bugün

Yaşadığım ağır bir rezaleti burada dile getirmek istediğim Web sitesi. Yardımcı olurum diyen üyeleri varsa yardımlarını esirgemesinler lütfen.
amasyanın bir ilçesinde kasaplık yapan çocuğun, ürettiği bir şeye saygısızca hakaret edip dalga geçen, insanlıktan nasibini almamış orospu evlatlarını barındıran sözlük. bakınız link budur.
https://eksisozluk.com/el...trik-ureten-icat--5026187

7 24 elde telefon götünü büyütenler, kısıtlı imkanlarla bir şey yapmaya çalışanları eleştiriyor ve dahası hakarete varan ithamlarda bulunuyor. bir de siz türkiyenin en büyük sözlüğü olacaksınız ha. yarramın kafasını olursunuz, sığırlar.
Çaylak onay sırası bekleyen hesabımın dahi olmadığı sözlük.

Fikirlerinizin ortusmedigi, düşüncelerinizi savunup sahip çıkabileceğiniz özgür bir ortamin olmadığı yeri ne diye takip edersiniz anlamam. Girmeyin, görmeyin. Kendileri çalıp kendileri oynasınlar daha mantıklı.

Deneyin.
Kanzuk'tan sonra profesyonellesen ve her gorusten yazarin kendine yer bulmaya basladigi sozluk.

Profesyonellik, daha cok hit daha cok para demek. Bu acidan profesyonellesme sozlugun herkese acilmasini sagliyor.
Anarsisitgen Üzgünüm ama sende burada olduğuna göre sende uludağ köşelerinde sürünen minicik beyin zirzopsun.
Türkiyenin bir numaralı internet sitesi. Elitliği ve duyarlılığıyla nam salmıştır.
Kıytırık ulu sözlükte kendisini geliştirebilen yazarların uçup gittiği sözlük. Artık bende oradayım. Zira Buradaki cahil çoğunluk ziyadesiyle bunaltmaya başladı benliğimi.

Hoşçakalın dostlarım.
Türkiyede aydın olmak için yapılan belli başlı şeyler vardır. Türklüğe küfretmek, dini eleştirmek, bu ülkeyi küçümsemek. Ekşi Sözlüktede durum aynı, Türkiye Cumhuriyetinin kahraman askerlerine küfrederler, pkklıları ne olursa olsun savunurlar (polis eşi ve bebeği katledildiğinde dahi buna şahit oldum) cumhurbaşkanına ağız dolusu söverler. iktidar partisine ağız dolusu söverler, oy verenlere söverler (akpli olmadığım gibi cumhurbaşkanından hoşlandığımı söyleyemem) fakat hakaret ve küfür nedir yani ? Ekşi işte böyle bir yer. Orada hakikaten Türk ve müslüman birisinin durması imkansız. Pkk destekçisi, ateist büyük ölçüde solcu falansan rahat rahat takılabilirsin.
Türkiyenin bir numaralı bilgi ve haber alma sitesi. Zekasıyla ve elitliğiyle tanınır.
türkiyenin ihtayacı olan internet sitesi. insanlar sosyal medyaya o kadar bağlanmışki ekşi ve ya uladağ gibi sitelerde nefes alabiliyoruz.
muhteşem bir sözlük. şu sıralar satanı bulursam almak için minik bir serveti gözden çıkardığım hesabın sözlüğüdür. satan olursa elbette dm'den yürüyebilir.
Şu ara artık ateistlerin kurtarılmış bölgesi haline gelmiştir. sürekli herşeyi eleştirmeleri ve hiçbir şeyi de beğenmemeleri cabasıdır.
''esrar' başlığına yazdığım entryler yüzünden uçurulduğum sözlük, eminim uludağ narkotikten onlar kadar korkmuyordur.
Kapattım ordaki hesabımı.
Valla burayı aradım. Özledim sizi.
Hala göze hitap eden bir temadan eksik olan sözlük.
son zamanlarda çaylak sırası denilen olayla kaliteli yazar adaylarını iyice kaybetmiş olan sözlük.
Az biraz teması eksikti ama olsundu ben yine de severdimdi.
Gevşek yazarların toplandığı sözlük.
Haksız mıyım beyler?
türkiye'nin en iyi sözlüğü. 1999 yılından beri hizmet vermektedir. 2002'den beri de bu sözlüğün yazarı olmakla gurur duyuyorum. açık ve net.
Kalitesiz sözlüktür. Burasıda öyle bir farkı yok.
çok büyük olmakla birlikle zaman zaman fazlasıyla kafa ütüleyen sözlük.
Yazar olmak için çok uğraşılması gerekilen sözlüktür.
Bırakın super bowl 50 hakkında sayfalarca yazmasını katı meyve sıkacağı alacaklara tavsiyeler konusunda bile çok bilgilidir bu arkadaşlar. Sayfa sayfa katı meyve suyu sıkacağı bile tartışabilirler.
yıllarca çaylak onay sırasında beklediğim ve yazar olduğum hafta terk ettiğim ekşi değil eski sözlük. benim için artık eski olmuştur.
uludağ sözlük özentisi olma yolunda ilerliyorlar.

şimdilik kelimelik turnuvamıza özenmiş durumdalar.

daha çok özenecekler bu ilim irfan ve wozniak yuvasına.