bugün

(bkz: ne eceymiş arkadaş)
botmuş bu ya, ben de neden özelime cevap vermiyor diyordum... çok komiksin, çok...
*bu entryde yazacaklarım, ece'yle ilgili teoriler, bilgiler, hedeler hödöler içermektedir. "size ne ya?" diyecekseniz okumayın. işim gücüm yok, oturdum ece'yi düşündüm ben, sana ne mna koyim?*

"sözlük yazarı" olarak nitelendiremeyeceğimiz fakat insan olduğundan şüphe duyulmaması gereken bir arkadaşımız. ismi mahmut olmadığı için hala sözlükte.

kendisiyle dün sabahtan beri özel mesaj yoluyla sohbet ediyorum. bana söylediği, özel veya değil, hiçbir şeyi bu entryde paylaşmayacağım elbette. "hihiaohao ece böyle dedi la!" demeyeceğim. ama şimdiki yazacaklarım kendisini de rahatsız etmeyecektir sanıyorum. edecekse de etsin, kurallara aykırı bir şey yok. varsa da söyleyin sileyim.

inanılmaz kibar ve sabırlı. yıllardır okuyup yazan ve her zaman "romanlardaki kadın" hayalini kuran bir adamım, ece cidden roman karakteri gibi. dolayısıyla ben, "entry kasmak" için sözlüğe üye olmuş bir erkek olduğunu da ihtimaller listesine ekliyorum. konuştuğu kişiye sürekli "efendim" diye hitap ediyor ve bu benim canımı sıktı. söylediğim halde, yine efendim diye hitap etmeye devam etti. bu kadar sert davrandığım bir bayanın, kendisinden yaşça küçük olduğum halde bana karşı bu kadar kibar konuşması, benim inanabileceğim ve normal bulabileceğim bir şey değil. öyle bir kadın olduğuna da inanmıyorum zaten. ya da bu kadar sevimli konuşabilen.

kendisi, kendini dünyadan soyutlamış, sözlüğe dalmış bir dede olabilir. kız olması ihtimalinden daha mantıklı geliyor bu bana şu an. sözlüğü neden bu kadar sevdiğini sorduğumda, cevab veremiyor. hatta,

(bkz: cevab veremedi)

sormamamı söylüyor. "sebebi yok ya seviyorum işte"lik bir "söyleyemem" değil bu. söyleyemeyeceği bir sebep var, hatta bu entrynin ardından tehditler alabilirim ben, o derece ahah. formata aykırı 5-6 bin küsür entrysi vardır diye tahmin ediyorum. bunlarla sözlük yaşamına devam edebildiğine ve sözlükte bu kadar vakit geçirdiğine göre, kendisi sözlükten kovulamayacak bir konumda. bu da bir moderatör ya da kurucuyla yakın ilişkisi olduğunu gösterir benim gözümde. ibnelik anlamında demiyorum, "aa ece moderatöre veriyo!" falan diye anlaşılmasın kesinlikle.

ilk ihtimal, erkek. ikinci ihtimal, kız.

ben nereye varacağımı bilemedim elimdekilerle. saldırın beyler, bi' haftaya çıkarıyoruz ortaya.

up up up
(bkz: vurmayın lan öldü zaten)
sayesinde kendi şiirlerinden tiksinen ahmet selçuk ilkan' ın komaya girdiği haberleri gelmektedir.
(bkz: ece sevişelimmi)
gün itibarıyla, kendisi, klavyesi, ctrl, c ve v tuşları diğer sözlük yazarlarına dert olmuş yazardır.
bugün istatistiklere baktığımda, kendisini en çok entry giren yazar olarak göremediğim için beni şaşkına çeviren yazardır. başına bir şey gelmesinden korkmaktayım. *
küseceg mi küsmeyeceg mi merak ettiğim yazar.

