bugün

gülşen e doğum günü hediyesi olarak 100 milyara bilezik modelli saat almış.

görsel
görsel
başarılı çıkışları olan önemli bir sanatçı. türk pop dünyasının parlayan yıldızı, keşfedilmiş galaksisidir. güzelliğiyle adeta büyülüyor.
18 trilyona villa almış ve akabinde şöyle bir açıklama yapmış;

" Normal aileler gibi borca girdik "

http://www.haberturk.com/...aileler-gibi-borca-girdik
"Yazın haftada üç gün çalışacağım. Para lazım. " demiş.. Çok içerledim bu duruma. Düşünsenize haftada kocaman 3 gün..
üstelik karşılığında 18 trilyoncuklar anca kazanacak.. Sözlük olarak sosyal sorumluluk projesi başlatalım. Demet Akalın a destek!
normal aileler gibi borca girdik

normal aile dediğin o parayı, yılbaşı çekilişinde bile hayal etmiyor!
18 trilyonluk yazlığın önünde fotoğraf çektirip "bu yaz haftada 3 gün çalışmalıyım evin parasını ödemek için" diyr paylaşan popstar.
1500 tl maaş alan insanların ülkesinde senede sadece 1-2 ay kalacağı eve
18 000 000 tl para verip alabiliyorsa bug bulmuştur saygı duyulmalı.
elit veya değil, laik veya muhafazakar, köylü yada şehirli, cahil veya entellektüel canım ülkemde yaşayan bütün bayyanlarının davranış ortalamasın sonucunda, sosyolojik evrimin sanatla (sözde) vücut bulmuş halidir.
evet efenim, kendisi ortalama bir türk kızının tripleri, iç hezeyanları, sevinci, üzüntüsü, tribi, triririribi, tititititiribi şeklinde ifade edilebilecek bütün davranışlarımızın sonucudur. tabi erkeklerimizin de bu starın doğuşunda rolü büyük. insan antropoloji de neden sonuç kavramları ile davranış geliştirmiş bir canlı neticede.

kendisi ile aklımda kalan şudur : malum sözde starımız bilmem 10 milyon dolarlık bir malikane almış, dolayısı biraz borca girmiş ve haftanın 3 günü çalışmak zorundaymış... artık düşünün nasıl bir sanat yarattığını, yormayın şu bayyanı.
tipsiz.
Lan arkadaş bunun ben makyajsız bir fotoğrafını gördüm allah affetsin. Eşi her gece o kutudan hıyar çıkan çocuk gibi şaşırmıyorsa hiçbir şey bilmiyorum. Düşünsene klipteki demet e aşık oluyorsun bir gece yatıp ertesi gün annanenle uyanıyorsun.
eğer o yönünü değiştirseydi güneş bile batıdan doğardı. yaa. seviliyorsun demet nine. hayranız sana. ailecek seni izliyoruz.
Hepimizin gizli gizli dinlediği, güçlü, sağlam, ayakları yere basan, dünyanın en şanslı insanlarından biri.
kardeş biz bu k*çı kırık sözlükte imla hatasına dikkat edelim diye uğraşıyoz birimiz imla hatası yaptığında hemen altına ikaz edici entireyler giriliyor falan...

lan koskoca sanatçısın max 140 karakterlik şeyi hatalı yazıyon, pes amk!
https://twitter.com/Demet...status/881593075021357056
giydiği terliklerin fiyatı 5 binliraymış.

görsel

http://www.posta.com.tr/d...k-5-bin-tl-haberi-1311280
eski popçu, günümüzde pek bir havası kalmadı.
Suriyeliler evine gitsin dediği için ırkçılıkla suçlanmış kadın kişisi.

Irk? Irkçılık?
Memlekete 4 milyon ne idüğü belirsiz insanı doldurarak mı hümanist olunuyor? Yahut buna karşı çıkmak mı kafatasçılığa giriyor? Eskiden Türkiye'ye Pasaportu ile kayıtlar altında çokça Suriyeli girip çıkıyordu. Bazıları burada iş kurup, para kazanıyordu. Kimse de hadi ülkene demiyordu. Her neyse.
Demet Akalın ise Zamanında kime yamanmış, kimden medet ummuş bilemiyorum. Takip ettiğim bir şahıs değil. Lakin gördüğüm kadarı ile bu açıklaması gayet yerinde ve olumlu.
Hah bu arada, her şeye tepki gösteren, benden olmayan defolsun gitsin diyen, insanların özel yaşamına bile saygı göstermeden direkt hayata temas edenlerin konu Suriyeli olunca ilk elden Mahatma gandhi kesilmesi ise başlı başına bir ironi.
Bu ülkede kafalar hakikaten pırıl pırıl. El değmemiş.
yukarıdaki çomarı dikkate almayın o gitsin laikçi diye gavatça başlıklar açsın. türkiyenin playback piremsesidir. sesi falan yok tamamen virtual studio çalışmasıdır.
Türk sanat dünyasının en önde gelen kadın krosudur.
Kendi için bi ara " 31 olsam çekilmem ayol " demiş kadındır. Ahahhaah bravo demetçim.
Üzerindekiler A'dan Z'ye marka. Çantası, gözlüğü, elbisesi, ayakkabısı ve saatinin toplam değeri 150 bin TL.

inceleyelim;

görsel

Versace gözlük: 800 TL
Saint Lauren yelek: 7.700 tl
Çanta Gucci: 6.500 TL
Rolex saat: 126 bin tL
Saint Lauren elbise: 7.700 TL
Gucci ayakkabı: 1.500 TL
sabah sabah kendi reklamini yaptiran unlu.
çok kaliteli şarkılar yapan çok görgülü düzgün asla parasıyla hava atmayan bir kadındır.
türkçe öğretmenini..

görsel
Boş ve manasız konuşmanın vücut bulmuş halidir.

Demet hanım, Çocuğu olmadan önce 2 defa tüp bebek denemiş, çocuğunun olmayacağını düşündüğü için kocasına "beni boşa" demiş.

Çocuğu olmayan herkes boşasın karısını o zaman. Bu söylemler deneyip de çocuk sahibi olmayan insanlara büyük haksızlık ve saygısızlık bana göre.

evlilik salt çocuk için yapılırmış gibi...
(bkz: egonun vücut bulmuş hali)