bugün

Baharın gelmesiyle birlikte yine azan rahatsızlık. insanın kendi vücudunun kendine zarar vermeye bu kadar istekli olması insanı çileden çıkarıyor.

Yukarıda bir arkadaş zararı olmayan bir rahatsızlık demiş. Yaşam kalitenizi sıfıra indiren, sizi bir saat uykuya muhtaç eden, hatta önlem alınmazsa vücuttaki aşırı ısı yükselmesinden dolayı kalbin durmasına sebep olan türleri var; o yüzden sadece bir kızarıklık yaaa deyip geçmeyin; tam tedavisi olmasa bile etkileri minimuma indirebilir, gerekenleri yapın. ilgilenmediğiniz sürece yaşlılık yıllarınızda sizi süründürecek boyutlara varabilir.
bendede yeni başladı 1 buçuk ay falan oldu. doktora gittim momecon solüsyon verdi, iyi geldi biraz. sonr akullanmayı bıraktım. bugün tırnak kontrolüm vardı ve saçıma da baktırdım. doktor çok hafif seyrediyor dedi. kaşıntı falan çok az ve nadir oluyor fakat aşırı derecede deriyi hassaslaştırıyor. bana konazol şampuan ve beklazon losyon verdi. arkadaş beklazon losyonu sürdüm kaşınmayan saç derimi kaşımamak için zor tutuyorum. 1 buçuk saat kaşımadıktan sonra dayanamayıp kaşıdım biraz rahatladım ve şu an hala kaşınıyor. tamamen ilaç kaynaklı bir kaşıntı fakat ne olacak bilmiyorum çekilecek dert değil arkadaş.
Et ürünleri tüketmenin olumsuz etkisi olduğu söylenen cilt rahatsızlığı.
geçmesi için denemediğim yol kalmadı. lanet hastalık geçmek bilmiyor. bu genç yaşımızda kel kalıcaz.
saç egzaması yüzünden hayata küsen kardeşlerim!

4 senedir koca karı ilaçlarından doktor tavsiyelerine denemediğim bok kalmamakla beraber en son öğrendiğim kesin çözüm şu:

dudak kurutan sivilce ilacı olarak bilinen roaccutane. iş hayatı yüzünden dudaklarımı o şekillere sokamıyorum ancak yapabilecek öğrenci kardeşlerim mutlaka denesin.benim kuzen bu şekilde iyileşti uzun aradan sonra kafamı yastığa rahat rahat koymanın keyfiyle ağladım dedi kocaman adam. çekmeyen bilmez kafa derinizi kazımak istersiniz.

ayrıca bir sike yaramayan tavsiyeler şunlardır;

kafanı 3'e vur rebroker , güneş hastalığı kurutur ( omuzlarıma gelen saçlarımı kazıdım bir sike yaramadı)

bıttım sabunu al rebro ( bi sike yaramadı)

korkunç kokulu şampuanlar ( kötü kokuyor kesin işe yarar diyorsun ama işe yaramıyor)

bioxin'in küçük mavi kutulu bir şampuanı (hakeza)

her doktorun direk yazdığı keratinli şampuanlar ( mınısiktiklerim)

zeytinyağı ( hakeza)
burnumun derisinin soyulmasına sebep olan hastalık. genlerimi silkim.
yağlı egzama ise bir basamak daha fazla insanı rahatsız eden egzama türüdür.
Strese bağlı tedavisi olmayan hastalık.
Geçmeyen deri hastalığı .
Online oyuncu iseniz bas belasi bi hastalik.
Ozellikle ben cs go oynarken bilegimdeki aci oyunu biraktiracak seviyeye kadar zorluyor.
ders çalışırken yüzümden masaya kar yağıyor. görenler ''aa bak kızardııı heheheh'' diyor. çektiğim acıyı bir ben biliyorum.
Muzdarip olduğum ama sanırım atlattığım deri hastalığı. Bir gen eksikliğinden dolayı atık derinin vücuttan atılamaması sonucu olduğu söyleniyor. Nasıl mı atlattım? Yüz egzaması idi benimki. Yüzümü sirkeli bir pamuk ile ovaladım önce. Sonra nemli bir bezle yüzümü sildim. Ardından bephantol adlı kremi yedirerek sürdüm. Geçti çok şükür. Ama devam ediyorum her ihtimale karşı. Allah bu dertten muzdarip herkese şifa versin. Cehennem azabı...
birçok kişi egzama hastalığının bulaşıcı olmasından korkmuş. çok büyük bir yanlış. egzama hastalığının bulaşıcı bir özelliği yoktur. https://goo.gl/cZHXKd burada yer alan içerikte de paylaşılmış. bu hastalık bulaşıcı değil arkadaşlar emin olabilirsiniz.
Bir hastalık türü olarak akp'den bile yapışkan, bir yerden tutunmaya görsün mümkün değil bırakmıyor. Hele böyle mevsim geçişlerinde insana hayatı zindan ediyor.

