bugün

memnun oldum ben yakından hiç şerefsiz görmemiştim şarkısıyla hayatımıza giren değişik bir kişilik.
güzel kadın. çok güzel dudakları, kalçaları var. tam sevilmelik. *
youtube da dolaşırken memnun oldum ben yakından hiç şerefsiz görmemiştim şarkısının altındaki yorumu okuyup tebessüm ettiğim videonun sahibi, yorum aynen şöyle:

--spoiler--
böyle şerefsize böyle orospu.
--spoiler--
2012 yılında mengen festivali'ne gelmiş kişidir. playback yaparak daha doğrusu yapamayarak saçma sapan bağırarak 4-5 şarkı söylemiştir. sonra şarkıları bittiği için başa dönmüştür.

bir daha mengen'e adımını atmasın!
bağa virsin sıçtığı boku yerim. evet.
aslen Filiz Sarıkaya dır.
dudaklarini yidiğimin gızı hastasiyiz dedeeeeeee.
şişme bebek gibi bir şey yada airbag.
yüzde 97 silikondan mamüldür.
geçenlerde istinye park'ta gördüm. tam bir hayal kırıklığı benim adıma. kliplerinde adriana lima. gerçekte fatmagül fakı.
Güzel balkonları olan yurdum insanı, popçu, müzik insanı.
ses yok ama acayip seksi bir kadın. dudaklarıyla, göğüsleriyle, kalçalarıyla tamamen seksi. net.
çok seksi :/

görsel
(bkz: ramazan günü kusarak oruç bozduran başlıklar)

tek kelimeyle iğrenç kadındır.
seksi seksi diye inleyen hayranları kabak tadı, ya da daha doğrusu plastik tadı vermiştir. silikon lan bu bildiğin. git şişme kadın al aynı anasını satayım.
silikon vs. hepsi tamam kaldı ki ben zaten rock seven biriyim ama bir şeyi takdir edemeden geçemeyeceğim.

piyasada sayısız popçu var ebru polat gibi. hepsi seksi ya da en azından olmak için yırtınıyor, hepsi aynı tarz şarkı yapıyor aynı klipleri çekiyor vs. vs. ama bu kadın şarkı seçimleriyle olsun, yarattığı imaj ile olsun ayrılıyor işte benzerlerinden. muhtemelen şu an piyasadaki en pahalı popçulardan biri kendisi. yıllarca hande yener, gülşen vb. uğraştı ama bir gerçek var ki demet akalın ve ebru polat onlardan çok daha kısa sürede onların yapmak istediklerini başardı. ebru poat bu konuda demet akalın' a bile fark attı bence. herkes onu konuşuyor ve kendinden bahsettirirken de en fazla silikonlu diyebiliyorsun işte. demet akalın gibi reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla oscar ödüllü bir filme salladığını görmedim. gerçi belki de yapmıştır, ben twitter ve face kullanmadığımdan görmemişimdir o ayrı ama ne zaman bir mekanda klibine denk gelsem dikkatimi çekiyor. artık yapımcısı kimdir bilemam ama her kimse bence çok başarılı.
tipi çok yapmacık olan kadındır hemde dudakları, gece görsem korkarım. Neyiyle ünlü olduğuda meçhuldur sadece bu zamana kadar 2 şarkısını duydum o kadar.
hukuk fakültesini nasıl bitirebildiğini hala anlamadığım kişi.tebrikler polat, tebrikler kıbrıs üniversitelerinin kalitesi.
oldukça doğal ve güzel bir kadın ama yaşlandıkça çirkinleşecekler cinsinden olması muhtemel kadın.
sesiyle değil, kendisiyle doyuranlardan. hakkını yememek lazım silikonlu, çirkin vs. şeklinde. cidden güzel hatun.
sarki soyleyen memeli.
twitter'da şu capsi paylaşmış insan:

https://twitter.com/Ebru_...48187898455146497/photo/1

acaba amacı hediyeyi göstermek mi, ikizleri göstermek mi bilemedim.
hakkında 20 sayfa entry girilecek kadar ne yaptığı merak konusu olan kadın. çünkü cem karaca başlığı bile 18 sayfada kalmış.
--spoiler--
brazzers'a transferini heyecanla bekliyoruz.
--spoiler--
(bkz: yaran youtube yorumları)
bunu yazdığım için utanıyorum ama;

bu hatun bildiğin "seksi"...

edirne'yi geçtikten sonra da gideri olan ender türk ünlülerinden...

not: ben bu hatunun varlığından 3 yıl önce listemdeki bir puerto rico vatandaşının sayesinde haberdar oldum...