bugün

https://beta.eksisozluk.com/
yanılmıyorsam ekşi sözlük'ün yeni versiyonu hakkında denemeler yapılıyor. yeni sözlük, eski ekşi sözlük'ten çok daha hızlı ve kullanılır.

edit: zaaaaaaall, bize böyle güzel bir sözlük yapsan ya? yıllardır aynı sözlük, yıllardır aynı ulu. valla bir süre sonra çok sıkılıyor insan.

2. edit: ve bu entry'den sadece birkaç ay sonra: (bkz: uludağ sözlük yeni tasarım).
jquery, ajax scripting kullanılarak ekşinin değiştirilmiş halini temsil eden, ekşiyi iframelerden kurtaracak, sunucusunu daha az meşgul edecek bir yazılım denemesidir.
çaylak olmama rağmen sub-etha'ya giriş yapılabiliyor.

ek: bu arada beta'da ne kadar süre çevrimiçi olduğunu gösteren bi' yer yok sanırım ya da ben bulamadım.
ekşi sözlüğe alışmış birinin çok da seveceğini sanmıyorum. en azından ben sevmedim. yalnız gün içinde en çok entry girilen başlıkları getirebilmesi güzel. evet.
sözlüğe her girildiğinde üstte reklamı çıkan zamazingo. girmicem arkadaşım girmicem!
berbattır.
olmamış.
ekşi sözlüğün telefon için yapılan mobil görüntüsü gibidir. güzel midir? -kişiden kişiye değişir.
nasılmış diye girdim eski haline dönemiyorum

hep böyle mi kalacak amk, sitenin ortasına kusasım geldi gözümü sikti resmen..
iğrenç bir tema. siksen kullanmam. denemek için bir kaç kez girdim. nasıl bir ayar yapmışlarsa eksissozluk.com yazıp girmeme rağmen beta temaya yönlendiriyordu.

gittim çerezleri temizledim kurtuldum. daha iyi bir tema yapana kadar klasik temaya devam.

beta tema'nın hiçbir kullanışlılığı yok. ayrıca çok göz yoruyor. itüsözlük ün teması bile daha iyi.
rezaletin karesi kadar kötü bir yapısı var. ben hayatımda böyle gerizekalı bir beta görmedim.
ukte butonunun falan kaybolduğu beta. ya da ben mi göremiyorum bilemedim.
en iyi görünüme bugün ulaşmıştır.
adamlar başlıkları konulara göre ayırmışlar.

anket, siyaset, ilişkiler, spor diye.

siyaset görmek istersen sadece siyasete, spor görmek istersen sadece spora tıklarsın.
çok güzel lan !

zall, duy oğlum bak adamlar ne geliştiriyor...
eee doğru ya, uludağ'ın bir şey geliştirmesine gerek yok, zaten tek konu başlığı var.

(bkz: am göt meme)

--spoiler--
ekşi sözlük beta'da su çok güzel siz de gelin.bak bak boy veriyorum !
--spoiler--

edit : daha iyisini istemek suç mu?
ısrarla kullanmayı reddettiğim site. can çıkar huy çıkmaz diye boşuna dememişler.
hala alam veremediğim şey. eski haline de dönmüyor. korkuyorum!
şatafatlı ve ısrarcı davetlerle sizi içeri alıp bir daha da bırakmayan uygulama.
ancak sayfada ayrı ayrı pencerelerle açılan geçmiş mesaj özelliği çok şirin.
daha profesyonel ve sade göründüğü doğru. geçmiş mesajların da whatsapp misali sıralanması hoş. akıllı bakınız verirken noktayla boşlukla uğraştırmaması da pratik olmuş. ama yine de her gelen gibi gideni aratan, beta sadece bir balık ismi olarak kalsaydı diye düşündüren, bir türlü alışamadığım ekşi sözlük şeysi. *
yenilik olsun diye sitenin o bilindik havasını kaçırmışlar. hiç olmamış. bu sefer tutturamadın ekşi.
gıcık bir aparattır.
bu notu yillardir kullanicilarina gondermektedir.
Ekşicilerin sevmediği yeni tasarımları. Bizim Uludağımız da böyle olmamalıdır...
an itibariyle çökmüştür.
ekşi sözlük egosunun bir diğer göstergesidir.
yazar olmayan kişilerin reklamlı görünüme mazur kaldıkları site. kaldırılmıyormuş efenim.