küsmez ama tahminimce, küsse de tematik küser, 70 başlıktan aşağısı kurtarmaz.
uludağ sözlük'ü bi yazar sanıyor galiba. (bkz: #8598728)
şu saat itibari ile yine bilindik eylemlerini gerçekleştirmeye başlamış yazardır.
copyyyyyy paste, copyyyyyy paste. bildiği başka bir şey yok.
Kendisiyle uğraşanları takmayan yazar.
ellerine sağlık yazarı. bilgi entrysi giriyor arkadaş daha ne yapsın? daha iyisini biliyorsanız siz yapın da alkışlayalım.
copy past yazarı.
ben de gidip bir iki şairin şiirini copy past yapayım da, bana da aferin desinler.
bekle beni döneceğim sözlük.
ve hala yazıyor.
ve hala copy past yazarı.
(bkz: ölü taklidi yapın beyler)
--spoiler--
psikolojik rahatsızlıklar.

Yeme Bozuklukları
Anoraksiya Nervoza
Blumiya Nervoza
Fobiler
Sosyal Fobi
Agorafobi
Okul Fobisi
Unutma
Depresyon
Uyku Bozuklukları
Şizofreni
Burnout (tükenmişlik) Sendromu
Enkopresis (Dışkı Kaçırma)
Panik Atak
Nevrozlar
Cinsel işlev Problemleri
Travmalar
Paranoid Bozukluklar
Cinsel Kimlik Problemleri
Depresyon
Otizm
Enuresiz(alt ıslatma)
--spoiler--
bu rahatsızlıkların içinde yer almayan yazarımız. ayrı bir hastalığı var ama çözemedik biz.
--spoiler--
ve ece kscg'e ölse dahi sakın ama sakın baş sağlığı bile dilemeyin.. sakın bunu yapmayın.. sakın üzülmeyin sevinin, gülün hem de çok ben bunu istiyorum.. benden nefret edin, nefret! beni sevmeyin hiçbir yazar artı vermesin yazdıklarıma.. dönüpte okumasın yazdıklarımı.. sakın acımayın..
ve inanın hiçbir şey bilmiyorsunuz!..
ve sizi seviyorum.
--spoiler--
bu sözlerle merakımı kamçılarken ciğerimi pare pare edendir. yazdıklarının okunmasını istemeyen psikopat yazar. ölürsen üzülürüm ece ama kısacıg.
sırf bu yazar için psikoloji okuyacağım. çözeceğim neyi var deyu. bilemedim bir türlü.

(bkz: divlet bize yordim etsin)
her hafta yeni bir klavye aldığını düşündüğüm yazar. ctrl, c ve v tuşlarına acıyorum.
nickaltının ne kadar hızlı dolduğu ortada olan hanımkızımız. arkadaş daha 2 ay önce bomboştu buralar.
(bkz: sömür sömür sömürdü beyler)
milletin şiirlerini çalıp sözlüğe ekleyen yazar.
--spoiler--
ben bu sözlüğe katkı sağlamıyorum, ben bu sözlük için hiçbir şey yapmıyorum. ben bu sözlük için hiçbir şey yapmadım! ağlamaktan başka ne yaptın gerizekalı, aptal, beyinsiz, salak! nefret ediyorum senden, nefret ediyorum hiçbir şey bilmeyenlerden, beni tanımayanlardan!!

bana mesaj atmayın, konuşmayın.. hiçbir şey demeyin, istemiyorum; ben aptalın, ahmağın tekiyim; bakın söylüyorum bana söylemek istediklerinizi, yazmak istediklerinizi..

ve ece kscg'e ölse dahi sakın ama sakın baş sağlığı bile dilemeyin.. sakın bunu yapmayın.. sakın üzülmeyin sevinin, gülün hem de çok ben bunu istiyorum.. benden nefret edin, nefret! beni sevmeyin hiçbir yazar artı vermesin yazdıklarıma.. dönüpte okumasın yazdıklarımı.. sakın acımayın..

ve inanın hiçbir şey bilmiyorsunuz!..

ve sizi seviyorum.

(http://fizy.com/#s/1a4lge )

beni sakla bir ömür sev diye diye ölendim ..

yazarlar haklı..
--spoiler--
(bkz: bu da mı gol değil)