarıştırma ve ezme şenlikleri başlamış olan sözlüktür.

Burada da birbirine giren tipler sözüm ona olgun, iyi eğitimli yurtdışı görmüş klas(!) Tipler...
yazarlığı çok geç onaylıyorlar biraz kısmalılar süreyi.
aramızdan bir hıyarın gittiği sözlüktür.
Geçen gün "beni yazar yapın lan" diye mail attım.
1 gün sonra toplu alım yapıldı.

Tek sorun, benim 10000 den 11000 e gerilemem oldu.

Keşke "lan" demeseydim.
Vay anam vay. Neler dönmüş öyle sözlüğü. Bugün orası yıkılıyor. Hepsi başlığı açan kukla ibnesinin işi.
son çaylak onay rezaletiyle ne kadar yarak kürek ciddiyetsiz bir oluşum olduğunu göstermiştir. yazar alımı konusunda inci sözlük daha rasyonel bir platform kanımca.
Çok güzel ortamı vardır. Yazarları gerçekten kültürlü, bilgili, entelektüel insanlardır.

Elbette ekşi sözlük insan yapımı bir sitedir. Arada hata, kusur olur normaldir.

Biz aslında çok güzel bir milletiz. Uludağ sözlükte de çok güzel insanlar vardır.

Düşünceler farklı olabilir. Ben her insanla gayet yerinde anlaşabiliyorum. Sadece insanlara parmak sallamak yerine biraz eğlenmesini bilmeliyiz. Ölümlü dünya arkadaşlar. Bugün varız ya, yarın harbi yokuz lan.
Kendini anlatamayanda buraya kapak atıyor işte.
Modlar belli bir yemin ederek işe başlamadığına göre yaptıkları şeyde ben çok da ayıp bir şey göremiyorum.

Ben mod olsam tabi ki eşimi dostumu sözlüğe parsel parsel yerleştirmem ama burada bir kahve icersek seni ekşide yazar yaparım diyen adamları da gördük. Elinizde yetki olsa neler yaparsınız siz de allah bilir.

Gündemini uludağ dan öğrendiğim, çaylak hesabımın dahi olmadığı sözlük. Beklemek güzeldir diyerek mi kandirdilar sizi? nedir bu aşk anlamıyorum.
görsel
orada yazmayı sevsem de. arada eski dostların hatırına burayı da ihmal edemiyorum. kalite ve format denetimi bakımından tek reel sözlük. ama diğer klonlar da sıkı dostluklar için ideal.
yahudilerin, ermenilerin, komünistlerin, rumların yönetici olduğu sözlük. 1 tane dindar yöneticisi yoktur. işte solcuların gücü bu kendilerinden olmayana yaşama hakkı tanımazlar. Oysa uludağ ve incinin sahipleri başta olmasalar bile şuan ak partili geçinirler.
büyük sözlükler içinde bilemediğim tek sözlük.

burada çok fazla müdahale var.
şu ana kadar sürüyle entrym silik yedi.

güldüğüm entry bile silik yedi amk.
gülmek ne zamandır yasak lan?

eski sözlüğümde beğenilmeyen entryler kendiliğinden silik yerdi.

ekşi sözlükte çaylaklığım nedeniyle hala herhangi bir hareket yok.
bakalım orada neyle karşılaşacağız.
her başlığın altına on kere "dkdjfkfjekckfkkg" diye entry giren evet bildiğiniz "hdhfhfjfjkfkfknkdkdj" diye kahkaha tufanı atan kişiyi yazar yapmış logaritmasi olan sikik sözlük.3 4 sene bekleyip yazar yapılmayan insanlar varken bu şekilde yazarlık verilen tipler olduğu için artık kullanmayacağım boktan sözlüktür.
Algoritmanın palavra olduğu sözlük.

Çaylak sıralaması bekliyorsanız bir günde üç bin basamak yükselir fakat ertesi gün beş bin basamak düşersiniz.

Ne yani sözlük doğurdu mu?

insanlar yıllarca sıra bekler yazar olabilmek için ancak parayı bastırıp hesap satın almanız mümkündür.
An itibariyle “azimli” sıfatını aldığım sözlük,tişikkirlir.
ekşi sözlük uludağ sözlüğe benzemektedir ancak "uludağ sözlük ergen yuvasına döndü" diyerek bizim kaliteli yazarlarımızın gittiği yerdir.

mesaj yerine ulaşmıştır umarım.
En sonunda bundan yaklasik 1 yil once yazar oldugum ama ne zaman sozluklerde dolassam sonunda gelip uludagda entry yazip kendisine bi turlu alisamadigim sozluk. Belki de eski kaliteli yazarlarin sozlugu terketmesi kendisini gozumde degersiz kildi.
https://www.youtube.com/w...417LsfR9A&app=desktop

'' lan söyleyin diye geldik söylemiyorsunuz'' deyişiyle güldürürken düşündürmüştür.

çocuk aslında en haklı ve komik eleştiriyi yapmış, ekşiye ve geri kalan bütün sözlüklere.
Umursamadığım sözlük.
Aptal, saçma bir yer işte.
En nihayetinde sözlük yani...
içerisindeki büyük bir çoğunluktaki yazarları tasvip etmesem de yazar alım sistemini doğru buluyorum. belki biraz abartmışlar ama iyi bir sistem var. bizde ise kimsenin umurunda değil. silinen geri geliyor girişler kolay olduğu için.
üye olmayla yazar olacağını sanan yazarın beyanı. her sözlük uludağ sözlük değil kardeş. önlerine geleni almıyorlar. kaldın yine buraya.
Yaklaşık 2 senedir yazarlığın yaptığım sözlük, orada yalnızca 10-20 kişiyi falan tanıyorken aşina olarak burada neredeyse tüm sözlüğü tanıyorum işte o kadar kaliteli bir yer,

Ayrıca buradaki gibi kültürsüzler asla giremez oraya.
Şu anda bünyesinde yazar olarak bulunduğum oluşum. Yazar olmadan önce de günlük hayatımda kafama takılan her şeyi buradan araştırırdım. Çünkü inanırdım ki kafası çalışan, gerçekten fikri olan insanların yazar olduğu yerdi. Kafanda bir soruyla girdiğin zaman sözlükten çıkış yaptığın anda aydınlanmış üzerine ekstra bilgi alarak çıkmış olurdun. Hala bilgi kirliliğinden geçilmeyen internet aleminin en sağlıklı bilgilere ulaşacağınız kaynaklarından biridir ekşi sözlük.