bugün

http://www.youtube.com/watch?v=Ojr_QTUB7Is
onuncu nesiller gelse de değerlensek fikri içinde olan nesil. geliven gari.
eski cazibesini kaybetmesiyle geçmiş nesillerin pek el atmadığı sözlük ortamına bir canlılık getirmesi amacıyla şu anlık en arka sıradan sözlüğü destekleyip itekleyen yazarların neslidir.
mevcut başlıkların aynılarını hiç arama zahmetine katlanmadan açmak, ekşiden aynı başlık ve ilk giriyi de birebir kopyalamak için birbiriyle yarışan ilginç nesil.
ikaz edince de hepsi toplaşıp eksileme bombardımanına tutuyorlar.

son örnek; uludag itiraf/#17523146

neyse zall efendi ve avanesi bu durumdan gayet memnun ki bu başlıkların altı sular seller gibi doluyor.

haaa birde bunlar böyle format dışı hataları uludağ modersyon ya da uludağ sözlük başlıklarına yazdığın zaman özelden mesaj atıp daha iki günlük sözlük geçmişine bakmadan; "sen bunlara takılma, sözlüğün çok daha büyük sorunları" var diyecek kadar da bilge bir kişiliğe sahip.
he canım heee bacak kadar boyunla herşeyi bi' sen biliyorsun, biz bi'şey bilmiyoruz.
açılan bilgi içerikli her başlığa trollük yapmaya çalışan uludağ sözlük yazarları nedense hep dokuzuncu nesil oluyor. ya saymayı bilmiyorlar ya da dayak yememişler bilemedim.

hani, insanda bir beyin olur; yoksa da varmış gibi davranır ya, bunlarda* hem beyin yok hem de var sanıyorlar.
Herhangi bir sosyal ağda(-da hal eki) "Uludağ Sözlük yazar alımı açılmış." ibaresini görüp hemen atlayıp gelmiş nesil.
Gammazların başarı ortalamasını yükselten nesil.

Her şeyden önce ben gammaz değilim, burdaki gammaz bir arkadaş gülerek söyledi. Dokuzuncu nesiller olmasa burda pek gammazlayacak bir şey bulamayız diye de açıklama yaptı. Asıl geyik tabii ki yeni nesilin sözlük formatından, noktalama işaretlerinden, dilbilgisinden haberdar olmaması ve genel olarak Türkçe eksiklikleri üzerine döndü. Özellikle şimdi dikkat ediyorum da adam acayip haklı,

hoş geldin canım kardeşim, bu kitabı bu fiyata almazsanız ayıp diye entryler giren var bu ne lan? Nasıl yazar bunlar?
8. Nesilden sonra gelen, sahip oldugum mertebe.
(bkz: 9 Jenerasyon)
sözlüğün bana 11:11 de mesaj atarak yazar olduğumu bildirdiği saat. gayet seviyelim sanırım.
sözlüğe hem renk hem kalite getiren nesildir.
(bkz: dokuzuncu nesiliz şeklimiz yeter)
10. nesil geldiğinden beri konuşulmayan nesildir.
içinde bulunduğum nesildir. yalnız neden 10. değilde 9. nesil ergen grubuna atılıyor? 4-5 gün sonra kayıt olsaymışım bir anda olgun, yetişkin ve aklı başında bir insan evladı olucakmışım haberim yokmuş.
bünyesinde 7269 adet yazar bulunduran nesil. evet.
ilk nesilim. Nick değişe değişe buralara geldik.
8. nesillerin eleştirdiği, kendilerinin 10.nesilleri eleştirdiği nesil.
genel olarak 11.nesilleri sevmez dokuzuncu nesil.
ilgi bekleyen nesildir.

ilgi göstermek benim işim değil tatlı nesil. kıpssssssss.
(bkz: dokuzlar örgütü) trolleri bol nesildir. Inderex tarzı akp fetişistleri de bulunur.
her nesil gibi iyi yazarlar kadar kötü yazarların, okutan yazarlar kadar çekilmez trollerin de bulunduğu nesildir. bir yazarın nesil olarak başka bir yazardan önde olması onu iyi bir yazar yapmaz.
Troll sayısı oldukça az olan nesil.
kral tertip...
sözlüğün en iyi mahsulünün olduğu zamanlar.
sekiz, on ve on birinci nesiller arasında yitip gitmiş nesil. Sözlüğün en son sağlam nesillerinden.
Aralarında seksiler varmış duyuyoruz.
nesiller acisindan sozlugun son buyuk kozu denebilir, ondan sonraki gelen nesiller paso cop cogunlugu...