bugün

Ömrünün 15 yılını hapishaneler de geçirmiştir, her dönem de ceza almıştır, sırf bu cesareti yüzünden saygı duyduğum insandır.
Fetö darbe muhabbetlerinde akp lilerin savunduğu konuşmalarını dinlediği ve hatta dinlettiği mı6 ajanı.

Hala rusya esed çin cart curt diyen kekolar var. Perinçek ters köşe adamıdır ve iktidar ile aynı odaklara hizmet etmektedir.
görsel
alakaya maydonoz,bu ne biçim lacivert,seni çok seviyorum, yaşasın cumhuriyet.
yakın dönem türk tarihinin kara kutusudur bu adam. bana göre türkiye de yaşamakta olan en tehlikeli insandır.
mit ajanıdır.
görsel

http://www.dha.com.tr/per...kurtaracak--_1459994.html
gençler doğu perinçek ajandır doğru ama mit değil amerikan ajanıdır.
Hala nasil hayir diyor anlayamadigim adam. Sasirtici.
son hewal bükücüdür.
arama kısmına "kemalizmi savuacağız" yazdım soldan bu çıktı. ne tesadüf değil mi?

inşallah kendini dönek gibi gösterip en sonunda kendini gösterir.
halk tv canlı tayında sadatı tehdit ediyor şu anda, höh möh geçiniz bunları osmanlı ocakları falan..

cem küçükte tehdit edilenler arasında bunu da belirtelim.
Eski işçi partiliyim. Parti VP olduktan sonra ayrıldım.
Simdi bu Perincek-Apo diye sayıklayanlar sunu düşünsün. Nasıl oluyorda Apo'yu sorgulayan Albay VP'ye uye oluyor. Nasil oluyorda Apo'ya muebbet veren mahkeme baskani VP'li oluyor. Ve daha cok sayida, hayatini terorle mucadeleye adamis emekli asker.

Bu askerlerin hepsi yaniliyor da buyuk resmi bir tek sen mi goruyorsun?

Dedigim gibi partinin yeni politikalarini benimsemiyorum. Ama Apo-Perincek muhabbeti de iyice laçkalaşti. Hic degilse Perincek'in bu gorusme hakkinda yazdigi kitabi okuyun. Hic olmazsa Erdal Sarizeybek bu konuya nasil yorum yapmis onu izleyin.
Ezberi birakin, ogrenmeye calisin...
http://galeri.uludagsozluk.com/r/1182829/ +
Türkiye Cumhuriyeti'nin sıradaki başbakanı. Bakın başkanı demedim, başbakanı dedim... biraz daha sabredin, kaçınılmaz gerçek yaklaşıyor.
(bkz: Teşkilât-ı Mahsusa)
ekim alptekin'i sanıyorum gerçekten bizzat eğitti.

topal bir maocunun bu kadar ilim sahibi olması beni deli ediyor...
türkiye'nin en derin adamlarından bir tanesi. kendisinden çok emin. sabit bir çizgide kalamamış siyasetçi.

1960'larda tip içerisinde sosyalist devrimci
1969 ayrışmasında milli demokratik devrimci
1971 ayrışmasında maocu
1980 sonrası kürtçü
2000 sonrasında ise kemalist

50 yıl içerisinde ne kadar çok ayrılık, bölünme ve ideoloji değişikliği.

yine de saygı duyulası bir kişi. bedel ödemiştir.

son zamanlarda da kendisi çok fazla karşıma çıkıyor. aslında karşımıza çıkıyor. sürekli takip etmekte fayda var kendilerini.
abi başlığı hortlatmayın, her seferinde acaba bu sefer hangi ideolojiyi benimsedi bu herif diye meraklanıyorum, bakıyorum bir şey yok.
Pkk nin gladyo nun ergenekon un kurucusu bu sahsiyet seksen beş yaşında parti baskani değil ancak yürüyen cenaze olur.
--spoiler--
'Evet' diyorsanız, cehennemdeki yerinizi ayırın
--spoiler--

http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost
cehenneme gideceğini alenen beyan etmiş.
sadece rusya krizinde ülkeyi uçurumun eşiğinden kurtarmakla kalmamış ve akp'liler kendisine yalvarmamış, kıbrıs davasında da denktaş'ın milli çözümlerini reddeden akp şimdi yine doğu bey'in çizgisine gelmiştir. bu konuda da rahmetli rauf denktaş ile çabaları büyüktür doğu perinçek'in ki yine rahmetli rauf denktaş ile talat paşa komitesini beraber kurup ermeni yalanlarına karşı da büyük bir mücadele vermişlerdir.
uzun süren hukuk mücadeleleri sonucu aihm kararıyla doğu bey'in aldırdığı ermeni soykırımı yoktur demek serbestisi sayesinde de bugün türk insanımız avrupa'da boynu bükük dolaşmamaktadır. değeri öldükten sonra anlaşılacak insanlardan vesselam.
kendisi aynı zamanda kurtlar vadisinin ilk bölümlerinde milli bir derin devlet karakteri olan doğu bey karakteri ile temsil edilmiştir. buradaki doğu bey'in faaliyetlerinin bire bir doğu perinçek ile aynı olmasını(ulusalcı karakteri, gladyo ile mücadelesi, kıbrıs'tan taviz verilemeyeceği fikri, asker ve istihbarattaki etkisi) geçtim hatta doğu perinçek ile rauf denktaş birlikte faaliyet gösterirlerken aynı dönem diziye rauf denktaş'ta bir bölümlük katılmış ve bu defada dizideki doğu bey ile istişareler yapmışlar, ortak bir yol belirlemişlerdi. dizinin o dönem konsept danışmanının yani senaryoyu doğrudan etkileyen ismin yine doğu perinçek'in yanından yetişme bir kişi olan soner yalçın olduğunu ve diziyi etkileyen akıl veren isminde mit raporlarına bile girdiği rasim ozan kütahyalı tarafından yazılan apo'yu getiren ekibin komutanı ve onu ilk sorgulayan istihbaratçı komutan hasan atilla uğur olduğu ve hasan atilla uğur'un da bugün doğu perinçek'in yanında ve yardımcısı olduğunu eklemek gerekli tabii...
Ahahaha bu keko yine gelmiş. Kıbrıs meselesinde denktaş a destek vermiş...

Yersen!!!

Kendisi kıbrıs harekatında türk ordusuna "işgalci" demiş biridir hatta bunun üzerine kitabı dahi vardır. Mi6 çocuğu perinçek!
Perinçek müritleri ne kafalar yaşıyor yareppim.
Sanırsın Adnan hoca.
bütün orospular bi araya gelse böylesini doğuramaz.