bugün

Siyasal islamcıların yancılığını yapmak, yüce Türk milletini arabın kölesine çevirmek davasıymış. Dava adamı falan da değildir. Kendisi stepnedir.
yeni bir yola girdi. hayırlısı bakalım.
Adam kelimesinin vücut bulmuş hali. (bkz: baba)
Edepli, şaibesiz devlet adamı. adı devlet daha ne olsun.
Bir politikacı.
görsel
17/25 te Rüşvet ve yolsuzluğa karışan herkesi yüce divanda yargılatan büyük reis.
Helal olsun reis iyi ki varsın sen Olmasaydın bunlar elini kolunu sallaya sallaya gezerdi.
(bkz: 17 25 aralık yolsuzlukla mücadele haftası)

Not: az kalsın unutuyordum. Andımızı da tekrar getirdiğin için ayrıca Teşekkürler reis.
odasında 17:25 i gösteren bir saat vardı ne oldu ona acaba duruyor mu?
hatırlayalım.

görsel
Devlet Bahçeli'nin Libya'ya asker gönderme konusunda ki tavrı takdire şayan.
Nerden nereye...
Halep orda arşın burda.
Yandı Halep, yaşasın Trablus...!
Varsın olsun.
ne yapmak istediğini bir türlü idrak edemediğim siyasetçi. daha düne kadar savunduğu eyt konusunda bir anda akp'nin tarafına geçiyor. düne kadar yerden yere vurduğu kanal istanbul için bugün karşı çıkanlar şuursuz ve gayri millidir gibi ifadeler kullanacak kadar geçmişini unutabiliyor. ciddi anlamda merak ediyorum akp'nin elinde bu adamı kendilerine bu kadar paspas edecek ne var? bu adama ne verildi? hiçbir insan şuurunu bu kadar yitirmiş dün söylediğini unutmuş olamaz. bilmiyorum söyleyecek bir sözde bulamıyorum kendisine allah'tan şifa diliyorum.
ülkenin sigortası Türkmen beyi'dir. varolsun.
Devlet Bahçeli devletin sigortasıdır. Herkesin bunu anlamasına gerek yoktur.
ülkede ne kadar kimliksiz, omurgasız varsa alayına dert olmuş liderdir..
https://pbs.twimg.com/med...format=jpg&name=small
iyice bunadı artık.
Bence kendisine vasi atanmalı.
ölse üzülmeyeceğim 3 kişiden biriydi. biri gitti bu ve diğeri kaldı.
ülkenin sigortası Türkmen beyi. var olsun!
aaaauuuuuuuuuuuuuu. reisim ne yapıyor acaba.
uzatmaları oynuyor. ha gayret, başaracaksın.
aaauuuuuuuuuuuuuu.

görsel
ülkenin bekâsı için çalışan yaşlı kurt. türkmen beyi. var olsun.
bu aralar konuşuyor, belli ki tasmasını çözmüş akp. biraz havlar, hırlayınca bağlarlar geri.
görsel
Biz hapşuralım sen çok yaşa Türkmen Beyi.
tek kişilik oyunlar vardır, aynı anda iki üç rolü birden oynar. ses tonunu ve biraz da mimiklerini değiştirerek farklı karakterleri sergiler.