bugün

2 adet dolorex ile bir kaç saatliğine geçen ağrıdır.
Kabir azabıdır.
Son 1 haftadır çekmekte olduğum lanet ağrı ne doğru düzgün birşey yiyebiliyorum ne de huzurum kaldı işin daha da kötüsü ilk kez dişim ağrıyor.
Kabir azabını anımsatır.
Daha beterini görmediğim ağrıdır. Doğum sancısının da çok şiddetli olduğu söylenir fakat yaşamadığım ve yaşamayacağım için bilmiyorum.
2 gündür geceli gündüzlü hayatımı ziken ağrıdır.tüm hayatımı alt üst etti adeta,kendimi işimede veremiyorum bu ağrı yüzünden ve hiç bir şekilde de geçmiyo zalım ağrı.
Dişim ağrımasa bile, büyük azı dişimin yanındaki et iltihap kaptı. Bu ağrı bir yandan çeneme vuruyor bir yandan da alt çenemde ki tüm dişleri alttan attan sızlatıyor... Ağrı eşiğim yüksektir. Şöyle ki başıma dolap kapağı düştü, üç dikiş atıldı ağrı kesiciyi bir kere içtim. Şimdi sırf bu ağrı için günde iki kere ağrı kesici içiyorum.. Bağımlı oldum amk...
çok kötüdür .kabir azabının dünyadaki şeklidir .
Sinirler halay çekiyor adeta. Pratik ilk yardım alim.
Rakı basılır.
dişin yokmuş gibi düşün.
Penseyle tut tüberküllerden çekmeye çalış.

Not: diş hekimiyim.
Tuzlu suyla çalkala la taşak geçmiyorum benimde agrıyo amk.
Sarımsak çiğne ağrıyan yerde beklet, yada Tütün koy beklet, ama hepsi geçiçi Yöntem.
Formatı günde 3 defa çiğne geçer.
Amk dünden beri tuzlu suyla calkaya calkaya tat alma dokuları firar etti.
Sensodyne marka dış macunu kullan. Çok iyi. Şiddetle tavsiye ederim.
diş hekimine git. *
alkol içeren herhangi bir şey basılmaz, canlı dokuyu öldürür başınıza iş açarsınız. en iyi çözüm etkili bir ağrı kesici alıp, günün en erken saatine koşar adım diş hekimine gitmektir.
Evde karanfil varsa ağrıyan dişine koy çiğne.
(bkz: arveles)
geçmiş olsun.
Allah sabır versin..dis ağrıyinca kulak sonra başa vurur..zor durum .
20'liktir o.
Diş ağrısına en iyi parol geliyor. En azından benim için.