bugün

başlamış bulunmaktadır.
heralde aklımda uzun süre mala vurmakla kalacaklar.
bugün kaçırılmaması gereken program. yine bomba geyik dönecek.
sinan engin'in mazotun yanmayacağını söylediği program. benzin gibi olmazmış.

lan bu kadarı harbiden fazla.
duygun yarsuvat'ın yardırdığı program. az önce sezon boyu belalısı olan sezgin'e ''karılar hoşuna gitti o yüzden yanıma gelmedin'' dedi. asadsadadsdsfs
Rasim'in bugün de hapşırıp her yeri salya sümük yaptığı program. Dünden farkı bu sefer bardağı devirdi.
bi de (bkz: beyaz futbol) var. sanırım isimleri değişiyo arada. konsept farkı olacağını zannetmiyorum çünkü hep saçmalıyolar.

ulan ilk izlediğim zamanları hatırlıyorum. fenerbahçe düşmanlığı yapıyolar diye yardırıyodum tivitirdan, şurdan burdan. adamların asıl olayını anlayamamışım amınakoyim. ben hayatımda bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum arkadaş ya! her bölüm ayrı makara, ayrı kapışma. fenerbahçeliyim. ama öyle fanatik değilim, çok da ciddiye almadım şimdiye kadar. sallasınlar abi bu adamlar. eğer bu kadar eğlendireceklerse fenerbahçe'ye dahi sallasınlar. zaten amaçları şov, hatta tolk şov. olayları ensesinden değil de, diz kapağından tutarak; enseden kavramak varken eli bele atarak reyting kovalayan, oyunculuk harikası insanları bir araya getiren bi program bu.

ahmet çakar: mükemmel oyunculuk, a diyorum, b anla ama a'da kalsın aklın, debelen dur kafasında.
abdülkerim durmaz: ciddi duruşunu bozmayan, ekibe katılmakla katılamamak arasında kalan, çaylak program üyesi.

sinan engin: mükemmel insan. binbir ırktan, bölgeden tanıdığı onlarca ünlü arkadaşı olan, sık sık anılarını paylaşan, abartmanın ve abartının amına koyan, buna rağmen her abartısıyla gülmekten yerlere yatıran dobik adam.

- maradonayla karşılaştım ben havaalanında. aşığım sinan dedi. maradona... arkadaşım... hahahaha

- rıza mıza hikaye kardeşim. ben ne rızalar gördüm(bahsi geçen rıza, milli güreşçimiz rıza kayaalp. nerden baksan bir doksan boy, yüz küsür kilosu vardır.) onu naaparım biliyo musun? şöyle tutar atarım.

- mike tyson kim kardeşim ya? (dünyanın gelmiş geçmis en iyi boksörü bence.) bi de vidyo hazırlamışsınız teneke teneke adamları dövüyo. ona naaparım biliyo musun? karaciğerine bir çalışırım... mike tyson kimmiş ya?

rasim ozan kütahyalı: kelimenin tam anlamıyla kaşar. bunun iyi anlamı olur mu bilmiyorum ama iyi anlamda söylüyorum bunu. hiç sevmeyeceğim bi karakter ama bu programda herkes gözümde sanki bi melek. hasta galatasaraylı. galatasaray'a a de, z'den başlar, a'nın yanından geçmez ama muhabbetin sonunda galatasaray'ın a olmadığını kabul ettirir. haydaa ve hapşuuu'larıyla meşhurdur. on numara velvelecidir. en ufak kelime benzerliğinde, mecaz anlamlarda yahut yan ve benzer anlamlarda ortalığı karıştırır, terbiyeyi bozar, olayı sündürür, muhabbetin ağzına sıçar.

s.e:

- ben motorsiklet severim. motor... çok severim.

r.o.k:

- anlamadım hocam ne seversin?

s.e:

- motor severim.

r.o.k:

haydaaaaa!! hocam!!!!! yenge duymasın!!!!! zaaa xd zaaaa(burada benim mübalağam var ama tavır bu.)

ertem şener: ekibin asıl şovmenidir. programın sunucusu ve tanrısıdır. tüm bu muhabbetlerin moderatörüdür, konunun buralara gelmesini hep yanar dönerliği ve sinsiliği sağlar. "hocam naptın hocam ya? ne diyosun hocam ya???" tepkileriyle tanınır.

abi bu programı sevelim. bu programı yaşatalım. bu biterse ben hiçbi şeye gülemem bitmesinden kelli. cansınız ulan!

