bugün

2 Orta Boy Bol Etli ve Bol Sucuksever pizza kişi başı 110 TL. kaçırmamak lazım.
şu aralar bol malzemeli kampanylarıyla gündemde olan marka.
Şu anda gayet bol malzemeli ve uygun fiyatlı bir kampanya var. Faydalanmak lazım.
tadı çok vasat, doyurmaması da cabası. o paraya zurna dürüm al karnın doysun.
bunlar nasıl batmadan devam edecekler merak ediyorum...
" ı ıh ! " dedim .
Hem çok kazık hem de çok dandiktir. Little caesars hem daha uygun hem de malzemesi çok daha iyi.
2 pizza 500 TL!

oldu canım, Oldu bebişim sen kapat ben ararım.
Yine booool booool icerikleri ile yiyenleri mutlu etmekte.
boykot listesindeki kırmızı kartlı mekan!
küçükbakkalköy'deki adresimize ilk taşındığımız dönemlerde adresimize paket servis yapan tek zincirdi. cheese'n'roll gibi bir efsane vardı o zamanlar. little caesars olmayan yerlerde** muadil olarak tercih edilebilir; ancak little caesars olan yerlerde tercih etmem.
(img:#2338588)
Geçen gün XL pizza aldım. 8 dilime ayrılacak pizzayı 12 dilime bölmüşler servis ediyorlar. Pizza dilimleri kalem gibi incecik.

Pizzalardan favorim yok, çünkü hepsinin tadı birbirine benziyor.
izeballa pizza'nın yanında hiçbir şeydir.
uzun zamandır tercih etmiyordum ama bir dönem yaşanan güzel anıların adına yıllar sonra Bir şans daha vermeye karar verdim...
bu ürün sana pahalı mı geldi?

erdoğan sayesinde...

oy verirken aklında bulunsun!
Yamulmuyorsam, adana'da ilk şubesini sular istikametinde açmıştı. Vauv dedik, amerikano pizza. Hemen hemen tüm Pizzalarında soğan vardı ve ilk deneyimimizde biraz garipsemiştik. Sonra soğanlar tıraşlandı galiba

Ben hiç ısınamadım oldum olası. Pek tutmadığım bir pizza zincir.

Peynirli ve sarımsaklı ekmeklerini rakının yanına az meze yapmadım fakat.
bir pasaport pizza değildir.
tercih yapacak olsam pasaport'u seçerdim zaten.
web sitesinde ve mobil uygulamasında fiyatlar o kadar değişken ki, bir pizzaseverseniz tokatlandığınızı düşünüp almaktan vazgeçiyorsunuz.

beklemeden al kampanyasında;

Kasım ayında 2 orta boy pizzayı 78 liraya almıştım.
Aralık ayında 2 orta boy pizzanın ücreti 86 civarına çıktı.
Ocak ayında 2 orta boy 110 tl oluverdi.
Şubat ve Mart derken şuan bakıyorum 2 orta boy pizzayı 159 tl koyuyorlar.

Bu serbest piyasa ekonomisi olayı filan değil. Kafalarına göre fiyat arttırıyorlar! Bunu abd'de yapın bakalım yapabiliyor musunuz? Orada büyük boy pizza 10 dolardan başlıyor. amerikalılara 2 orta boy pizzayı 159 dolara satsanıza bi merak ettim?
Zarar etmez kâr ederler: Her şey para değil. Allah hayırlarını artırsın! Üşüyen, aç kimse kalmasın! Hatta dininden de bağımsız olarak bunu söylüyorum. insan olmanın ve kalabilmenin zorluğu çok fazla. Milletimiz bunu da atlatır; fakat yaralarımız bini geçti. Aç gözlü ve hainlere ise acımayacaksın!
Lezzeti güzel ama her zaman soğuk gelen pizza..
Fiyatlarını görünce elimi hamura sokup bana pizza yaptıran firma. Sağolsun sayesinde kendimi keşfettim ve ondan güzel pizzalar yapıyorum.
bir pasaport pizza değildir.
geçen gece kaç zamandan sonra pizza söyleyeyim dedim, kolayla beraber baktım 100 tl falan... elim gitmedi.

param olmadığından değil... hala beynimin bu yeni fiyat formatına alışamadığından.
tavuk kovası güzel. tereyağlı ekmek, iki üç çeşit tavuk türü doyurucu.