bugün

insanlıktan çıkan bilimum yazar çeşnilerine verilecek en güzel cevap bu fotograf olsa gerek!
Anneniz, kardeşiniz ya da sevgiliniz seçin birini!. Ya sizin başınıza gelseydi? bu kadar kolay tiye alabilecek miydiniz? ..

+18
görsel
(bkz: bir meslek olarak duygu sömürüsü)

edit: kendini ana bacı muhabbeti ile duyarlı zanneden mallarla yaşamaya türkiye alıştı zaten. o yüzden sende benim gibi rahat ol mal panpam.
depremi en çok siyasete, popülarizme alet edenler sözde allah'a en çok bağlı olanlar, ancak aslında allah'ı siyasete alet edenler sanırım. zira şu cümle bile kurulabilmiştir bu ülkede:

(bkz: 7 nokta 4 yetmedi mi)
(bkz: YUH ARTIK DENiLEN ANLAR)
(bkz: depremle alay edilmez bir kere tamam mı)
(bkz: ölümle şaka olmaması)
O acıyı yaşamayanların, anlayamayacağı gerçek.
(bkz: hepimiz ölücez)
uludağ sözlük yazarının türkçesiyle dalga geçmek varken ne gerek var ki? alay edilmemesi gerçeği ne lan?
edit: sen bilmezsin yiğen. bir zamanlar buralarda alay edilmemesi gerçeği, yazardı.
(bkz: http://galeri.uludagsozlu...eyim-ben-gidiyorum-50288/)
(bkz: bilinçsiziz)
kendini bilemezlerin yaptığı şeyler. allah titreşim gönderdi saçmalığından tutun da mhp'nin 40.yılı benzetmelerine kadar binlerce saçma yorum var. gerçekten de enkaz altında kalsak bile dalga geçecek bir milletiz. yazık.
kesinlikle doğru önermedir. her afetin önlemi varken depremin yoktur malesef.
ilk olarak, hatalı bir anlatım biçimidir. "deprem ile alay edilmemesi gerçeği" şeklindeki cümle, insanların depremle dalga geçmediği ütopik bir toplumdaki varoluşu anlatır. (bkz: anlatım bozukluğunun dalağını yarmak)

ikinci olarak;

(bkz: #11799599)

edit: "deprem ile alay edilmemesi gerçeği" şeklindeki aptalca başlık düzgün hale getirilmiş. ben de editimi koyayım da mal durumuna düşmeyeyim. yer mi lan anadolu çocuğu hehheh. olur yavrum olur arada gözden kaçar. olsun. (bkz: annane gibi bitirmek)
depremi yaşamamış insan eyleminin yaşayanlara saygısızlık yapmaması gereken durumdur.
(bkz: #11800450)
korkuyla yüzleşememektir. ölmekten kim korkmaz ki?
ya da tüm yakınlarını kaybetmekten.
ortam depremle ilgili espri yaparak neşelendirilmez.

mümkünse neşelendirmeye çalışmayın. size ne oluyor? bir acı bir tedirginlik varken ortada espri yapmanın mantığı ne hıyar?

sen orda şaka yaptın diye gülecek mutlu mu olacağız?

sus ulan sus. ne şaka yap ne velveleye ver. sadece sus. elinden geliyorsa yardım et dua et.
depremle dilendiği kadar dalga geçebilirsiniz, öldüren deprem değil müteahhitlerdir.
(bkz: ölümle şaka olmaması)