bugün

Rusça bilen varsa mesaj atsın. Birşey soracağım.
(Rica edilir)
herhangi bir durumu veya olayı bildirmek için yayımlanan sözlü veya yazılı ilan.
adı üzerinde bir şeyler duyurmak için yapılan aktivitedir.
görsel
istanbul da olupta taşıtı olan bütün arkadaşlar gelip destek verebilir.
çevrendeki insanların girdiği duyuruları görmek istiyorsanız, çevrenizde ne var ne yok diye merak ediyorsanız.
(bkz: my circle)
Duyulması gereken şey.
Çıkış yapan şifre değiştirsin diye duyurulmuş. Ben nasıl her giriş çıkış yaptığım da şifre değiştireyim mk. Seks mi bu? Her giriş çıkışa duş almak gibi bir şey mi?

iki kere değiştirdim şifreyi. Bir daha değiştirsem unuturum. akılda tutacak kadar zeki değilim.
arkadaşlar herkes şifresini değiştirsin. yine saldırı aldık. gelişmeler bölümündeki yazılar siklenmiyor diye modlar duyuruyu yapmamı rica etti. mod falan değilim. benim yazılarım gelişmelerden daha çok okunuyor diye bi el at dediler. yani götüne güvenen şifre değiştirmesin sikimde değil.
birçok mecranın kapandığı ve kilit vurulduğu şu dönemde gazete mantığıyla yola çıkan sinegazete özgürlükçü anlayışıyla özgün sinema yazılarına kapılarını aralıyor. ister sinema sever, ister profesyonel, ister amatör olsun hepsini bir çatı altına toplayıp bir aile olmaya çalışıyor. hedefleri büyük olan sinegazete gönüllülük esasına göre yazar alımı yapıyor ve onlara gereken değeri veriyor.

sinegazete.net gönüllü sinema yazarı, editör, haber içerik sorumlusu, sosyal medya sorumlusu arıyor.

ilgilenenler arzucevikalp@sinegazete.net adresine mail yollayabilirler.
Vay be is sayfasına dönmüş burası helal olsun.
https://eksisozluk.com/ac...5470936?a=popular&p=4
sayın site sakinleri,
sitemizin dış cephe boyası için hepinizden
2,500 tl alacam. itiraz edenin g.tünü keserim.
yönetici
king kong
------spoiler-----

sevgili sözlük ahalisi bir film arıyorum yine rüyalarıma giriyor kesik kesik resimler hayal meyal sahneler ancak filmin ismi bir türlü gelmiyor aklıma. efendim şimdi şöyle ki; film en başta hatırladığım kadarıyla hintli bir çift telefonda görüntülü konuşurken kızımız dışarı doğru yollanır ve intihar ederek ölür. sonrasında ise 14,15'li yaşlarda bir kızımızın hayatı ile devam eder film. elektronik eşya kullanamazlar. bilgisayar açamazlar yani tehlike dijital bir sorun. ancak kızımız annesini aramaktadır ve bulduğu eski püskü bilgisayar ile yola düşer. sanki simülasyon var gibi hatırlıyorum. dijital bir varlık kıza yol gösterir. yolda çeşitli tehlikeler simülasyon ölüler görür falan filan. karanlık tozlu kapalı bir film. hadi sözlük ahalisi beni bu dertten kurtarın.

------spoiler-----
yaran yanlış okumalar: duygu.
türkiyenin 28.10.2023 saat 15:31:00:000
isimli tarihi türkiyede geride kaldıktan sonra ..
)(. görünmezlerin yöneticisi .)(.

Anlamadım ne demek bu ?.
türkiyenin 30.10.2023 saat 16:47:00:000 isimli
tarihi türkiyede geride kaldıktan sonra ..
.)(. görünmezlerin yöneticisi .)(.