bugün

ileride hz. isa gelecek ve mehdi'nin ordusuna katılacak diyorlardı.

görsel

büyük savaş yakın demek ki.
nerelerdesin amk yav.
sözlük 2018'e playboy suz girdi.
hayırlı bir kısmet çıktı ama bu ortada yok.

bahtsız bedevi ve kutup ayısı sorunsalı.
armudu meşhurdur.
görsel
Sözlükten gidip kendini çöllere vurdu. Üstünde de güzel bir kız var. Hadi Deveci sonunda bir evlilik yaptın, üstünde gezdir bakalım. Evet.
(bkz: at hırsızı).
Deveci armudu var bir de bilenler bilir. iri şekilsiz sulu olur. Rakıyla güzel içilir. Adının Deveci olmasının bir hikayesi bile var. Dinlemek isteyene anlatrım.
Daha birkaç saat oldu hala üzgünüm ama kılık değiştirip başka bir nickle gelmesinden korkuyorum.
Bugün olmuş olay renkli kişiydi üzüldük ama yapacak bir şey yok gömün gitsin.
Adama ayıp ettiniz beyler. O adam dindar olabilir. Emin olun o adama yaptığınız linç asla o adam size yapmazdı. Lütfen biraz anlayış. Beraber yaşama kültürü aşılayın birbirinize. Hadi eyvallah.
özel mesaj yoluyla küfredip, engellemek dışında bir sik yapamayan zavallı. karşımda adam gibi bir tek argüman dahi üretemeyen adamı suser yapan adaletin karnı ekşisin.
Dost kara günde belli olur derler ya iste oyle bir adamdır.

Hakkında pek az sey bildiğiniz koca yürekli adam.

Kötü günlerimde kimseyle görüşmediğim için umarım bana darılmamıştır. unutmadığın için sagol dostum.
zavallı arsız sonunda deveci'ye yürümeye başladı..
Bir armut çeşididir. Evet
zaman zaman entryleri ile kahkaha attıran yazar. özel mesaj alımına kapalı. aç bir şey diyeceğim.
cedric gibi arkadaş. cedric her sene 8 yaşındaydı. deveci beyde hep 26. bu işte bir şey var. evet.
Böyle aramakla bulamayacak cidden gidip bir deveyi halledecek ondan korkuyorum.
Şu tipe troll diyorlar ya gülüyorum. Bildiğin sıkıntılı tip. Evet.
sözlüğümüzün en sevimsiz trollerinden.
farkındaysan iyice iplenmemeye başladın sen alpay kardeş. git bir çeki düzen ver kendine. adam sanırlar o zaman belki.

atatürk resmine photoshop ile sakal ve takke ekleyen vatan haini.
sözlükte verem eder geceler nickli fakesi olan vasıfsız kürt.

ne anlıyorsunuz akşama kadar kendinizi sözlükte övmekle. sahi düşüyor mu böyle.
görsel
Türkan Saylan'ın ardından söylediği ile kendisinden ancak deveci armudu olacağını kanıtlamıştır .
tam bir pilavboy. izindeyiz reis.
Sakallarının lens olduğunu düşündüğüm yazar.