bugün

yayın yasağı geldiğinden beri davası hakkında hiçbir gelişmenin öğrenilemediği dernektir efendim. üyelerinin yüzlerine tükürmeyi çok istediğim , hükümet sayesinde rant üzerine rant sağlayan sözde yardım , özde soygun derneğidir.
(bkz: Keriz Feneri) *
atılan tüm iftiralara rağmen alnı ak temiz bir şekilde fakirlere, muhtaçlara yardımlarını sürdüren kurum.

binlerce insan bu kuruma üye ve elinden geldiğince yardımlarını yapmaya çalışıyor. sizler 1 tl'nizi bile vermeye kıyamazken bu kurumun insanları kendini fakirlere ve muhtaçlara adıyor. biz çok gördük böyle temiz kurumların kirletilmesini..

misal mi ? 28 şubatı hatırlayın. tertemiz, allah için çalışan cemaat evlerine silah bırakan ergenekoncuları hatırlayın.
varlığını hala sürdürmesiyle bazılarının götüne hala çomak sokan dernektir.
Çalışmalarına en başında olduğu gibi dürüst bir şekilde devam etmektedir.Ancak bunu kerizler anlamaz,anlayana..
(bkz: gemicik)
soktuğu çomaklardan rahatsız olmayanların, köpeksiz köyde ''çomakla'' gezdiğini kanıtlamıştır.
(bkz: gece lampulu)
siz verin paralarını baba benim çok mu umrumda? siz her allah diyene para verenseniz giren sizeyse millette yapmayın etmeyin bunlar dolandırıcı demesine rağmen siz devam ediyorsanız akılsız başınızın cezasını yine siz çekersiniz benim umrumda falan değil.

benim acıdığım elinde avucunda üç gram parası olup sonra onu da buralara kaptırdıktan sonra ortalarda çaresiz kalan anadolunun yoksul işçisi, çiftçisi, emekçisi. onlara yazık günah.

yoksa size zerre acıyorsam namerdim.
Küçük hırsızlar el feneri,büyük hırsızlar deniz feneri kullanır.
kesilmeyen ne?

http://www.denizfeneri.or...icerik.aspx?kod=HABERTURK
(bkz: kesilmeyen tek bir kurbanımız yok)
halen aydınlanmamış, aydınlatılamamış, ismi yolsuzlukla özdeşleşmiş vakıf.

madem öyle değil, bırakın da aydınlansın. el feneri mi bu kendini aydınlatacak.
yolsuzlukla özdeşleştirilmiş vakıf,şayet yolsuz olsa kapatılırdı diye düşünüyorum.

(bkz: çamur at izi kalsın)
(bkz: eksileriniz öteki dünyada ne işime yarar)
evet ismi yolsuzlukla özdeşleşmiştir. aynı haberde ismi geçen mehmetçik vakfının durumu nedir peki?
avrupa'da "yüzyılın dolandırcılığı" olarak nam salmış, burada hala faaliyetlerine devam eden yoksullara yardım amacı ile faaliyete başlayan ve/veya hala daha bu faaliyetlerini sürdüren ama gerek hukuki açıdan ve gerekse toplumsal açıdan kendini aklaması gereken dernek.
yüzyılın vurgunları arasında gösterilebilecek bir dolandırıcı dernek. topladığı paralarla kanal 7 avrupa'nın kurulmasının sağlandığı söylenmektedir. bu işin ucu daha üst makamlara gidebilir yalnız bu hızla bir 10-15 seneyi bulur. malumunuz...
(bkz: aklanması yakındır)
eğer adam gibiyseler, adamsalar ve müslümansalar; her fırsatta diline doladıkları dini argümanlarla islami hassasiyetleri olan insanların paralarını hortum yapıp, içlerine almaktan utanmalı, kızarmalı, sürüm sürüm sürünmelidirler. yaptığı yolsuzlukların almanya ayağından sonra kısa sürede toparlanan dernek, bu sefer kurban vurgunu adı altında yürütülen soruşturmada boy göstermektedir. ne diyelim, rezil olsunlar. kepaze olsunlar. ettiklerinden bol bol bulsunlar.

http://www.sabah.com.tr/G...2009/12/23/kurban_vurgunu
kurban vurgunu ile atılan iftiraların, asılsız olmasıyla aklanan dernektir.
(bkz: yüz yılın iyilik hareketi)

(bkz: eksileyin ulan)

eddit=aşırı tepki aldık iyimi.lakabım eksi manyağı oldu kampüste..
bugun yine star haberde yapılan soygunla çok kısa süreliğinde olsa gündeme gelen organizasyon.
(bkz: hırsızlık bir sannattır)
minareyi çalan kılıfını uydurur derneğidir. dayın varsa istediğin kadar ayı olursun derneğidir.
arkadaşların idrak edememesi dolayısıyla,bu haberi koymak zorundayım..

"Kamuoyunda Kurban Yolsuzluğu olarak bilinen MAYET soruşturması kapsamında bilgisine başvurulmak üzere Ankara Cumhuriyet Savcılığı’nda bulunan Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ve bir Deniz Feneri personeli çıkarıldıkları Mahkemece serbest bırakıldı.

Soruşturma kapsamında Ankara’da bulunan bir Deniz Feneri personeli de gün içinde mahkemeye sevk edilmeden serbest bırakılmıştı.

Deniz Feneri kendisine verilen tüm kurban vekaletlerini yerine getirmiş ve tüm kurbanları kesmiştir. Tüm bağışçı, gönüllü ve kamuoyunun içi müsterih olsun.

Bilgilerinize saygı ile duyurulur."

24 Aralık 2009

Allah iyinin yanındadır her daim.Bu yıl kurbanımı Deniz Fenerine bağışlamıştım,Allah razı olsun videosunu izledim kurbanımın,hiç şüphe yoktu içimde zaten..

(bkz: Deniz Feneri kendisine verilen tüm kurban vekaletlerini yerine getirmiş ve tüm kurbanları kesmiştir)
dinle para yapmanın sıradan tezgahı .bazılarının değirmen suyu .
Kıyametin kopmasının yakın olduğunu ispatlayan, Allah rızasıyla vatandaşı soyan, inanıyor gibi görünüpte aslen paranın varlığına tapanlar münafıkların başını çektiği dernek.
ing. lighthouse.
almanyadaki savcı istemiş aramalar yapılmış.

http://www.habersahifesi....karamanin_evi_arandi.html