bugün

-burası da soğukmuş be. bi dönüp ceketimi alayım. bıraksana lan doktor ayaklarımı. zırlarım baak! üweeeeeee!
kız bebekse ve doktor yakışıklı bir adamsa aşık oldum 20 küsür yıl benim büyümemi bekler mi acaba? beklemezse erkek kadeşi varmıdır yoksa oğlu varmıdır gibi gibidir.
erkek bebekse hemşirenin bacaklarıda süper annemin karnındayken babamları konuşurken duymuştum. babam ne şanslı hayta onu doğurtan hemşirenin bacakları harika demişti doğruymuş babamda zevkli adammış gibi gibidir.
bana atımı getirindir.

(bkz: her türk asker doğar)
her doğum bir ölüm ve her ölüm bir doğum ise ; ilk sözü yaşamak istiyorum olurdu .
(bkz: bir ay doğar ilk akşamdan geceden)
çek lan elini götümden deyyus.
kim çıkarttı çabuk beni geri sokun lan? ne güzel sıcacıktı içersi, ekmek elden su gölden.
- bu koku da ne ?
(bkz: ebenin amı)

sebep;
şimdi bebek anne karnından çıkar, ayaklarından tutulmuş ters bir şekilde ebenin ellerindedir. ilk ve tek görüğü yeri merak edecektir doğal olarak. tabi yüzü annesine dönük değilse.
(bkz: yarrak afedersin)
doğar doğmaz borçluyuz, amına koyim böle işin !

(bkz: yeni doğanın dünyaya borçlu gelmesi)
-vurmasana mınakoduğumun doktoru.
bu oksijen ne menem bişeymiş bak gırtlağım yandı avaz avaz bağırıyom.
(bkz: tabula rasa)
- hasktr lan noluyoz ?!
- dolar nooolcak acaba..?
+bana mutluluğun resmini çizebilir misin doktor?
-oha aq çocuğa bak direk filozof olarak doğdu.
- yahu ben 3c236 galaksisindeki, mu cephei yıldızının etrafında dönen, xxx gezegenine gidecektim, yanlışlıkla buraya geldim, nereden getirdiniz ulan beni dünya'ya, ulan o gezegen de sırf hatunlardan oluşuyordu, .ok vardı getirdiniz beni dünya'ya geri gönderin ulan beni, geri gönderin diyorum sizeee, oooo merhaba hemşire hanım, oyyy çok tatlı hatunmuş beeee, yok ben vazgeçtim dünya'da kalacağım, hemşire hanım gitmeyin, beni burada bırakmayın, hemşire hemşire, ulan bir konuşabilsem diyeceğimi dersdim sana da hadi neyse..."
(bkz: wellcome to the jungle)
neden ben?
- son otobus kaçta acep?
- bok vardı sanki doğdum.
- 50 kere dedim prezarvatif kullanın diye amk.
- sigara yok mu?
- burası neresi?
- len hemşire niye vuruyorsun lann. çok istiyosan çıkışa gel.

(bkz: uzar)
"neden çıplağım, bu lavuk neden beni ayaklarımdan tutuyor, kıçıma neden şaplak attı vs. vs " diye düşünülür. Akabinin de bir ağlama seansı gelir ki o sırada düşünülmez sadece ağlanır.
hangi nesildenim acaba?
hemşire tarafından "çaylaksınız hayat formatı" uyarısı almak.