bugün

acı dolu yazar yakarışı. 32 tane var boşver. Allah kuşuna zeval vermesin.
2 adet dolorex. yarın da ilk iş dişçiye gitmek.
apranax ağrı için(çiğnemeden suyla yutularak, tok karına), Augmentine 1000mg de apse yaparsa(12 saatte bir, sektirmeden, 4-5 gün, tok karına)
Arveles dis agrisi icin en iyi cozumdur.
Dişim agar.io nicki yle oynayın, bişey kalmaz.
(bkz: vur vur rakı bira şaraba)
geçmiyorsa hemen en yakın sağlık kuruluşunda dikleron iğnesi vurdur. sabaha kadar rahat uyursun en azından.
Dünyanın en berbat ağrısıdır. Daha önce elimden ameliyat oldum bu kadar acı çektiğimi hatırlamıyorum. Gün boyu bir 5-10 saniyeliğine bile azalmayan, yatsan uyutmayan, insanı yerinde oturtmayan, dünyadaki en kötü insanların bile hak etmediği ağrı çeşididir.
4 gündür yine diş sıkmam yüzünden sandığım ağrım bugün dişçide çözüme kavuştu. Dışarıdan bakıldığında tertemiz olan diş film çekildiğinde sıkıntının ne olduğunu gösterdi. Daha öncesinde (1-2 sene önce) kanal tedavi yapacağız deyip dolgu yapılmıştı. Şimdi de doktorun söylediği şu:
Dolguyu dişin içindeki sinirin üstüne yapmışlar. Yoksa diş sıkmaktan böyle bir ağrı olmaz (Dişlerimi birbirine değdiremiyorum). Buradaki dolgu temizlenecek sonra kanal tedavi yapılıp bu sinirler alınacak üstüne tekrar dolgu yapılacak.
En büyük korkusu dişçi olan benim gibi bir insana söylenebilecek en güzel cümleleri söylemişti sayın doktor. Neyse ki özeldi de adam gibi ilgilendi ve pat diye söyledi sorunu. Vay ben nasıl kanal tedavi yaptıracağım, dolgu yaparken bile dayanamadım derken, doktor yarım saat boyunca sesi çıkmadan oturan kadına kanal tedavi yaptığını söyledi. Dedim ben dolguya dayanamadım, sprey sıktılar falan. Sprey mi? dedi. Ağrır tabi iğneyle uyuşturmaları lazım sprey ne, ağrıması normal dedi.
Diyeceğim o ki, devlet hastanesinin doktorlarını teker teker sikeyim. Daha dolgu bile yapmayı bilmeyen orospu çocuklarına sağlığımızı emanet ediyoruz. Paranız varsa yoksa borca falan girin özelde hallettirin işinizi özelde adamlar mis gibi iş yapıyorlar.
Uyuyamıyorum lan uyuyamıyorum, intihar etmeyi düşünüyorum evde ya, var mı böyle ağrı? Kimsenin başına gelmesin böyle şeyler ya istisnasız kimsenin.
Bu aralar sıklaşan ağrı.
Yardımcı olanı ziksinler.
(bkz: majezik)
bu gece hiç uyutmayan bir ağrıdır.sözlük ölücem lan heralde !
bütün bi gece uyuyamadığımı hatırlarım.
cataflam isimli ilaç ile dişçiye gidene kadar (6 saate kadar ) ertelenebilecek ağrıdır.
son 24 saatte 3 kere acile taşınmama sebep olmuş illet.
apranax fort'tur tek çaresi..dayanılmaz derecede ağrıdığı zaman 500lükten 2 tane attığınızda hiçbişeyiniz kalmaz 10 12 saat boyu rahat ettirir..midenizin ağzına sıçar ama diş ağrısı gibi orospu çocuğu bi ağrı olmadığı için mideden vazgeçilebilir
2 gündür uyutmuyor bu günle beraber 3 olacak gözlerim şişti dişci randevusu yarın 11 de dayanmak zor daha 13 saat var. başıma ve ceneme de vurdu 3 ayrı ağrı kesici içtim kesilmedi umarım randevuya kadar ölmem.
insanı uykusuz bırakan, sinirden başınızı duvara vuracakmışsınızmış gibi hissettiren, bir türlü ağrısının geçeceğine inanılmayan ağrı türüdür. ağrısına iyi gelebilecek bir tavsiyede bulunacak olursam; iyi bir ağrı kesici hap ve hafif kaynatılmış zencefil karışımlı limon suyu ağrısını dindirecektir.
insanı kıvrandıran ağrı. Ulan gündüz gündüz ne ağrıdır bu, kafayı duvarlara vurucam. Diş doktoru kanal yaptı güya bide. Majezik etki etmiyor, apranax 2-3 gündür durulturdu onun da etkisi bitti. Koca karı tariflerini de denedim, randevu gününe kadar nasıl dayanacağım?
bir iki parol işi çözer.
Kolonya iç.

Şekerle iç ama yakar çok.
allah kimseye göstermesin, acı.
apranax veya aprol fort tavsiye edebilceğim ağrıdır. bizzat çok sık karşılaştığım bişey olduğu için müdavimiyim.

(bkz: apranax)
(bkz: aprol fort)
Rakı basiniz efendim. Sarhoş olmayin dikkat!
allahu ekber allahu ekber.