bugün

her seçimin kaybedeni erdoğan!!! olduğu için olmayacak eylemdir.

bahçeli her seçimde başarılı olmuştur kaybeden oyunu arttıran erdoğandır nasıl bir mantıksa bu. (kılıçdaroğlu da bu kafadan)

bu düşünce yapısına sahip genel başkanlar olduğu sürece istifa olması pek mümkün gözükmüyor.
Olması gereken olaydır. Çevremdeki birkaç ülkücü dışında kimse sevmiyor ama inatla hala o koltukta oturmaya devam ediyor. yerine gelecek adam bana göre (bkz: Oktay Vural) yada (bkz: Meral Akşener) olmalıdır.
götleri zamkla koltuğa yapışık siyasetci sınıfına dahil olan birinden beklenmemesi gereken hareket.
Gerçekleşmesi gerekir. Ülkücü milliyetçi camia içinde o koltuğa daha layık bir çok isim vardır.
de eder. yani istifade eder ölesiye kadar.
10 Ağustos Cumhurbaşkanı Seçimleri sonrası mecbur olunan bir hamledir.
ülkücü gibi ülkücülerin beklediğidir.

tüh be mutluluktan havaya zıplamıştım, sert düştüm.
yerini osman pamukoğluna bırakmalıdır.
öldükten sonra olacaktır.
Kendisinin isteyerek o ego ile bırakacağını sanmıyorum. Öldükten sonra bile yerini kime bırakacağını vasiyet edecek kadar egoisttir kendileri.
mehepe kurt milliyetciligini koruklemek icin abd tarafindan kurdurulmus bir partidir. bosuna umut baglamayin.
imkansız olandır. fakat olursa ümit özdağ veya sinan oğan geçmelidir. bir natocu gidip bir natocu gelirse bir boka yaramaz.
Ocak çetelerini bitirmiş ama iktidar yolunda çok zayıf kalmış şahsın istifasıdır.
an itibariyle gerçekleşmemiştir.
allah(c.c) uzun ömürler versin, daha kaybedeceği çok seçim vardır.
onuru, şerefi olmayanların bu konulardan bahsetmesi ve devlet bahçeli'nin istifa edeceğini düşünmeleri normaldir.

onursuz oldukları gibi akılsızdırlar ayrıca.
bir 9 seçim daha kaybetmeden şuradan şuraya bırakmayız.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
(bkz: türkiye yunanistan ın borcunu ödedi)
(bkz: sabri den akıl dolu bir pas)
(bkz: ehliyet almak zorlaşıyor)
(bkz: eto*o fenerbahçede) bi saniye yanlış oldu galiba.
(bkz: sevindirmesene ipne)
(bkz: hangi ünlünün donu göründü az sonra)

olabilir. olmayabilir de.
(bkz: göz zinası oruç bozuyor)