bugün

toplumdan uzak tutulması gereken kokain dağıtıcısı. çocuklarımızın sağlığı için hapiste kalmalı.
dışarı çıkıp yeniden gençleri zehirleme hayallari kuran kokain taciri.
kendisi ülkenin en büyük sanatçısı olup amerika'da met müzik türünde kendini aşmış olan walter white ile kapışabilir.
uyuşturucu baronu gibi bir şeymiş herhalde pek sevmem kendisini fakat kaliteli işler yaptığı söyleniyor. (sanat bakımından)
sosyeteye uyuşturucu temin etmekten mahkemece cezalandırılmış suç makinasıdır.

sesinin güzel olması bu gerçeği değiştirmez, zengin züppe insanları zehirlemiştir.
yıllarca uyuşturucu dan para yaparak keyif çatan, ortaya çıkınca kaçan. yakalanınca ben suçsuzum diye ciyaklayan neidügü belirsiz sanatçı (!) bozuntusu. bunun gibilere gram üzülmek gelmiyor içimden. cezasını çeksin bakalım.
paplo escobardan daha Çok yatan zavallı bir sanatÇımız.
17 Haziran 2017 tarihinde tahliye olacakmış.

http://tv.sozcu.com.tr/20...-tahliye-olacak-aciklandi
artık akp li olacaktır. hayırlı olsun.
Milletimizin populizme olan zayıflığını suistimal edip adaletten kaçmaya çalışan bir "masum" daha. Uyuşturucu ticaretinden hapse girdiği için medya tarafından bir tek istiklal madalyasına layık görülmediği kalan kişi. Kumpas da iyi ayakmış yalnız. Adam bariz şike yapar azıcık ceza alır(Juventus'u, koskoca Juve'yi küme düşürdüler gözünün yaşına bakmadan) kumpas, kirli süreç; yolsuzluk ortaya çıkar kumpas kirli süreç; uyuşturucu satar yakalanır kumpas kirli süreç. Yazık be kandığınız a koyunlar. Sizi kandıran yine etinizin peşindeki kurtlardır.
az evvel bir videoya denk geldim. kısmetse olur adlı bir programın sunucusu, bu şahıstan gelen mektubu "hayatına birçok başarıyı, birçok mükemmelliği sığdırmış, harika, olağanüstü bir insandan gelen mektup" olarak tanımlıyor. bir an gördüklerim gerçek mi yoksa komple akıl tutulması mı yaşıyoruz ülkece diye düşünmedim değil.
arkadaşım siz rahatsız mısınız??uyuşturucu ticareti yapmaktan hapis yatan bir şahsiyet nasıl olur da harika, olağanüstü bir insan olur aklım almıyor. suçu, suçluyu bizim kadar yücelten bir ülke daha yoktur yemin ediyorum.
gitgide pisliğimizde boğulma yolunda gidiyoruz. hadi hayırlısı bakalım.

ilgili video: http://webtv.hurriyet.com...eniz-seki-surprizi_128934
"adalet yerini bulacak" diyerek içeri giren şarkıcı.

(bkz: kadın haklı beyler)
‘Cezaevi memleketten daha güvenli’ demiş.
2016'da Deniz'in dibi adlı kitabı çıkmış ve 2. baskı yapmış olan şarkıcı.
2003'te, popstar bayhan'a sırf hapse girip çıkmış olduğundan olumsuz oy kullanan jüri üyesi (sanatçı demeyeceğim). 

bayhan nerde deniz seki nerde şimdi...
uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçundan ceza almış bir şarkıcı kişisi.

sosyete gençliğini zehirlemek iyi fikir değilmiş demek ki.
aslen edirneliymiş, ben bu edirnelilerden çok şüphelenirim torbacısı bol derler.
pablo Escobardan daha fazla hapis yatan sanatçı.
Uyuşturucu kullanmassa o şarkıları yazamazdı zaten dediğim şarkıcı.
Gene yeni şarkı çıkarmış manyak. git hapishane de çürü ne işin var senin şarkıcılıkla falan.
eskiler bilir popstar yarışmasında juriydi,

bayhan diye adanalı sesi on numara bir yarışmacı vardı, zamanında kısa süreli hüküm yemiş hapis yatmış çıkmıştı,

finalde, bu yarışmayı çocuklar izliyor bu adam halkın önünde daha fazla durması topluma zararlı ziyerek programı terk etmişti,

gün döndü keser döndü sap döndü horoz döndü tavuk gömdü misali, kendisi esrardan bonzaiden içeride yatıyor,

mazlumun ahı deriz biz buna.
eskiden çok güzeldi.
kokain kaçakçısı. senin çocuğuna da satsın mı bi tutam?
çocukluğuma yuva yapmış güzel anıların sahibi kadındır. çok severdim ' seni aramadığım yer kalmadıı oysa sen başkasıyla ' falan diye gezerdim, ne güzel kadın yav derdim küçükkene. sonra o kızıl gonca gitti, yanlış adamlara aşık oldu. yanlış baharlarda açtı. kötü şeyler yaptı ama yine de severdim onu çünkü çok güzel bir sesi vardı ve kendi şarkılarını yazıyordu. kendi hikayesini estetik bir dille anlatabilen insanları ilgiyle takip ederim. deniz seki de bunlardan biriydi. bir ara balinaya dönmüştü suya hapsettimler filan ama sonra tam tekrar toparladı derken bu olaylar çıktı.

şunu unutmamalıyız ki deniz seki tanrının kendisine hediye ettiği yeteneği ve güzelliğiyle, başına ne gelirse gelsin tekrar ayağa kalkıp yoluna devam edebilecek kadar güçlü bir kadın.
Güncel kliplerinin müzik kanallarında nasıl döndüğünü idrak edemediğim kadın. Klip çekmek için dizide olduğu gibi adalet Bakanlığı izin veriyor olabilir mi .