bugün

çok merak ediyorum yarın bir gün olmaz olmaya da ihtimaller dahilinde konuşalım memleketin başına geçti. kendi partisine getiremediği demokrasiyi bu zatı muhterem ülkeye nasıl getirecek. demokrat bi adam değilsin, parti içi demokrasi afedersin sikinde değil o zaman ne diye siyasi parti ki başında bulunduğun kurum?
Yapıştı koltuğa.Başarısızsın abi yaşlandın da kalk o koltuktan adam gibi biri geçsin bırak.
2002 secimlerinde partisi meclis dışında kaldı. 2015te tekrar seçimlerine giden sureci bok gibi yöneterek hem oylarini ciddi oranda düşürdü hem de pkk nin partisinin bile sandalye olarak gerisine düştü. Akp troll lerin bu aralar o kadar sevgisini kazandı ki bakiyorum 1 sene önce ana avrat küfür edenler şu an mhp nin bölünmemesi icin tek secenek bahçeli dir diyor. Hassiktirin gidin lan amk tavşanları. Size mi düştü mhp yi düşünmek.
ülkedeki yargılama sürelerinin çok uzun olmasından faydalanıp, delegeleri değiştirme yoluyla koltuk koruma moduna geçmiş genel başkan.

ama ben ona kızmıyorum.

ben teşkilatlara kızıyorum.

bir kısmı onurluca istifa edip ayrıldı.

ama büyük bir kısmı hala, dur bakalım ne olacak ona göre pozisyon alırız düşüncesiyle stealth / sinsi modda bekliyor.
mhp ye kurulmuş koplodur ve merkez sağı bitirmek için başta tutulan insandır. akp nin oyunun kayabileceği tek alan mhp dir ve mhp nin atakları çok önemlidir.

o yüzden bi zahmet partiyi bırakıp gitsin.

hem başarısız birinin başta kalması da davasına ihanettir.
recep tayyip erdoğan'ın en güvendiği adam.

ciddi söylüyorum; milyonali'den bile çok güvenmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum.
Sinirlenince sesi çatallaşıyor.
Hayret kimse akepe stepnesi dememiş.
efendiliği ve üslubuyla diğer siyasetçilere örnek adam.
Bahçeliyi vatana ve milletine bagliligindan dolayı gurur duyuyorum.
an itibari ile mecliste konuşma yapan milliyetçi hareket partisi genel başkanı.
Bi sttirip gidemedi koltuk sevdası yüzünden dediği mehape parti başkanı.

(bkz: zombi)
günahsız askeri linç edenlere laf söylemiş tek lider.
Sabahtan beri emekli generaller canlı yayınlara çıktı onca kelime konuştu.... Ulan 1 tanesi be 1 tanesi uyarmadı milleti. Er ve erbaş ayrımını iyi yapın o çocuklar emir eri linç etmeyin kendinize gelin demedi. Yine bu onu söyledi.

Onun haricinde diyeceğim odur ki yaşanan bu hadise ile meclisteki herkes her parti akp ve erdoğan güdümüne tam oolarak kayıtsız şartsız girmiştir.

Bu saatten sonra isteselerde muhalafet edemezler. Etseler bile yarım yamalak kalır. Zaten yarımdı o da gitti.

Neticede demokrasiye zaten inanmayan bunu daha öncede dile getiren ve saygı duymayan biri olarak siyasi anlamda hiçbir mücadele içinde bulunmayacağıma bir türkçü ve turancı olarak and içerim. 32 yaşındayım bundan sonra kaç seçim görürüm bilmiyorum ama bir daha asla sandık seçim oy rey yok! Mey var mey!
bahçeli sorunu sadece mhp nin değil ülkenin sorunudur. akp ile mhp, israil ile amerika gibidir. birine vurunca diğerinin de canı acır. işte bu bağın nedeni bahçelidir. o gitmeden akp gitmez. o yüzden bahçeliyi aşağı indirmek daha öncelik olmalı. sonra mhp kendini toparlar akp ile kapışacak duruma gelir ama şu an arka bahçesi gibi duruyor.
darbe kalkışmasına gösterdiği tavır ile adamlığını göstermiştir. helal olsun sana.
mhpyi yerlere düşüren adam. Gaflarıyla hatırlanacaktır.
mit nedir ?
Seçim sonuçları açıklanırken, olur da mhp 1-2 saat boyunca 2-3 puan önde gözükse heyecandan kalpten gitmesinden korktupum kişi.
son olaylardan sonra partisinin baraj altında kalması garanti olan parti lideri. Darbe karşısında gösterdiği tavır her ne kadar takdire şayan olsada bu tavır Akp'ye yaramıştır. Milliyetçi duyguları kabartan Akp olmuştur. Bahçeli ise yine koltuk değneği görevini yerine getirmiştir.
Chdpkk ile koalisyon kurmadı ya içinize sik kırığı gibi oturdu tabi. Nefret etmeniz normal.
bugün seçim olsa akp'ye oy verirdi. kaç gündür erdoğan'a şunu sormasını beklerdim;

- fethullah ordumuzu ele geçirirken sen ne yapıyordun?

bu soruyu sormayan ve erdoğan'ın politikalarına %100 destek veren milliyetçi mi olur? erdoğan zamanında milliyetçiliği ayaklar altına almış olmakla övünen birisi. bu ülkede iktidar sorunlu, muhalefet sorunlu, herkes sorunlu.
Nedense toplama ve çıkartma işlemlerinde aklıma gelen siyasetci.
sana helal olsun adam. sen konuşunca rahatlıyorum.
her zaman milletinden ve memleketinden yana tavır koymuş gerçek lider.
bana göre darbe girişiminde gençliğini meydanlara çıkararak darbenin önlenmesinde bu millete en büyük iyiliği yapmıştır.
tarih ileride adını minnetle yadedecektir.
bu arada fetö örgütünün bahçeliye düşmanlığı ve akşener sevgiside anlaşılmıştır umarım.
kendisini saygıyla selamlıyorum.