bugün

cezası 27 mart'da son kez onaylandı, tüm itirazlar reddedildi. artık kesin cezaevine giriyor. ama hala dışarıda. bu nasıl oluyor, bilen biri açıklasın.
en son da söyleyeceğimi en başta söylim: başına ne geldiyse aşk yüzünden geldi.

bu ülkede ki herkes sütten çıkmış ak kaşık, bir tek deniz seki suçlu ve hapse tıkılmayı hak ediyor öyle mi? görende bu ülkenin en büyük uyuşturucu satıcısı sanacak kadını.

hamiş 1: siz siz olun yanlış ve zırva adamların peşinden gitmeyin. daha net söylim o zaman: aşık olmayın abi. sikmişim aşkını.
En sonra söyleyeceğimi en başta söyleyeyim, başına ne geldiyse, popstar bayhan üzerinden vicdan tiyatrosu çevirdiği için geldi.

Böyle devren döner.
hayatı aşık olduğu zurnacı ve onun öfkeli varoş karısı yüzünden kayan kadın. kadını dgm de yargılayıp Pablo Escobar muamelesi yaptılar.kendisine acizane tavsiyem çıksın tv ye ağlasın başbakandan yardım istesin üzücü ama türkiye de adalet sistemi böyle çalışıyor.
Ask insani rezilde eder vezirde. Deniz seki bu ask hic yaramadi.
Kadere mahkumlar adlı programda dilberayın yanında yer alması gereken kişidir.
ha aziz yıldırım ha deniz seki ikisi de gündem değiştirme çalışmalarına feda edildi.
sebebi belli seçimde akp aldı diye yolsuzluk olmadı değil. soruşturma ne oldu kimse bilmiyor.
iranla dalga geçiyoruz. iranda rezza uzantılı soruşturma aldı başını gitti başbakan yardımcısı bile aldı payını.
bizde bir bok yok.
hükümetin türlü türlü yolsuzlukları örtülürken, mahkeme deniz seki'nin uyuşturucu sattığını araştırıyor. bununla uğraşıyor!

ne demiş ziynet sali hanımefendi ''bizde böyle''

ne zaman deniz seki'nin hükümet yalakası diye ceceli'ye şarkı vermediği konuşuldu, o zaman bu kumpaslar ortaya çıktı!
Toplumun diğer fertlerinden daha masum ya da daha günahkar olmayan kişi.
evinde polisleri bekliyormuş. yakalama kararı çıkmış.

kendisi yanlış kararların kadını olabilir ama hırsızın hiç mi suçu yok.

cezaevine girecek birine oh çekmek yakışmaz delkanlı insanlara.
umuyorum ki geçer gider.

kendisine ulaşmak imkanım olsaydı, sadece şunu söylerdim. belki de başına gelecek daha büyük bir felaketin bir setidir bu ceza.

geçmiş olsun.
çok seksci bir varlık.
zamanında bayhan'ı aşağılar gibisinden bir şeyler söylemişti galiba, ayrıca evli barklı çocuklu hüsnü şenlendirici ile aşk yaşamaya kalktı. hüsnü'nün karısı onu metres yapacam dedi devam etti sonunda da nasıl bir ah aldıysa ikinci kez cezaevi'ne girecek. tamam kendisi suçlu olabilir ama tarkan'da, kenan imirzalıoğlu'da esrar içtiler ama onlar ayaküstü salıverildi yani adaletin nasıl işlediğini de anlayamıyorum bazen sen git deniz seki'yi içeri at diğerlerini salıver.
hakkındaki karara üzüldüğümüz sanatcı.

yalnız aşağıdaki yorumu yapan herifin kafasını ...

--spoiler--
Aziz Yıldırım'ın dosyası 17 Ocak, Deniz Seki dosyası 27 Mart tarihinde onandı. Ama yakalama kararı Deniz Seki'ye çıktı!
--spoiler--
hakkında yakalama kararı çıktığı söylenen şarkıcı. üzücü....
hakkında yakalama kararı çıkmıştır.

e tabi onun için kimse adalete fener yakmadı. bak aziz yıldırım'a o hala dışarıda. karışanı edeni yok. bu kadın adam mı öldürmüş, ne yapmış. niye yakalıyorsunuz?

(!)
ünlü bir torbacı .
(bkz: #18858673)

kendisi yeniden hapse girecekmiş. başı dertten kurtulmayan bir kişilik olduğu kesin. ne kokainmiş arkadaş.

http://videonuz.ensonhabe...z-seki-ye-yakalama-karari
sabah kuşaklarında ajitasyona başlamıştır. biri de demiyor ki sen haksızsın canısı. çocuğunun cebinde ot bulsa depresyona girecek kadın orada alkış tutuyor ulan. bu millet bu kadar duyarsız mı ?
bu kadını televizyonda ilk gördüğüm günden beri en gıcık olduğum türk şarkıcılar sıralamasında ikinci sıraya oturmuştur*. neden gıcık olduğumu bilmemekle birlikte gıcık olma sebebim bayhanla falanda ilgili değildir. her neyse bu kadının bir şarkısı hariç hiç bir şarkısını bilmem hiç birini sonuna kadar dinlemeye de tahammül edemedim ancak o bir şarkı var ya o bir şarkı işte onu bir milyon kez dinledim. türk müzik tarihinde sözleri, müziği, klibi en başarılı şarkıdır. duyguyu iliklerinize kadar hissedersiniz. hem müzikle eğlenir hemde sözlerin derinliğine dalarsınız. öyledir yani. buyurun buda o müthiş şarkı.

https://www.youtube.com/watch?v=paH7AT3jbNU
yakalanma kararı çıktıktan sonra teslim olmadığı veya herhangi bir adresde bulunamadığı sürece ülke gündemini meşgul edecek gibi görülen ünlü.

(bkz: The Fugitive)
güzel sesli şarkıcı. milletin .ına koyan bakan şahıslarına hiç bir şey olmayıp, bu kadının içeri, dışarı ambele eden zihniyet neyin kafasını yaşıyor.
bu ülkede adalet, adil bir şekilde dağıtılsaydı, zaten suç oranı bu kadar yüksek olmazdı.
tek uyuşturucu satan ünlü bu kadın mıdır?
kokaini çektin tamam. bi de arkadaşlarına kıyak çekip onlara da ikram ettin. o zaman para almasan da kokain dağıtma suçuna girersin. her suçlu en az avukat kadar kanunları iyi bilir. suçunu yakalansa da en az cezayı alacak şekilde işler. sen de kokaini içmeden önce kanunları öğrenseydin. ünlüsün diye sana bir şey olmaz mı sandın?
müzik dünyasına adını şarkılarıyla yazan isim.
o bir sanatçı desek yeridir.

son günlerde başına gelenlere bir hayranı olarak çok üzülüyorum.
tam kendine gelmiş ve yeni bir hayat kurmaya başlamıştı ki kendisi için tutuklama kararı çıktı.

bu ülkede ne tecavüzcüler, ne tacizciler, ne katiller, ne hırsızlar dışarıda elini kolunu sallaya sallaya geziyor.
hepsi bu ülkenin yüce adaleti tarafından serbest bırakıldı!

en son bir çok ünlü içeri alınmıştı!
deniz seki ile uğraşanlar emeline kavuştu!

neden deniz seki!
her ekran yüzü veya siyasetçi gibi adi suç işleyince mağdura yatmıştır. adamlar türk halkını biliyor.
Geberse üzülmem dedigim canlılardan.

Ömrümde böyle pis karakter, böyle kötü ahlak görmedim.

Neyse.