bugün

yukarıda bahsedilen yer berbat.
dell marka yıllarca kullandığım bi laptopum vardı. son zamanlarda ufak ufak artık bozulmaya başlamıştı tabi artık yenilemek zor baya ekonomik durumlar malum bi laptop olmuş 10bin bende tamir için gokturkbilisimle tanıtım buraya götürdüm ve sorununu hızlıca giderdiler ve ssd eklemesi yaptırdım şuan laptopum tıkır tıkır çalışıyor. linkinide bırakıyım buraya.
http://www.gokturkbilisim.com.tr/
Laptop alacaksanız servis için MSI, sorumsuzluk için hp, kalite için asus alacaksınız.
Dizüstü bilgisayarla bu marka sayesinde tanışmıştım. Taş gibi bir şeydi yıllarca hiç arıza çıkarmadı. Gözümde aşırı saygın bir markaydı. Buna güvenip 12 yıl sonra aynı özelliklere sahip daha ucuz alternatifleri olmasına rağmen yine bir dell aldım ve tamamen hayal kırıklığı. Şimdi de influencar a yaptırdıkları reklama denk geldim iyice gözümden düştüler. Umarım servisleri de reklamları kadar leş değildir.
Yaklaşık 6 aydır kullandığım bilgisayarımın markası. Performans olarak çok memnun olmama rağmen fan sesinden aşırı rahatsızlık duyuyorum. Bilgisayarı açmamla fan sesinin odayı doldurması bir oluyor maalesef. Henüz çok yeni bir bilgisayar, böyle olması normal mi merak ediyorum.
neredeyse hiçbir parçasını kendi üretmeyen pc markası.
linux dağıtımlarıyla uyumlu, fiyat olarak da diğer markalara göre ucuz bilgisayarlar üreten şirket.
Çok övüyordum ama gerçekten pişman etti o kadar para verdiğime. Bide gerip dönüp bakınca evet servis iyi gelip yapıyo ama 2 ayda bir bi yeri sorun çıkartıyordu yani garanti bitince adamın işi de bitiyo ama daha da işim olmaz böyle pc almam
Çok gariptir ki garanti süremin bittiği gün pc bozuldu ve ben bunun bi tesadüf olduğunu sanmıyorum. Tamamen yazılımsal ayrıca.
Adam gibi markadır.
http://www.istanbulbilisi...tebook-fiyati,208147.html

Bu yaz sonu bilgisayarlarından birini almayı düşündüğüm marka. En kaliteli kisisel bilgisayar ureticisi oldugu soyleniyor.
laptopları nefis olan marka. eğer kullanmasını biliyorsanız, gerçekten çok stabil ve uysal laptopları var. inspiron serisi candır.
armasındaki büykü e harfinin yatık şekilde bulunmasıyla müşterilerin bilinçaltına "bilgisayarınız dell, sülaleniz raad olsun" mesajı veren subliminal mind-fuck corporation.
Bok gibi laptoplara sahip bok gibi marka. Ulan alalı daha 1 ay olmadı ve çalışmaktan doğru düzgün kullanmadım daha ama asgari ücretli birinin şahini gibi her gün ayrı sıkıntı çıkartıyo. Yapacağınız bilgisayarı sikeyim. Satacağınız bilgisayarı ayrıca sikeyim. Almayın bu amk pcsini almayın
zallla bi ilişiğinin olduğunu düşündüğüm teknoloji markası.
23 ay kullandığım laptop markası. Bu 23 ay sonunda bilgisayar bozuldu koçsistemden teknisyenler her defasında evime gelerek tamir etmeye calıstı 18. iş günü sonunda da para iadesi kararı veren kaliteli markadır. Para iadesine karar verirlerkende hiç öyle mırın kırın etmemişler ugraştırmamışlar direk işlemleri başlatmışlardır.

Evet servis eve gelen koçsistem yetkilileri tarafından müşterinin müsait olduğu zaman yapılıyor. Tamir sürecinde başka bir şehirde de servis talebinde bulunabiliyorsunuz. Ben yapmıştım oradan biliyorum.

Ve son olarak gecen sene piyasada çok bir modeli yoktu bu sene saglam modellerle yavas yavas piyasada tekrar bulabilmekte olduğumuz markadır efem.

Kısacası tavsiye edilir alınız güle güle kullanınız.
7000 serisi inspironlar büyüleyicidir.
ayrıca dell genel olarak uzun batarya ömrü, iyi soğutma sistemi ve çeşitli girişler yönünden taviz vermeme yönüyle karakteristiktir.
almayı düşündüğüm ancak kararsız kaldığım laptop markası.
Geçen hafta inspiron 5000 serisi laptopum bozuldu ve servise göndermek zorunda kaldım 20 iş günü var gelmesine tek temennim erken gelmesi. Dogrudan destek uygulamalarını kaldırmışlar yıkıcı bir haber oldu.

edit: Toplamda 12 günde bilgisayarım gelmiştir. Umarım bir sorun yaşamam bundan sonra.
dübya çapında 103 bin kişiye iş sağlayan şirket.
Kullandığım ve kullanacağım markadır. Özellikle servis olayı bir harika dostum. Kendi malım olsa bukadar tavsiye etmem.
saniyede 1865 Dolar kazanan şirket.
Dünyanın en kaliteli laptop larını üreten firma.

Dell 7537 ye sahibim,

Intel i7 3.4 ghz qm işlemci,
16 GB ram,
1 tb hdd,
2 GB harici ekran kartı.

Daha ne olsun ?
çok kaliteli bir bilgisayar markasıdır arkasında Amerika güvencesi vardır.
iyi bir firma olmasına rağmen nedense pek tercih edilmeyendir.

anlamadım gitti.

gidip hp casper falan alıyorlar.