bugün

bugünkü hürriyet gazetesi haberi. aslında başlık tuğba özay'la alakalı idi ama sadece konuyla ilgili kısmı veriyorum.

baykal doğu gezisine çıkacak

seçim sonuçlarının nedenlerini araştırmak üzere çalışıyoruz. hem partide bir rapor hazırlanıyor, hem de dışardan bilim adamlarına bir araştırma yaptırılıyor. biz de hatalı ve eksik olduğumuz yönleri düzeltme çalışması yapacağız.

en kısa zamanda başta doğu ve güneydoğu olmak üzere genel başkanımızla bir tura çıkacağız. ama öyle teşkilatlara haber vererek ya da planlı toplantılar şeklinde değil. gidip sıradan vatandaşlar olarak kahvelerde oturup insanlarla sohbet edecek. bu konuda henüz genel başkanla henüz kesin bir planlama yapılmadı. henüz taslak halinde bir proje.

biz de yardım dağıtacağız

bundan sonra biz de akp ile aynı dille ve yöntemlerle görüşlerimizi savunacağız. kendimizi halkımıza varoşlarda çalışarak, eğitim vererek anlatacağız. gerekirse biz de yardım dağıtacağız. chp'de varoşlara gitmeyen yönetici olmayacak.

sırf oy için namaz kılma hamlesinden çok daha iyi olur. hem "annee bunlar halka kömür dağıttı" diye sızlanmanın bir faydası olmadığını da anlamışlar ki gerekirse yardım dağıtacağız demişlerdir.

ayrıca tavsiyelerimi de dinlemişler. (bkz: #2014468)

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=180&a=239562
(bkz: aferin) *
geçti borun pazarı sür "eşşeği" niğdeye atasözünü doğrulayan haber.