bugün

seksi kadındır. hapishanede tüyleri kılları uzamış ve şişmanlamış olabilir. çıkınca eski formunu yakalayabilir.
allah' ına kurban kadınıdır.
günah keçisi.
popçu kadındır. ve güzeldi..
Lookin e çok benzeyen pop şarkıcı besteci.
http://youtu.be/hkgNG586VS4
Akıllan da daha da girme şarkı yaz bize.
yıllar evvel eleştirdiği cezasını çekmiş birine sen nasıl sanatçı olacaksın diye soran. Şu anda kendisi uyuşturucu satıcılığı gibi adi bir suçtan içeride olan kişidir. yıllar evvel dediği gibi sen örnek teşgil edecekken nasıl bir suçlu olabilirsin. kendisini sanatçılığı bırakmasını ve hatta imkanlar dahilinde koğuşunda kendisini asmasını bekliyoruz.
http://www.internethaber....na-ne-demisti-740101h.htm .
az önce bir televizyon dizisinde görerek üzüldüğüm sanatçı. o kadar bitkin, yorgun ve umutsuz duruyordu ki üzülmemek elde değil.
hapis birisine oranla çok fazla aktif.
kokain kullandığı ve sattığı tespit edilmiş birinin ulusal kanalda ajite edilmesi kaygı verici.
sormazlar mı olum adama bayhan'ın suçu ne?
dindar kesim filan diyordular? ne oldu sahi? tırt.
suç ve suçlunun tarifini bile kendileri çizer oldu.
diktatorya demişmiydik daha önce..
yaşlandıkça seksileşmiş gözümü alamadığım hatun. umarım rüyama girmez, sabahları su soğuk oluyor :(
Az önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz diye uzun isimli dizide mapushane sahnesinde oynayan birde şarkı patlatan sesi ipeksi şarkıcı.
http://www.radikal.com.tr...im-dedi-kurtuldu-1054496/

la 50 kiloyla yakalanan içici oluyor da, millet neyin derdinde

suçlu dinci olursa kaza, kendilerinden olmazsa ceza

bayhan gibi kaybolmuş gitmiş birini meşhur etti, daha ne etseydi

nerelerde ya la sizin şu meşhur bayhan.

uyşturucunun değil ergen tarzı aşk meşk işlerinin cezasını çekiyor.
bayhan'la kendisini kiyaslayan insanlarin katiksiz gerizekali oldugunu dusunuyorum zira deniz seki adam oldurmedi, bayhan adam oldurdu. deniz seki uyusturucu da satmadi, temin ettigi iddiasiyla hapse girdi o da yargitayda sadece oy cogunluguyla gerceklesti. yani sucu %100 kabul edilmedi. anca bok atin siz millete beyinsiz ergenler.
görende taksimde torba tezgahı açtı zanneder. milleti zehirlemiş bah bah. kadının torbacılık yapmaya ihtiyacı var sanki.
Sesi güzel kendi güzel şarkıcı.
sanatçı davranışları ile topluma örnek olandır.
Yakında akp'li olma ihtimali yüksek ünlü, mahkum.
seksi şarkıcı. akp li olursa güzel dediğim günleri helal etmiyorum. ayrıca atv ye çıktığına göre zaten yarı akp lidir.
Dünya uyuşturucu ticaretini elinde bulunduran tarihin gelmiş geçmiş en taşaklı karteli Pablo escobar'dan daha çok hapis yatmıştır.
suçlu bir kadındır. bunun lşlediği suç gibi suçlar işleyerek hapis yatan birçok insan vardır. sırf ünlü diye bu kadına duyar kasmak, hapisten çıkması için girişimlerde bulunmak şerefsizliktir adalet tanımamazlıktır. suçu neyse çekecektir. ünlü bir insan diye kıyak geçilirse bu ülkede adalet yok demektir. ki zaten bu ülkede adaletin var olduğunu kimse iddia etmiyor o da ayrı bi nokta.
Haksızlığın da bu kadarı. Satmasaymış girmeseymiş b a n a n e
uyuşturucu ticareti nedeniyle pablo escobar'dan daha çok hapis yatan şarkıcı.
hapçı ve balici fanları olan Pablo escobarın ruh ikizi olan sanatçımız.
Bir şarkının klibinde mi gördüm, dizide mi gördüm hatırlayamadım da kadın nerede şu an? Hapishanedeyse böyle imkanlar sunuluyor mu yani hapistekilere?
kaldığı cezaevinde rahat beste yapılabilmesi için özel oda tahsis edilen şarkıcıdır.