bugün

Duman, bir maddenin yanması ile çıkan ve içinde katı zerrelerle buğu bulunan kara veya esmer renkli gazdır.
kynk: vikipedi
bir de müzik grubu vardır. duman gibidir kendileri..
Türkiye'nin tartışmasız en iyi rock müzik grubudur. En iyi şarkıları eskimeyen ve pek bilinmeyen Bal şarkılarıdır.
ortalama 2 yılda bir albüm çıkaran güzide rock grubu.
"meleğimsin dersin, balımsın dersin. onun için her şeyi yakmayı göze alırsın. senden daha güzel yok dersin. rüyanda görsen inanamazsın, haykırırsın onu sevdiğini, elleri ellerine değsin istersin. ama o sadece iyi de bana ne der ya sana işte o zaman hayata küsersin. şimdi sorun bana pişman mıyım bunu yaptığıma ?"
gerçekleri üstü kapalı veya açık herkesin hissedebileceği şekilde söyleyen grup.
Trabzon Yalı Park Otel'de konserleri vardı bugün. Gerçekten muhteşem, açıklaması bu.
oje şarkısını canlı dinlemek istediğim grup, bayanların ayaklarına saldırmamak için kendini zor tutmak.
Aşk acısı çekmeyen adama aşk acısını öğretip onu sigara alkola alıstırıp sonunda intahara kadar sürükleyecek kadar samimi olan grup . Çok sağlam en sevdigim grup .
sigarada nargilede otta.. her seyden cikiyor bu duman.. ne de çok seviyoruz yahu..
Koprualti ve elleri ellerime sarkilari ile beni mest eden, hem gulumsetip hem de hungur hüngür aglatabilen bir gruptur.
Tek zevk alarak dinledigim dinlerken kendimden gectigim saatlerce dinledigim muziklerimin %95ini kaplayan tek dinledigim ve hayran oldugum grup. Birde grubun yani sira kaan tangozeye ayri bir hayranligim var o sesine ayyas haline bayiliyorum
(bkz: boğularak ölmek)
hem şarkıları hem yaşam şekilleri sevilen grup. tam benlik.
hayatımın 5 yılını siken grup. olm masıl dinlemişim lan ben bunları? birde o kesbanlardan nasıl hoşlanmışım.

edit. 7 yıldır chopinle mutlu bir beraberliği olan bi yazar.
Her sabah bir doz almak iyi olabilir. tavsiye edilir, (bkz: yürek)
havayı kirleten zaman zaman sarı, zaman zaman siyahtır.
(bkz: helal olsun)
(bkz: öyle dertli)
konser performansı stüdyodakinden daha iyi olan gruptur.
(bkz: içerim ben bu akşam)
Haberin yok ölüyorum.
olan iki gramlık moralinizi de siker.
canlı dinlenmesi çok daha keyifli olan, bilinenin aksine grunge değil alternative rock gurubudur.
hayatı yaşa şarkısı ile beni benden alan grup.
https://www.youtube.com/watch?v=iWjEjbAanW8
haberin yok ölüyorum ve yanıbaşımdan adlı şarkıları ile insanı tribe sokan grup.
Bugün izmir de konser verecek müzik grubu.

güzel bir gece bekliyorum.
edit: soran arkadaşlara ithafen, henüz gideceğim kesin değil.