bugün

ölçüsüz şamatası ve ayar verme konusunda zaman zaman aşırı çaba göstermesi ile yorucu olan bir yazardı.
Kocasını gerçek anlamda köpeği yapmış bir peridir. Korkulur. Sürekli kızını damadından ayırmaya çalışır.
Yine gece gece akla gelen yüksek aykülü yazar. Nerdesin be kadın nazmiye'nin davası kapandı onu bile kutlayamadık kimomiyoya da sahip çıkamamışsın gey oldu çıktı cocukceyiz heyhat.
hey gidinin bee. hayallerinin peşinden koştu, fıtıkçı olmak için bıraktı gitti buraları.
Yokluğuyla sözlüğün iq seviyesinde büyük bir yara açan mütiş insan nerdesin.
Hayküsünü sevdiğim nerelerdesin.

Sevilen, benim de sevdiğim bir yazar.
juju my love. severek taa 5 yıldır takip ettim semra serezli tatlişliğinde bir yazar.

uyy gagasını yediğim.
kesin aleyna tilkinin ekipten bu.
senin kaşığını kalemini kırıcam ulen
https://get.pxhere.com/ph...ltage-fracture-823309.jpg
sihirli annem dizisindeki yaşlı kadın. evet.
Ayaklarının güzel olup olmadığı merak edilen hanım yazarlardan biri.
8274738 sene aradan sonra bugün tekrar sözlük semalarında görülmüş kankilibeybi yazar.

Hey gidinin duduşu be.
100 günü aşkın süredir sözlükte entry girmeyen yazar. Eskiden beşiktaş ile lig lideri arasında 20 puan fark bile olsa ne yapar ne eder hesaplamalarla beşiktaş'ı şampiyon yapardı kendisi.

Şimdi ligde son iki haftaya girdik ve şampiyonluk için yine senin hesaplamalarına ihtiyacımız var kral.
Virüs gibi bir yazar. Aleyna tilki dinleyip kahraman tazeoğlu okur, burada gelip millete takar. Off bilmiyoruz sanki.

görsel
Böyle birisi vardı değil mi ya. Büyümüştür sanırım.
Beni hala görmeyenler varmış. Şu an şoke oldum yanee. Kendimi ifşalamaktan hiçbir zaman çekinmedim çekinmemeye devam ediyorum. Beni merak edenler merakınız son bulsun.
görsel
Saç rengi ve vücut formunu merak ettiğim forum ablası.
Sinsi yılanlara ayar vermiş büyücü.
Helal duduş.
lucius vorenuss gibi sinsi yılan, çıyan, şeytan birisine doğruyu söylemiş yazar. Hiç hakkını yemeyelim.
hep el alemin kızına yazacak değiliz ya biraz da dost ağırlayalım.

(bkz: özel mesaj almak isteyen yazarlar/#40916401)

gelir gelmez bana karşı çok büyük bir ayıp ve yargısız infaz yapan yazar.

oysa ki ben de başlığı uplayana sövmek için gitmiştim. adam kaçtıysa benim suçum ne?
Gelirken hasekiye getirseydi yazarı. Olsun, o da hoş gelmiş.

görsel
Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi de yazsınlar kral geri döndü....

kendisi an itibariyle sözlük semalarında görülmüştür.

sıraya geçip el öpmeye başlayın bence.
Öldü mü kaldı mı diye sormalı.k.
Nerelerdesin yahu ??
Kocasını köpeğe dönüştürmüştür.