bugün

liptona hakaret olan karşılaştırma. lipton ezer geçer.
hepsini bir araya getirsen bir erik hoşafı etmez.
lipton ice tea alır.
Her şeye rağmen beste 2 adım öndedir.
(bkz: şeftali)
o an ki durumda hangisi soğuksa onu içtiğimin kazandığı versustur.
Fuse teanın alacağı versustur.
lipton ice tea mango ondan sonra lipton ice tea şeftali.
Lipton un olduğu yerde kıyaslama yapmak gereksizdir.
Öküz gibi her önüne geleni içen bir topluluğa böyle çerçöpün içirilmesi müstahaktır.
lipton ice tea tek çay aroması veren içecek olarak açık ara alır. meyve suyu istiyorsanız fuse tea, osmanlı şerbeti istiyorsanız didi, gazozumsu çay istiyorsanız nestea öneririm.
Lipton ice tea şeftali.
(bkz: bi icetea)
Didi Bergamot un diğerlerini sikeceği versus.
eskilerden (babalardan) olmalarindan dolayi ice tea ve nestea nin liderligi alacagi versus.
fusetea - mango ananaslı.
aralarında ice tea olanı en doğal olanı diye biliyorum yamulmuyorsam. nestea çeşitli aromalarla destekledi ama yemedi. fuse tea ise aslında çaydan çok meyve suyudur. didinin ise ne olduğunu daha çözemedim.
Hepsi zararli icerisinde suni tatlandirici aspartam var . Kanserojen hepsi.
haksız liste, bir defa teatone yok listede teatone soğuk çayların kralıdır be. ha gelelim listeye benim en çok sevdiğim ikisi lipton ice tea ve fuse tea.
teatone her türlü alır, lipton ice tea yi üreten tamek üretmektedir, ayrıca büyük ihtimalle fiyatta rekabet etmek için şekeri daha az bu sayede içimi daha rahat bence, diğerleri şerbete döndürülmüş çay gibiler, ayrıca didi de abartıldığı kadar iyi değil bence hele o reklamlarla iyiden iyiye itici oluyor, diğerlerini zaten kolay kolay içmem şerbet içeceksem şerbet ayrıyetten satılıyor piyasada.
Kesinlikle didi. için gari...
Lipton ice tea : Cristiano Ronaldo
Nestea: Burak yılmaz
Didi ve fuse tea: Adanalı ronaldo
And oscar goes to didi!

Bergamot işi götürüyor.