bugün

film açık ve net komik değildir.sevilme sebebi sürü psikolojisi getirisidir.
yarrağı kurup koysan bu millet seyreder eğer bu filmi altı milyon insan seyretmişse.
recep ivedik 100 e kadar yolu var bu toplumda.
lan gitmeyin yazık paranıza.
Entarisi dim dim yar şarkısıyla gönüllere taht kurmuş filmdir. Izlenmesi gereken bir film derim.
Başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in üstlendiği komedi filmidir. izlediğim en komik filmlerden biriydi.
uzun bir süre sonra box office rakamlarına bakınca "ohaaa" dediğim flmdir. saçma vs demiyorum çünkü seyretmedim önyargılı olmamak gerek. fetih 1453 bir kesime sinemaya gitmeyi öğretmiş demekki.
kesinlikle çooook komik değildir ama komikdir. açıkcası büyük beklentilerle gitmeyin benim gibi hüsran yaşarsınız.

filmde rasim öztekin cidden çok abartı bir oyunculuk sergilemiş, ahmet kural ise zaten filmde gülmenize sebebiyet veren tek kişi.
konu itibariyle sıradan bir konu yer yer espri yapılmaya çalışılmış şeyler var ki güldürmekten çok itiyor ekstradan sinemada izlenecek kadar komik olmayan film.
ekibin diğer işlerine göre kaliteyi düşürdüğü film. zaten izlenme sebebi de budur. şuan kardeş payının reytingleri belli.
yine de çoğu türk komedi filminden daha iyidir.
gişe rekorunu gün itibariyle recep ivedik 4 e kaptırmış filmdir. kim derdi ki düğün dernek 7 milyon kişi tarafından izlenecek.
ulan tr de bunun kadar korunan film yoktur herhalde kaç ay oldu dvdscreen kopyası bile düşmedi internete, sinema çekimini saymıyorum, dvdsi çıksa da şu +30 u izlesek zaten iki defa sinemada izledim, artı 30 için bir daha sinemaya gidemem dedim, gitmedim, öğrenciye de bir yere kadar.
malum ortamlara düşen filmdir efendim.
arena-tr'den indirilen filmidir.
recep ivedik 4 ten daha komik film.
kalitesiz, sitcom tarzı zeka barındırmayan basit bir film olmuş. heç yakışmamıştır sn. selçuk aydemire.

oyunculukların hepsi zaten oturmamış karakterleri oynama çabasıyla mahfolmuş. yer yer kendi adlarına utanmışlığım vardır. doğrudur.
sonuç olarak filmin yapımında ve yayınında meği geçenler filmin kötü olmasıyla zerre ilgilenmiyorlardır. adamlar yılbaşı piyangosundan daha büyük para vurdular.
ahmet kural'dan daha etkileyici bir film beklerdim. pek de komik olmayan filmdir açıkçası. popüler kültürün bir parçası olma yolunda ilerliyor ahmet kural ve ekibi maalesef.
Beklediğime değmeyen, fiyasko filmdir. Komik değildir, hiç gülmedik.
sırf bu filmi önceden izledim diye kardeş payı'nı izleyemiyorum. recep ivedik'i eleştirenler sırf ekibin diğer işleri güzel diye torpil geçmemeliler. türk sinema tarihinin en kötü filmlerinden biri.
halen izlememiş olduğum film ne zaman izlerim bilmem.
maalesef kötü film. 101 dakkayı nasıl geçirdim bilmiyorum. bir kere tebessüm dahi ettirmedi. bu ikiliyi ve kardeş payını çok severim fakat bu film olmamış.
sırrı süreyya önder olayından dolayı yarısı izlenmemiş film. iyi ki para verip gitmedik buna.
Reklami guzel yapildi ama flimin ici bos cikti. Verdigim paraya yazik dedirten flimdir.
GÜZEL BiR FiLMDi . SAHSEN BEN BEĞENDiM. TAMAM ESPRiLER GÜZEL OLMAYABiLiR ANCAK CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER GÜZELDi.
Sinemada izlediğim en son türk filmidir. Kesintisiz güldürmüştü. Ama;

Beklentim yoktu ondandır belki, bir daha izlemek için de temiz 2 yıla ihtiyacım var.
hikâyesi klişe,senaryosu basit ama en nihayetinde ortalama -ticarî- ve eğlenceli bir iştir.

zâlim not: ama bu filmi yapanın yaptığı nitelikli iş tutmadığında, recep ivedik serisini eleştirmeye hakkı yoktur;
çünkü bu filmle,aynı kitle hedeflenmiştir.