bugün

Sahte Kabadayılara benzer.
bunu kullananların maskesi düştüğünde yüzümüze bakmaya yüzlerinin olmaması gerekir. ama onlarda ahlak ne arar.
(bkz: push-up bra) / push-up olarak da bilinir.

http://cdn.webfail.com/upl/img/42ada05a1fa/post2.jpg
Utanç verici.
Tüm victorias secret angelları defilelerde bunlardan takıyor.

Bilginize.
küçük memeliler için kurtarıcı icat.
küçük göğüslü hatunlar için yapılmış muhteşem icattır.
kurtarıcıdır, daima yanındadır , destekçidir.
Allah göğüslerden eksik etmesindir
O değilde erkeklere ne oluyor? Adamım diye geziyorsunuz, pes 2016 doğrusu.
Küçük göğüslü kızların push up sütyen takması normal; ama kaşarlık için takanlara sinir oluyorum, göğüsleri bile sahte oluyor öylelerinin.
küçük memeli kızçelerin ağladığı bir başlıktır ayrıca. kuzum komplekslerini başka yerlere kanalize et. ya da silikon parası verelim.
erkek versiyonu peruk takan keldir.
(bkz: peruk takan kel erkek)
Ve kendini piyasa malı olarak gören kadınlar var...

Hemcinsleri gözünde sadece rakip.

Sana ne? Dikkat çekmelerinden mi korkuyorsun? Memelerinin seninkilerden daha büyük görünmesinden mi yoksa?

insanlara müdahale etmekten vazgeçin. Takıyorsa vardır bir derdi/sebebi.

Hiç olmayan kadınlar var arkadaş. Bana göre dert etmemeleri gerekir ama ediyorlar, bu onlara iyi geliyorsa da taksınlar.

2 günlük dünyada 1 günü bu sebeple mutlı geçecekse taksınlar. Başlatmayın gereksiz tatavanıza.
hayal kırıklarının başkenti.
657 sayılı devlet memurları kanununa göre bu olayın tam karşılığı evrakta sahtecilik. cezası ihraç.
biz buna 'avratta sahtecilik' diyoruz.
(bkz: push up)

erkek beyleri hayal kırgınlığına uğratan sahtekarlık. bi keresinde erkek kankamın cinsel kız arkadaşını tuvalette üstünü başını düzeltirken gördüydüm, kız dolgulu efendisi. hemen kankamı "o kız push up kanka yine de sen bilirsin..." diye uyardım. çocuğu görmeniz lazım, koyunları telef olan çobana döndü. o yüzden çok günah kızlar.. yarın öbür gün abiniz, dayınız da kandırılabilir. o yüzden en iyisi babarne bez sütyeni. oley.
Bir kadına özgüvenden çok güvensizlik verecek olan sütyendir. Tamam çok güzel de soyununca ne olacak bacım?

Demek soyunmayacak.

Yazık.

Bir de arkadaşlar sanki hepimiz meme yoksunuymuşuz gibi tüm güzel sütyenler dolgulu destekli satılmaktadır.

Ben buradan memelerimle bu sektörü kınıyorum.

Lütfen desteksiz güzel sütyenler de üretilsin.

Memelerimiz ağzımıza girsin istemeyiz.
sadece memeyi büyük göstermek için takılıyormuş. Hayır dangoz, dik dursun diye takanlar da var. push up sutyenler memenin sarkmasını en çok önleyen sutyenlerdir.
(bkz: sen meme misin yoksa yalan dolan)
yazın terlettiği için silikon taktırma yöntemini kullananlar vardır. varsın olsun, kendilerini nasıl daha iyi hissediyorlarsa.
Şike yapmayın ya. Sevgilisinin memesini görmeden evlenen tonla yiğit var bu memlekette. Biz boxerın içine çorap koysak hoşunuza gider mi?
memeyi büyük göstermekten ziyade çatal çıkartmaya yöneliktir.
takan kişinin kendi köşeyi dönmeden göğüsleri döner.

dünyanın en büyük aldatmacası, hayal kırıklığı.
Dolandırıcılıktan hüküm giyme sebebi.
desteklediğim sütyendir. en azından etrafta güzel görüntüler oluşmasına sebep olur.