bugün

yine belli bir kesimi antipatik göstermeyi hedef alan bilinçli bir karalama kampanyası gibi duruyor. uğraşmayın kadınla.

bir oyuncu.
Sevdiğim bir oyuncu, göze hitap ediyor. Başka bir şey bilmiyorum zaten gerisi beni hiç ilgilendirmez.
düşük iq'lü seksi bayan.
Sanatçıdır. Sonuna kadar destekçisi olunmalıdır. Evet.
görsel

zora düştüğü an atatürkün ismini ağzına alarak destek toplamaya çalışan boş konuşan seksi bayan.
millet burada birbirini yerken durumu o kadar umursamayan; halihazırda hükümet yanlısı kanaldan kazandığı paraları yiyen, muhalif kanalın parasını yemeye hazırlanan oyuncu.
Fazlasıyla yalamak istediğim bir kadındır. 37 yaşında 42 43 e kadar kesinlikle onla aramda birşey olacak.
deniz çakır ın sözleri zahirde kışkırtıcı, aşağılayıcı, küfür gibi gözükebilir fakat demek istediği yani en azından benim çıkardığım günümüzdeki bu yozlaşmış, batı-doğu sentezinde sıkışıp kalmış götte daracık pantul başında eşarp hesabı ne idüğü belirsiz dini yerler altına almış ciklet gibi yapboz gibi oyun haline getirmiş başörtüsü takıp orda burda yiyişen, oynaşan ama dindarmış gibi belli bir algı yaratmaya çalışan artık bir dini inanç değil de belli bir zihniyetin kostümü haline gelmiş bu yeni nesil başörtücülere vurulmuş tokat bence. yoksa benim anamda senin anan da analarımız da edebi adabı ile başını örter kimse de bir söz edemez diyemez. biz diyoruz ki insan olan insan gibi yaşadıkça ne yaparsa yapsın bizim umrumuz da olmaz sevabı günahı bizi ilgilendirmez ama sen hem kostüm gibi bunu takıp bir algı yaratacaksın bu algının kurbanı olarak başı açık kadınları ötekileştireceksin ama her türlü nane yi de sen yiyeceksin yok lan öyle dalga.
haksız lince uğrayan ve seçim öncesi tesettürlü sözde mağduriyeti kampanyalarına alet edilen kadın.
olay ki kendisinin ve arkadaşlarının anlattığı üzre şu şekilde gelişmiş. orada kendisinin içlerinde bulunduğu grup foto çekilirken, bunlar gelip "bizi mi çekiyorsunuz." iftirasıyla gelip sataşmış ve onların da içkilerine laf söyleyince "burası arabistan değil." cevabını almaları gayet normal.
hem kapalı kadının içkili mekanlarda eğlenmesine karışan var mı ? hiçbir şeyden de geri kalmazlar anam.
Aynı berkin elvan gibi haksızlığa uğrayıp da durmuştur.
ne diyorsa haklı olan kadındır.
Ağır içiyor.
burası arabistan mı, burası türkiye dedim ama sessizce söyledim demiş
osurdum ama sıçmadım gibi.
sıçtım ama sıvamadım gibi.
sıvadım ama firfil atmadım gibi.
Türbanlıların yine delil sunamadığı olaya dahil edilmek istenen kadın.
Hem güzel hem modern kadın.

Çomar tokatlar hobi olarak.
(bkz: benim türbanlı bacıma saldırdılar)
ince dudaklarına bir çare bulamadı. yoksa mal mülk yerinde, olağanüstü olabilirdi.
Dizisi final yapıyor. Erken bitti nedense. Evet.
Erkan petekkaya gibi yanlış bir partnerle oynatılan kadın.

Birde o mıy mıy beşiktaşlı çocuk.

Final normaldir yani.
adını ne zaman duysam ya da televizyonda görsem aklıma yaşadığımız şu anı gelir ve tekrar tekrar üzülürüm;

yıl yanlış hatırlamıyorsam 2010 ya da 2011'dir. o zamanlar iş yerim maslak'ta olduğu için zaman zaman istinyepark'ta yemek yiyiyordum. yine böyle bir öğle arasında bir arkadaşım koton'dan hediye bakmak istediğini söyledi. ben de koton içerisinde turlayıp satın alabilecek bir şeyler bakıyordum. bu sırada hemen 1-2 metre solumda deniz çakır'ın olduğunu fark ettim. tekrar önüme döndüm ve gömleklere bakmaya devam ettim. bu sırada arkamdan biri geçiyordu ve ortamı inanılmaz bir gaz kokusu kapladı. arkamdan geçen adam muhtemelen gaz çıkartmıştı. öyle bir koku ki öyle böyle değil, burnum düştü düşecek. bu arada adam mağazadan dışarıya çıktı. birkaç saniye sonra baktım ki deniz çakır bana doğru ve tiksinen bir ifade ile bakıyor. hemen bu ifade sonrasında ortamdan hızla uzaklaştı. benim için kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir andı. bir açıklama yapma ve durumu anlatma fırsatım bile olmadı.
Ferhunde ye bak sen alla Alla.
bana çok çekici gelen kadın oyuncu.
"en iyi ermeninin ölü ermeni" olduğundan bi haber olan ünlü.
Zaten kadın solcu değil miydi? Azeriyi tutacak hali yok.
ece üner de solcu bir kadın. olayın solculukla alakası yok. deniz çakır gündeme gelmek istiyor. ece üner'i kıskanmış. doğru söylüyor ece üner. kadın sürekli götüyle ön plana çıkmıyor mu?