bugün

2002'den beri yazarı olduğum sözlük. açık ve net.
https://eksisozluk.com/go...-isteyen-turkler--5039743

burada bir grup zavallı akıllarınca birileri ile dalga geçmiş. bu hakki kendilerinde bulmalarinin sebebi ise gotham diye bir yer olmadığını bilmeleri, batman izlemeleri..

hatta sivri zekalinin birisi dağdaki çoban muhabbetine bile girmiş. çünkü bunlar her durumda muhalif olduğunu belirtmezse ölecek hastalığına yakalanmış kimseler.

velhasıl gitgide bok çukuruna dönüşmekte olan yerdir. aklı başında olan istisnaları tenzih ederim.
Anlam verilemeyecek şekilde acayip tiplerin barındığı, bilgi alışveriş platformu.

Yahu, sokağa çıkıyorsun, o tipler yok. Bir yere gidiyorsun, geziyorsun. O tipler yine yok. Bu noktada insan kendisine soruyor, o marjinal, dantel insanlar nerede? Sözlük robotu mu yoksa? Veyahut, bizim bakkal Adem abi mi o koyu muhalif şahsiyet? Siz kimsiniz?

Kafamda deli sorular.
uye olmak ıcın yıllarca beklenen sozluk.
gerek var mı bence yok ama insan bekliyor işte.
eğer solcuysan herşeyin serbest olduğu ortam. solcuysan ırkçı olabilirsin, ayrımcı olabilirsin, istediğine özellikle türklere hakeret edebilirsin, istediğin değerleri aşağılayabilirsin.

ama sağcıysan en ufak milliyetçi reaksiyonunda faşist ilan edilir ve atılırsın.
bazı faşistlerin zoruna giden sözlük.
2 yıl onay sırasında bekledikten sonra yazar onayımı reddeden sikik site.

fakat ne yalan söyleyeyim yazar olmayı isterdim. çünkü adamlar resmen ekşi'deki konuları ve yorumları buraya taşıyor. bir film izliyorum burada 2 sayfa ekşide 15 sayfa yorum var. buradaki 2 sayfada da ekşide yazılanları c/p yapmışlar.
türkiye'nin en iyi sözlüğü. 1999 yılından beri hizmet vermektedir. 2002'den beri de bu sözlüğün yazarı olmakla gurur duyuyorum. çoğunluğu terörist diye yaftalanan türkiye'nin en iyi ve en köklü internet sitesi, sözlüğüdür. her şey'i bitişik yazan, şu an'ı bitişik yazan hiçbir'i ayrı yazan ve kendini yazar olarak tanımlayan, aynı zamanda da ekşi sözlük'e bok atan gereksiz kişilerin bu sözlüğü kıskanıp, sürekli iftiralarla karalama çabalarına girmeleri de gülünçtür.
Lan gebeşler bim kasiyerleri hala ayakta. Sizin yapacağınız kampanyayı sikeyim ben.
ulan adam otobüste gördüğü mavi montlu kızı ekşi sözlük'ten arayıp bulmuş. tüh benim kara bahtım!!! 14 şubat gününün ardından bu olayı görünce üzerime kasvet çökmedi değil.
yazarı olduğum ama buraya değişmeyeceğim sözlük.
Çaylak onay sırasında 10939.sırada olduğum sözlüktür.Belki Temmuz sonuna yazar olurum diye ümit ediyorum yani inşallah.
orospuların kol gezdiği prim toplamak için her bi boku yaptığı sözlük.
adam belli ki işçi yorulmuş uyumuş. gizli gizli fotoğrafını çekip, marifetmiş gibi sözlüğe atıyor ve andaval sürüleri adamı yerden yere vuruyor.

https://eksisozluk.com/entry/58519313

ah ulan karşıma çıksanızda tokat manyağı yapsam ibreti alem için video çeksem orospu çocukları.
Uludağ sözlüğün yarısı bile etmeyen çaylak sözlük.
ilginç bir mekândır. Kimin ne olduğu neci olduğu neyi kime ne kadara ne şekilde sattığı pek te belli olmayan sözlüktür. Entrylerin bazıları felaket komik olmakla birlikte bazen de insanı dumur edebilir.
tsk'nın rus ordusuna teslim olma süresi ni tartışan bir takım orosbu çocuklarının olduğu mekan. çıkacak ilk savaşta bu itleri yem olarak kullanmak gerek.
bir aralar, çok eskiden, 'ekşiciler ılıktır' diye bir laf dolanıyordu ortalıkta. Ne kadar doğruydu bilemem ama ekşi sözlükten pek hoşlandığım söylenemez. işte bunlar hep ön yargı.
burada ki muhabbetin binde biri bile görünmeyen vasat altı bir sözlük. evet.
an itibariyle sol frame'de gündemde olan ilk üç başlık şöyle;

--spoiler--
-bir kadını kırmadan memen küçük demek
-bir erkeği kırmadan penisin küçük demek
-60 kilonun üzerinde olup da seks yapan kız
--spoiler--

yorum yapamıyorum. buradan farkı kalmıyor yavaş yavaş...
Her Üzerinden polis rozeti çıkan "sahte polis " mi oluyor. Editleyeceginiz başlığı sikeyim.
Diğer sözlük siteleri formatıyla aynı formatta olan, ama son zamanlarda yazar kalitesini düşürmüş olsa da hala iyi yazanların da içinde bulunabileceği sözlük platformudur.
Ülkeyi ruh hastası paranoyak eden mekan. Yazan tipleri hayal edebiliyorum.

görsel
(bkz: tek gg giri olmadan çöp içerik sebebiyle uçurulmak)
çok bilmişlerin yeridir ayrıcada amaçları yoktur .
Ruh hastalarından oluşmasından mütevellit uludağ sözlüğün değerini bir kez daha hatırlatan doğanın nüfus planlaması için aldığı önlemlerin başında gelen yapılanmadır.