benim efsanem:

sinan engin:

- kardeşim ne ayı ya? aya gitmek artık o kadar zor değil... aya istediğiniz zaman gideriz. ay ne ki ya? benim turcu bi arkadaşım var. turlar düzenliyo böyle. turcu arkadaşım. düzenliyo böyle her hafta gidiyosun. aya. nerden kalkıyo biliyo musun? aya? ........ ayvalıktan!!!! hahahahahah...
tsk topuk yaylası'nı bombalamalıdır diye bir cümlenin geçtiği program. gerisini siz düşünün.
Şuan Türkiye deki en yakışıklı oyuncu kim tartışmasını yapan "futbol"" programı....

ulan birde şu adamlara maaş falan veriyorlar..

aklımı oynatıcam yaa....
bu sezon ki ilk bölümüyle efsane başlamış programdır. rasimin dursun özbeğe keyzersoze dediği sahne en süper sahneydi.
Ahmet çakar canlı yayında hakan ural A hadi beni belgrad ormanına götür istediğimizi yapalım diyor. Derin mevzu var. Hakan cevapları Tweeter dan yazıyor hahahahaha.
http://twitter.com/hakanural1967 kavga var koşun, birbirlerine girdiler ahaha.
Başlamış olan programdır.
paralel futboldan hallice.

çok espriliyim, biliyorum.
gs başkanının kıyafetine kadar laf söyleyen program. bir fbli olarak gs başkanıyla böyle eğlenmek hoş değil.
Fransa ile almanyaya iyi salladilar.
sinan engin : dana hayvanlar aleminin yıldızıdır.
ahmet çakar : ne biliyorsun kaç tane dana tanıdın.
daha sonra kurbanlık fiyatlarını tartışmaya başladılar. efsanesiz ne diyelim.
Futbol haric herşeyi konuştular amk .

güzel program.
Maç görüntülerine sahip olmadıkları için yaptıklarını eleştirme hakkımız yok. adamlar suya yazı mı yazsın yani?
kafa dağıtmaya yeşilçam filmi izlemek kadar iyi gelen program.

--spoiler--
s.e: instagramımı bozdunuz aha bak girmiyor
e.ş: ben sana yeni instagram alacam sinan abi.
a.ç: ertem ne elimi tutuyorsun? yeni heyecanlar mı arıyorsun nedir?
r.o.k: yeni heyecanlar arıyorsun ne demek ahmet çakar açıklasın.
a.k.d: benim şekerim düştü arkadaşlar.
--spoiler--

tüm bu konuşmalar 15-20 saniyede vuku buldu. en son çakar ''sapıttık yoga yapalım biraz'' diyince rasim ''hocam yoga kepazeliktir demedin mi sen?'' dedi reklama gittiler. iyice sapıttılar harbiden.
an itibariyle yüz yılın taşşağı dönen program.

rok: ertem'e de mi teleskop hediye edeceksin?

çakar: yok ona başka bir şey hediye edeceğim. ama yine alet olacak.

rok: haydoooo oooohooooooğğğğğğ.
ertem şener: sence kaşarlaşmış hakem demek doğru mu? ailesi var, çoluğu var çocuğu var.
sinan engin: kaşarlanmış yani tecrübeleşmiş demek. yoksa instagram'a bir fotoğraf koyuyorsun adam altına küfür yazıyor, e sikt git.

hazır geceyi de geçtik. devam hocam.
ertem şener: sinan hocam morinho ve fenerbahçe iddası var.
sinan engin: ne diyorsun sen ertem ya? bu ne demek biliyor musun? dünya çapında balet olmak gibi bir şey.
ertem şener: hocam büyük konuşmaaaa.
sinan engin: bak morinho gelsin balet olurum. balet olcam. kaydet abi.
ertem şener: kaydedelim abi saat 01:41.
sinan engin: 10 milyon euro yalnızca chelsea'de aldığı para. buraya gelecek, patates olacak herkes. adam buraya gelir mi? aziz başkan onu alana kadar zlatan'ı alır zaten.

lan olm ya.
Rok'un sinan engin'i delirttiği program. Evet.
adı gibi kendisi de derindir. bir kere izleyen adama yetiyor delirmek zira bizim memlekette felsefe, düşünme derine indi mi aha murtaza'nın oğlu kafayı yakmış derler. halbuki adam düşünmekten değil bu derin futbol gibi acayip derin programlardan ötürü kafayı yakmıştır efendim. tiz kaldırıla liderden bekliyoruz böyle bir yasa...