bugün

Zamanında kulaklarını yapıştırdığı haber olmuştu. Taa 11, 12 sene olmuş vay anasını. Dün gibi aklımda lan.
Annelik yaramamis bildigin sebahat ablaya donmus eski aptal sarisin.
hamilelik yaramamış;

görsel
görsel
türkiye nin en güzel kadınlarından biri olmasına rağmen değeri bilinmemiş kadıncağız.

kulakları kepçe deniyor ama bebek kulağı gibi bir şey. yerim onu.
sözlükteki en çirkin kız bu kadından 10 kat daha güzeldir. bu ne amk.
Bir doğa rutkay olmayandir.
şu kulaklarını 404 le yapıştıran kişi bu değil mi?
ülkenin en güzel kadınlarından biri.
bugün itibari ile 2. kocasındanda boşanmış .
soyadından kaybeden manken.
sanırım şu araLAR papia reklamında "küçük hataları görmezden gelebilirim, ama sabrım taşarsaaaaa...bi seferde silerim" diyerek ekrana tehditkar bakışlar fırlatan kadın. ya da ona çok benziyor.
çok bekleriz, ama gelmez. gerçek sarışın az bulunan hatun tipidir, acayip hoş hatundur. bunları okuyunca belki gelir diye düşünmeye sebep olan şaheser kadın.
hakkında bu kadar entry girilince, parmaklarını japon yapıştırıcısı ile sırtına yapıştırmış olabileceği ihtimali aklan gelen.

ayrıca, önceki hayatımda, orta asya'da cirit oynarken beni izlediğini görmüştüm. emminim.
(bkz: doğa ne olursan ol yine gel)
çocukluğumu birlikte geçirdigim candaş, güleryüzlü ve akıllı biridir kendileri.
kardeşi için;
(bkz: bize de bekleriz)

(bkz: iğrenç espriler)
uğruna geceleri uyumayıp sabahın köründe kanalturk'teki video gag programını izlediğim, sonra da mutlu bir şekilde rüyalara daldığım kadın. çillerini yerim. ayrıca istanbul'a geldiğimde, eğer ki single ise, bulacağım kadındır.
(bkz: dağa bekleriz)
isminde ki asalet kendisinde olmayan kadın. magazin dünyasının gereksiz kişilerinden.
geçmiş zaman kocası müşterimizdi hanım kızımızın adını muhasebe sayfamda sık sık kullanırdım
kulaklarını japon yapıştırıcısıyla yapıştıran, bu olayı kendi lehine kullanan, daha sonrada çok üstüme geliyorsunuz, ben aptal değilim nidaları atan mankendir. işini iyi yapar, kötü yapar bilemem ama çok iyi reklam yaptığı kesindir.
güzel ve dahi'ye hem güzel hem dahi olarak katılmasını beklediğim şaşkın, yaratıcı, dikkatsiz, güzel hanım...

ek 1: ekşilenmiştir...
kim neden ekşilemiştir...
kulağını yapıştıran ve bunun için "şaşkın" sıfatından rahatsız olan bir yazar mı var?
özde değil; sözde manken.
(bkz: doga bekleriz bize de bekleriz geyigi)
özde manken.

uludag sozlukte yazarıdır.