bugün

ayakkabıları sade ama şıktır.
ayakkabıları şık ama kalitesizdir.
en az pantolonları kadar güzel gömlekleri olan erkek giyim markası. bir kaç yıl öncesine kadar bayan ürünleride bulunmaktaydı. aynı zamanda levi's le kardeş firmadır.
levi's ile distribitörü aynı herhalde.
birini görünce öbürünü görmemek imkansız.
yanında bir de "by gendi" yazarsa taş gibi alman pabuç markası
çanta ceket ve botuna yükleneceğim marka.
sağlamdır aldığı parayı hak eder.
bim e gelsede alsam dediğim marka.
giy yıka giy yıka şeklinde umursamadan giymek üzere alınacak derin anlamlar yüklenmemesi gereken markadır. 80 tl'ye gömlek alıyorsun bir calvin klein olmayacak herhalde değil mi ?

not: bende de var. aşağılamak için yazmadım.
Pantolonları kaliteli olan marka.
kaliteli pantolonları olan marka. siyah slim fit pantolonunu 1 senedir ara ara giyiyorum. en ufak bir renk solması dahi olmadı.
Kemerleri kaliteli olan markadır.
ayakkabi ve botlari cok saglam olan marka. pantolon ve gomlegini kullanmadim lakin botlari ve ayakkabilari cok saglamdir...
Flo sayesinde marka olan bok. Şimdi poşet gibi ayakkabılar yapıyor.

Flo şimdi lumberjack e yöneldi o da eski dockers performansıyla yürüyor. ilerde o da bozacak.
Pantolon olarak uzun süredir tercih ettiğim marka.

Bir pantolona 170 tl vereceğiniz zamanlar geldiğinde gözünüz kapalı
Alın, giyin yıkayın, yıkayın giyin
Doğru düzgün ütü bile istemiyor.

Yani birkere değerini verin sonra sizi pek üzmüyor.
1 hafta önce paraya kıyıp ayakkabısını aldım. Şimdilik memnunum, alın bence gayet şık ve kaliteli şeyler üretiyorlar.
her markanın herşeyi alınmaz, pantolon, gomlek falan alınacak markadır.
Levi ve Denim tarafından tanıtımı yapılan yanlış hatırlamıyorsam geçmişi 1986 ya dayanan kaliteli bi markadır.
Güzelim ayakkabımı bok ettim bu gün işe giyip halt ettim.
ayakkabı alacağınız zaman iki sefer düşünmeniz gereken ürünler satan firma. 250 tl verip aldığınız botun dikişleri 2 ayda patlar, gönderirsiniz ''kullanıcı hatası kardeş'' diye bi kağıtla ürünü geri gönderirler.sonra uyarmadı demeyin.
Eskiden cok kaliteli olup simdilerde pazar malina donen marka.
Hayatta kokmayan abdestli ayakları kokutmayi başarabilmiş ayakkabidir . *
Harika ayakkabı markası. Evet.
Tasarımı müthiş, giyimi rahat ayakkabılar üreten güzel firma.

Pek pahalı da değildir.