bugün

(bkz: fried green tomatoes)
Sanırım içimde bir haçlı ordusu bulunduruyorum yıllardır.
domates hıristiyan ise çifti papaz, hıyar terbiyesiz, patlıcana söylenecek söz yok !
araba da hristiyan niye kullanıyon mahmut ehehehe diye karşılık verilmelidir.
Bunu bulan adamın günlüğünden çalınan bir kısmı paylaşıyorum;

".....Sabah yeni uyanmıştım. Etrafta araba sesleri, kuş cıvıldamaları, hamam böceğinin burnunu kaşıması ve tabiki tuvaletin bozuk sifonundan akan damla damla su sesleri vardı. Hep niye beni buluyorlardı? Yok muydu bu seslerin başka gideceği yer? Neyse işte, karnımın acıktığını farkettim. Bir koşu balkona gittim. Balkondaki kakasını yapan güvercine miskin miskin bakarak "Burada ne işim var?" dedim kendi kendime ve yatak odasının balkonundan çıkıp tuvalete gittim. Hasbinallah... Yine yanlış yere gitmiştim. Nerdeydi bu mutfak Allah aşkına? Aha buldum. Hemen tuvaletin karşısında, ahşap bir kapı olan oda mutfak olmalıydı. 2 yıldır oturduğum evim bana labirent gibi geliyor, bıcı bıcı yapmaya giden, koşusunu henüz bitirmiş atletler gibi terliyordum. Neyse ki bulmuştum. Mutfağa girdiğim zaman, açlığımın da verdiği kasvet ile dolabı hızla açtım. Hasssssss...binallah yumurtalık bu hızı kaldıramamıştı. Daha iki gün önce aldığım 27 yumurta birden-aslında 30'luydu ama 3üyle geçen sabah omlet yapmıştım süperdi- önüme düştü. Ögghgkkk..iiykkyykkk.. Hay a......Allaaaah! ne oluyor bugün bana? 2 saatlik sıkıntı dolu temizliğin ardından sadece peynir, domates ve salam ile ekmek içi belki de tost yapmaya karar verdim. Kaşarları doğradım ekmeğe yerleştirdim. Sıra domatese gelmişti. Nasıl doğrasaydım ki aceb? ikiye bölmeye karar verdim ve bölünen iki parçayı da yüzü açık şekilde tezgâha koydum. Hassssssssssssssssbinallaaaaah. O da ne? Önce içimden sonra sesli olarak derhal 3 kulüvullah 1 elham okudum, bu bir haç'tı. Evet! işte bugün domateslerin de hristiyan olduğunu öğrendim tıpkı Adriana Lima, Jennifer Lopez, Elvis Presley ve Oprah gibi. Bu bana çok kötü tesir etmişti. Derhal insanları bu konudan haberdar etmeliydim. Facebook diye birşey duymuştum. Acaba tost makinamdan girebilir miyim?....."
mısır parlamentosunda gerçekleştiği düşünülen durum.
dinle hipnoz edilmiş asalak beyinlerin bir domatesle bile kandırılabileceğinin kanıtı. cehalet korkulması gerekn bir şeydir.
nektarinin oportünist yahudi olmasını gerektirir.
buna karşılık salatalık da dinini değiştirip yahudi olur. tabi türlü zorluklardan geçer yahudi olabilmek için. domates gibi işin kolayına kaçıp hristiyan olacak değildi ya.*
st. Tomato.
(bkz: domates tarlasının enterdi edilmesi)
bu sabah yaptigim deneyle yanlisladigim is, olus.

kendisi gayet baris isareti barindiriyordu. hac tespit edilmedi.
içi † şeklinde oyulmuş domatestir.
tövbe edip, fasulye gibi hidayete ermelidir her şey çok geç olmadan. evet.

(bkz: kuran dinleyen fasülyenin üç kat fazla büyümesi)
bu resimde de görüldüğü gibi açıkça öyle olduğunu dile getirmiştir.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/domates-713510/
görsel