bugün

Eski solisti Emir Yeşil vefat etmiş, 43 yaşında gençmiş daha,Allah sevenlerine sabır versin.
Kaliteli, refleks olarak göt oynattıran müziklere sahip gruptur. Bir mezdeke değildir ama.
Klasik türk ezgilerini, batı müziğiyle sentezleyen çok şahane bir grup.

Kimseye etmem şikayet ile giriş yapıp, la Isla bonita'yla devam edebilmek hem de bunu olağanüstü bir kıvraklıkla yapabilmek büyük ama çok çok büyük bir başarıdır, muazzam donanım gerektirir.
Şapka çıkarmamak mümkün değil.

Usul usul Pırasa ayıklarken, birden kendimi mutfakta deli gibi dans ederken görmeme neden olan, serotinin şeysini şahlandıran, manyak müzikler var...
Vallahi prozac gibi bişey...
Ohhhh kendime geldim beee!
Hadeeee, hoppaaaaa!!!
Keske canli dinleyebilsem dedigim topluluk. Mukemmelsiniz be. Butun coverlari harika. Underrated olduklarini dusunuyorum.
english man in new york'u çokkkkkkkkk iyi coverlamış gruptur.
beni heyecanlandiran grup tum albumlerine sahibim.
bir şey oldu sandım dostlar.
sol frame de gorunce heyecanlandigim grup.nerde eskiler nerdeee. ayrica her albumune sahip olduğum nacizane gruptur.
Eskilerden beri sıkılmadan dinlediğim, işlerini gerçekten Hakkını vererek yapan güzel grup.
Another Day In Paradise

https://www.youtube.com/watch?v=7uQalY4DJ5Y
(bkz: gang bang)

(bkz: serbest çağrışım)
englishman in newyork ve losing my religion cover'larını dinlediğim tarzlarını ortaya koyan grup.
losing my religion gibi bir şarkıya böyle kanunlu kemanlı cover falan, losing my religion ile eğlenip kopan ben, bu cover ile 70'lik rakı deviresim geldi.
hele bir englishman in new york yorumlari vardir ki sarkiyi dinledikten sonra sanirsin sting dolapdere big gang sarkisinin üzerine cover yapmis.
aracımda genelde uzun yolculuklarda dinlediğim müzisyenler topluluğu. yaptıkları iş ülke standartları üstündedir. takdir edilesidir.
şimdilerde ne yapıyorlardır bilmem ama meşhur oldukları zamanlar deli gibi dinlerdim, hala da şarkıları bazen kulaklarımda çınlıyor. klasik batı şarkılarını türk enstrümanlarıyla yorumlamak mükemmel bir fikirmiş.
La isla bonita ve English Man in New York ile gönülleri fethetmiş gruptur.
müzik altyapıları çok zengin emir yeşil de harika sesiyle müziğe can veriyor. çok başarılı şarkıları olan gruptur. eurovisiona zamanında bu adamları göndermemiz gerekirdi kanısındayım.

çünkü yabancı müzikleri, sözleri değiştirmeden türk ezgileriyle harmanlayıp bambaşka şarkılar yaratan bu grup kesinlikle eurovisiona katılmayı sonuna kadar hakediyordu.

türkiye piyasasında çok popüler ve çok kazananlar arasına girmek istiyorlarsa türkçe şarkılara ağırlık vermeleri gerekir.
Losing My Religion (REM) parçası ile adamı alıp uzaklara götüren mükemmel grup. Rem bu parçayı bunlardan dinlese önünde eğilir diz çöker sonra kalkıp ellerini öper.
englishman in new york cover'ı muhakkak dinlenilmesi gerekendir. eski vokalin (bkz: emir yeşil) solo çalışmaları da oldukça başarılıdır.
yeni vokal tam bir boktandır.
gelmesi gereken yere bir türlü gelemeyen gruptur. konseri olsa da gitsek.
antalyada eski Sungate Port Royal şimdiki Rixos Sungate de canlı dinlediğim, sahnesi keyifli, alaturka enstrümanlarla şarkılarını renklendiren her telden çalan gruptur.
allah gibi grup. iki zıt tadı ve rengi birbirine uydurabilen bir grup insan. kesinlikle dinlenmesi gerekiyor.
la isla bonitanın coverını orjinalinden daha çok sevdirmiştir bana. ya da bilie jean'i, enjoy the silenceı... kayıtlarını dinlerken o kadar eğleniyordum ki belki de o yüzden çok yüksek tuttum hep beklentimi, canlı izlerken o kadar eğlenemedik. gene de farklıdırlar, güzeldirler.
kafası güzel müzisyenler am cidden cahiller daha yaptıkları coverların cover olduğundan habersizler...
bilmemek ayıp deği lama bilmediğini biliyor sanmak ve iyice zırvalamak cehalettir....
Losing my religion parçasının bu gruptanda doya doya dinlenmesi gerekiyor diye düşündüğüm gruptur.
yarın gece taksimde güzel bir mekanda çıkacak olan grup. biletixden satışı devam ediyor. kardeşler kuzenler eşleri arkadaşlar cümbür cemaat gidiyoruz. yazılanlara bakılırsa güzel vakit geçireceğiz.