bugün

La olum silktir et uludağa yönel bırak ekşi kim.
Adamlar onay sırasını öyle yapıyolarki biz öle herkezi kabul etmiyoruz imajı vererek talebi çopaltıyo ama çok kayıt olmak istiyosan yeni üye ol tayibe küfret selahattin demirtaşı öv bayrağa kurana laf söle iki de şiir yaz marjinal takıl 1 ayda yazar olursun.
odtü gibi birşey, memlekette ne kadar marksist darvinci komünist gobel varsa hepsi orada, sağcıyı barındırmıyorlar. zeka sarhoşu suserları provoke etmekten başka birşey bilmez. ha kandil ha ekşi.
kişi başına düşen fular sayısının en fazla olduğu ortam.
üzerine para verseler yazmayacağım tırt sözlük. o kadar sığıra 1 dakika bile tahammül edemem.

ayrıca hem bu sözlüğe sırası çok uzun yeaa diye küfürler edip hem de sümsük sümsük sıra bekleyen tiplere de ayrı bir ayar oluyorum. sürünün ameleler müstahak size.
yazar olmanız için yaklaşık 1.5 seneye yakın beklemeniz gereken, 1999'da sedet tarafından kurulan sözlüklerin babası sayılacak sözlük klonudur. çoğunlukla sol görüşlü yazarları bünyesinde barındırır, sözlüğün yönetimi başak purut'un elindedir...

diğer sözlüklerin aksine Nick değişim kaydı mümkün değildir.

gündem sol framesi, Uludağ'ın gündem framesine göre daha popülerdir.
içinde terörist sevicilerin,devlet düşmanlarının,sosyalizim ve ulusalcılık ayağına pkk sempatizanlarının bolca yer aldığı artık siyasetten başka bir bokun gündem olamadığı yer.
foruma dönmüştür.
kürt sevici sözlük.

nefret söylemi nedeniyle silindiğim sözlük ayrıca. allaha sövseydik şimdi mod olmuştuk ama.
buradaki pkkli yazarlari transfer etmek istedigimiz sozluk.

1 kasim dan once sozlukte her gun hdp propogandasi yapan tip gelmis uludag soyle irkci boyle irkci diye yakiniyor. bin kere kovuldugun yere israrla gelip elestirmek de neyin kafasiysa artik. haspam ortami begenmiyor da biz zorla tutuyoruz sanki.
Hdpkk yanlısı sözlük.
bilgisayar karşısından kıçını kaldırmadan vatan kurtaran, ülke satan, devlet yıkan, devlet kuran , kafasına estiğini hain veya kahraman ilan eden vasıfsız insanların çoğunlukta olduğu ancak çok güzel yazılar yazan takip edilesi yazarlarında olduğu sözlük oluşumu.

ya hu hayatında 3 kitap okumamış adamlar ilber ortaylıyı, celal şengörü, yusuf halaçoğlunu eleştiriyor lan. ne gibi bir fayda bekliyorsunuz böyle bir yerden.
uludağ dan daha önce evrimleşmiştir. burası bildiğin ara form amk.
hakkında 8498 tanım girilmiş sözlük.
malzesef pkk sevicilerin sözlüğüdür, pkk aleyhine entry yazarsanız kovulursunuz ben bunu gördüm, ayrıca mesaj kısmında size küfür dahi edilse bunu şikayet edebileceğiniz hiç kimse yoktur karşınızda böylede boktan bir sisteme sahip olan sözlük.
Allah belasını versin onaylayın kodumun yazarlığını da kurtarın beni şuradan diye hergün ağladığım internet şeysi.
girip bakayım da bugün ne çeşit bir vatan hainliği yapmışlar.
Girmek için tevessül etmeyin, ben orda da yazıyorum, ama buradaki samimiyet yok. Herkes fularlı. Gerçi oraya girerken bende fular takıyorum.
başlık: azerbaycan

entry: dilin aynı olmasının kardeş ülke olduğu şeklinde yorumlanan ülke.
bende türkiye'de milyonlarca insanla aynı dili konuşuyorum ama hiçbiriyle kardeş değilim.

afhfhahfshhfsahauah ulan gülsem mi halimize ağlasam mı bilemedim. adam ciddi ciddi yazmış bunu. bizim sözlükte bile tükendi bunlar amk.
kanzuk erik yiyor kardeşim. birazdan açar sözlüğü. celallenme.
çöktüğü zamanlarda uludağ sözlüğe gelip kaç tane uludağ yazarının aynı zamanda ekşide de yazar olduğunu görebilirsiniz.
popularitesini kaybetmiş, dejenere olmuş sözlüktür. ek tanım olarak da, hesabımın hiç olmadığı hiç de olmayacağı sözlüktür.
en son hesabımla sol framein sessiz ve sakin olduğu bir alacakaranlık vakti kafası güzel, biraz da edebi ve dadaist bir entry gireyim dedim, bir kaç kişi ciddi bir üslup ile mesaj atıp boynuma fular doladı ve gözden kayboldu. ilginç bir yer.
(bkz: bay frodo) denen insan azmanı, müptezel Abaza, erik sever kişilik orda yazmaya başlamışsa yavaş, yavaş pılı pırtıyı toplayıp ekşi Sözlüğü terk etmenin zamani geldi demek.

içinde bir adet iğrenç Troll ( herkesin malumu kim olduğu ) barındıran sözlük.
Devlet dairesi gibi bir sözlük. Memur olmak zor zanaat orada.
uludağ daha rahattır ve bence önemli olan bu. kendini elitist göstermeye gerek yoktur ki olsa biz de gösteririz.

ayrıca ben iyilere değil hastalara gönderildim.