Bu arada bulaşıcı diye düşünenler gitsinler bir aspirin içsinler ki kanları sulansın beyinlerine kan gitsin; egzama mikrobik bir hastalık değildir, insanın kendi bağışıklık sisteminin dış faktörlere aşırı tepki vermesi sonucu ortaya çıkar. Yani bağışıklık sistemi vücudu koruyacağım diye fazla hiperaktiflik yapıp kaş yaparken göz çıkarır bir nevi.
steroidin canına okuyacağı cilt rahatsızlığı.
istanbulun ünlü cildiyecilerinden bir demet başlık altında iş görebilir..

(bkz: server serdaroğlu)

ösel muayenehane, kadıköy bahariye caddesi, ücret 450 tl

(bkz: serkis barış)

kazlıçeşme surp pırgiç ermeni hastanesi, ücret 170 tl

(bkz: ayşe deniz akkaya)

koç üniversitesi tıp fakültesi, topkapı, ücret 110 tl.

ayşe deniz akkaya bir miktar ukala, işi hemen biyopsiye götüren bir doktordur ama yine de iyidir.. fazıl say’ın akrabasıymış bir de..

ha bir de çok seksi..
Bir genin eksikliği nedeniyle atık derinin vücuttan tahliye edilememesi sonucu ortaya çıkan pis bir illet. Ben de muzdariptim ve sanırım artık kurtuldum. Paylaşayım( yüz egzaması için): bir pamuğu sirkeli suya batırıp yüzünüze sürün. Sonra nemli bir bezle kurulayın. Ardından bephantol adlı kremi sürün ve yedirin. Bende işe yaradı. Tam tamına geçmiyor ama çok seyrek hale geliyor. Yukarıdaki tedaviyi iki hafta civarı uygulamazsanız yavaş yavaş az az çıkmaya başlıyor. Tekrar uygulayınca hemen geçiyor. Zaten egzamanın tam olarak geçmesi imkansız. Bu tedavi yöntemiyle en aza indiriyorsunuz. Hadi geçmiş olsun.
Aşırı temizlik yapma sorunumdan kaynaklanan, kış aylarında daha da çok kızarıp kaşınan, toplumdaki insanların konuşurken yüzüme değil de ellerime bakmasına sebep olan illet hastalık. Gerçi hakkını yiyemem ellerim öyle kötü görünüyordu ki, kimyasallardan uzak durmaya çalışırken bir nebze de olsa temizlik yapma isteğimi azalttı bu hastalık.
Babaannem de bir süredir olan rahatsızlık. Kesin eli sudan çıkmadığı için oldu. Hamarat garı maşallah.

Bir tür deri hastalığı. Şüphelenme durumlarınızda cildiye ye uğrayın mutlaka.
Seboreik Dermatit en lanetidir, hiç geçmez. Kaşlar, burun, yanaklar, ense, kulaklar, saçların içi vs. kabuk kabuk olur, kötü gözükmesin diye koparırsın bu sefer orası kıpkırmızı olur daha da kötü bir hal alır.
Öldürmez süründürür. Her yıl ayağımda çıkardı bu yıl ilk olarak elimde çıktı. Parmaklar neyse de avuç içi çok sıkıntılı. Ellerde acıyla yaşamaya alışıyor insan. iki gün önce ayağımda da çıktığını fark ettim. Allah daha beter hastalıklardan korusun.
advantan alıyoruz,bölgeye yediriyoruz, Bir hafta içinde kurtuluyoruz.
tam anlamıyla bir illet. ne zaman ne yüzünden çıkacağı asla belli olmuyor. düşmanımın başına vermesin dedikleri cinsten.
yahu o kadar bilimsel araştırmalar yapılıyor, uzaya araç yollanıyor, yüz nakli bile yapılıyor ama şu lanet egzama hastalığına çare bulunamıyor ya da kasten bulunmuyor.

gün içinde bacağımın arka tarafı durduk yere kabarıyor, kaşınıyor; saçım da sürekli yağlı, kepekli ve ne yapsam kâr etmiyor.

şu lanet egzama için çare bulan varsa bana da anlatsın.
istanbulun ünlü cildiyecilerinden bir demet başlık altında iş görebilir..

(bkz: server serdaroğlu)

ösel muayenehane, kadıköy bahariye caddesi, ücret 450 tl

(bkz: serkis barış)

kazlıçeşme surp pırgiç ermeni hastanesi, ücret 170 tl

(bkz: ayşe deniz akkaya)

koç üniversitesi tıp fakültesi, topkapı, ücret 110 tl.

ayşe deniz akkaya bir miktar ukala, işi hemen biyopsiye götüren bir doktordur ama yine de iyidir.. fazıl say’ın akrabasıymış bir de..

ha bir de çok seksi..

not: fiyatlar güncellenmemiştir.. egzama için bi poşet ilacınız olacak ve hayat boyu bulunduracaksınız.. azar azmaz bastıracaksınız, geçtiğinde ise ilacı keseceksiniz.. olayın özetinin özeti bu.. deri nakli bile yaptırsanız faydasız.. çoğu sistemik hastalıktır.. geçmiş olsun..